А ви звертаєтесь до ворожок?

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем Amira, 28 Грудень 2009.

  1. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Можу тільки поспівчувати, Ви є людина, зі своїми думками, поглядами, негативними і позитивними думками. Ніхто! Не повинен втручатися у ваш внутрішній світ. Поменше налаштовуйте себе на негатив, побільше позитивних емоцій! Викиньте з голови всякі думки про ворожок і їм подібних, їх не їснує, це все навіяне! Бажаю успіхів!
     
  2. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
  3. Nemi

    Nemi Well-Known Member

    Раджу подивитися на ютубі лекцію Олександра Панчина "Магия науки и наука магии". Там гарно пояснені всі біологічні механізми "нечисті".
     
  4. flame

    flame невгамовний експериментатор

    навіть якщо відкинути питання релігії, гріха і т.д. і просто подумати про банальну "людську натуру", то певно стане ясно, що людина, яка має силу міняти чи впливати на людські долі - давно би вже правила світом, а не крала светрики, варила траву чи продавала амулети.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  5. Nemi

    Nemi Well-Known Member

    І як мінімум отримала б мільйон доларів від фонду Джеймса Ренді.
     
  6. flame

    flame невгамовний експериментатор

    та кому той мільйон треба? Як можна масонами і ЄС7 керувати. Там мільярдами ворочають.:haha::haha::haha:
    Он Янукович орлів на подвір"ї розпинав і що йому то допомогло?:dntknw:
     
    • Смішно Смішно x 4
  7. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    @Brigitta , знаючи її адресу, Ви написали заяву в поліцію?
    Слухайте, люди, ви не боїтесь в теперішній час ходити по сумнівних хатах? Та захлопнулись двері за вами довірливими і все.
    Чи то такий відчай...Але відчай породжує зневіру. А якщо нема віри, то хай хоч мільйон разів вам будуть той віск зливати (додуматись треба).
    Вірте і надійтесь тільки на себе та на Бога.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. Spring Melos

    Spring Melos Member

    Я в своєму житті була тільки два рази, в ворожки і в біоенергетика.і то я не хотіла йти, а просто пішла задля свого друга, який сам мене туди водив, але тільки но до біоенергетика, а до ворожки я сама пішла бо він мені сказав де йти.Потім я з цього сповідалася бо знала що то не можна і гріх.І я вам раджу, не йти по тих різних ворожках і.т.п.
     
  9. NadyaLol

    NadyaLol New Member

    Доброго дня!Порадьте бабку-знахарку(ворожку)
     
  10. Blondaa

    Blondaa Active Member

    Дівчатка можливо хтось знає контакти бабульки яка зливає віск дітям, але будь ласка не потрібно зараз кидати тапками. Я просто маю одну но досить далеко від Львова. Можливо хтось знає у Львові. І так я в це вірю, це вже було провірено і допомогло.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  11. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Якщо спеціаліст хороший, то варто їхати до нього і далеко.
     
  12. Blondaa

    Blondaa Active Member

    @NataliaFed Та можливо хтось знає у Львові, мала дуже не любить в машині іздити довго, то сплошні крики всю годину.
    --- дописи об"єднано, 2 Грудень 2019 ---
    @NataliaFed та і то як говориться не спеціаліст, а бабулька знайомої просто це вміє, а не заробляє на цьому
     
  13. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    На сихові є один хлопець який тим займається...
     
  14. Blondaa

    Blondaa Active Member

    @lesja.f а незнаєте як робить? Допомагає?
     
  15. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    Він робить усе, єдине якщо дитині менше двох років то небереться. І до нього трохи важко попасти....
     
  16. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Та ясно, що допомагає. Чудеса просто творить. Плакати від такого хочеться. Чесно. Ви хрестик носите? А червону ниточку? Не допомагає? Дивно...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 3
    • Смішно Смішно x 2
  17. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

     
    • Смішно Смішно x 2
  18. Blondaa

    Blondaa Active Member

    @lesja.f жаль нам менше двох років
     
  19. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Моя думка - якщо дитина чогось боїться , чи дуже неспокійна, то та бабка зі своїм воском і "чаклуванням" може ще більше налякати.
    Не знаю, яка причина чому ви хочете звернутися до таких методів, але краще ще раз добре прдумайте. Засуджувати не буду, але багато тих але є.
    Ще якщо б собі хотіли ті яйця качати ( чи що там роблять), але тут вирішуєте за дитину. Щоб не відобразилося то на психіці дитини. Лікарі- то лікарі, а тут непонятно що буде відбуватися.
    Та й саме поняття "бабка" для мене, як з розряду : відьма, екстрасенс, шарлатан.
    Бажаю знайти інше вирішення вашої проблеми.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Blondaa

    Blondaa Active Member

    @Thebestnata це чисто ваша думка! Я попросила написати тільки тих хто щось про це знає, а не казати своє фе! Ви не вірете так це ваше право, але коли це допамогло вже нам , то я в це вірю! І для особливо тих хто напише: сходити до невролога, священника, масажиста - всюди були
    --- дописи об"єднано, 2 Грудень 2019 ---
    @Thebestnata і ми це вже робила, дитина спати почала спокійно, і не кидати руками що хвилини і плаквти