А ви звертаєтесь до ворожок?

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем Amira, 28 Грудень 2009.

  1. YeS Svit

    YeS Svit The Good, The Bad and The Crazy

    Кожен спасається, як може. Вірить / не вірить....
    Якщо @Sollomia допоміг маг в її ситуації, то це добре.
    Гріх чи як таке назвати.
    Як є люди, які знаються на чорній магії, так і білі. Просто мені здається, що таких є мало, а більшість- косить бабло за бред типовий, але в той час здається світилом.

    От така моя історія з тими ворожками.
    Я віруюча і молила не одну молитву і не один день. Краще молитись.
    Застаріла інформація...то вже більше року, як я знаю. У знаменитостей модно звертатись до магів.
    знаю, що журналістка ходила і написала статтю.
    Там ще кастинг....їх тисячі приходять.
    Каюсь, минулої ночі дивилась СВЕ:girl_flirt:мало битви...тре уже слідство.
    Деякі історії уже в повторі. Дещо мені здається пишеться по сценарію....ну вже таке показують:girl_impossible: Підтримую то слідство, якщо вони допомагають реально у розкритті злочину, а не шоу.
    Та я десь з 11 сезонів бачила+ рос. версію+ діти.:facepalm:
    було 500 грн.:crazy: У Пастуха теж не 50 грн. стрижка:)))
    Вони ж тратять свою енергію...треба потім відновлюватись.
    3000 грн., може для нас то багато, а для когось раз сходити в магазин. Кожен заробляє, як може...і на то є попит головне.
    Курилова дуже сильна :good: Вчора бачила, як вона уже 2р. знайшла родича по своїм відчуттям, то вже не пальцем в небо.:scratch_one-s_head:
     
    Останнє редагування: 21 Червень 2016
  2. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    то ви особисто знаєте , чи то все по ТВ-передачам :)?
    --- дописи об"єднано, 21 Червень 2016 ---
    ні, то не журналістське розслідування було. То була така ж тема, як на ДП, просто суто обговорювалося, хто був конкретно на відвідинах у учасників тих "битв" , що з того вийшло і скільки вартує
    --- дописи об"єднано, 21 Червень 2016 ---
    і як то люди витримують стільки часу перегляду того шоу уділяти? Не дивно, що дійсно затягує і віриться вже у те, що вкладають.
    --- дописи об"єднано, 21 Червень 2016 ---
    цікаво, як це в яжеться і зттм, що дар людині дається безкоштовно, щоб вона і служила людям не за гроші? І якщо людина за допомогу починає брати кошти, то дар може бути забраний?
    в 2010 р. Магдалена приймала клієнтів в квартирі на початку Личаківської ( не знаю, де зараз). Тоді про неї власне отак між собою люди говорили, що є така мольфарка. Її послугами тоді вирішила скористатися моя співробітниця. Одним словом, висиділа чергу, оплатила вже не пам ятаю скільки , але суть у тому,що нічим не допомогла і все, що сказала, все було невірним :)
    з Нечаєм колись давним-давно перетиналася одна наша хороша знайома ( вона щороку у Дземброні відпочивала і якось випала нагода). То він сам їй почав про багато речей розповідати (тобто не вона до нього прийшла на прийом. А він сам почав розмову. Знання там були навряд чи від добрих сил . Вона сама казала, що у його присутності дуже незручно почувалася, і погляд у нього був важкий ,і в той же час якийсь зачаровуючий ( місцеві розповідали, що він був великим поціновувачем жінок і умів причаровувати тих , хто йому сподобався). До нього ж звертався і Ющенко, коли купував місце під хату неподалік водопаду Гук. Бо, як розповідали вже нам колись місцеві жителі, одна з хат, яка викуповувалася під забудову, була продана господарем із "домовим" ( є гуцульский один обряд продажу таких помешкань, коли господар передає новому власнику "зі всім, що є".). І до Нечая зверталися для позбавлення території від нечистого, оскільки він бу добрим знавцем подібних гуцульських обрядів.
     
    Останнє редагування: 21 Червень 2016
    • Подобається Подобається x 1
  3. jylanda

    jylanda занууууда

    Ну якщо ви йдете до ворожбитів за духовним піднесенням і взагалі практикуєте постійно такі походи, то воно якось не в’яажеться з отим -
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 1
  4. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    @сніжна теж як були в Карпатах то місцеві розказували про "хату Ющенка" і що при продажі можуть сказати"продаю зі всім", себто таким чином і всяких "сущностей" тамтешніх передати новим власникам) А мені більш цікавр чи бачим хтось що людина реально керцє погодою, розганяє хмари чи викликає дощ? Це вже не "голову дурити отчаяним жіночкам") Кажуть мольфар Нечай таке справді вмів. А на тому фото що ви запостили в тої мольфарки теж погляд такий важкий. Зауважила що у всяких таких людей він специфічний.
     
    Останнє редагування: 21 Червень 2016
  5. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Один з тих випусків був присвячений моїй знайомій і ситуації в її сім*ї. Тих екстрасенсів покликала її мама, бо тяжко переживала втрату дитини. В результаті виявилось, що вони приїхали, все випитали що і як сталось, а потім на камери повторили все те саме, але вже від себе. Ну і всім, хто мав говорити щось на камеру сказала що мають говорити і як поводитись. Зняли і поїхали собі.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Це правда! В мене є одна сусідка, яку всі недолюблююють, ну страшна вона і все. Як згодом виявилось - вона гадає на картах і до неї дуже багато людей приїжджає.

    Магія і того заперечувати не варто. Є люди шахраї, а є люди які дійсно щось знають, а є люди хороші психологи.
    У своєму житті довелось звертатись і до бабок що віск лиють, і яйцем катають і просто за руку тримають (я цим не пишаюсь, бо після вивчення питання "а що таке магія?", зрозуміла одне - чим менше лізеш у незрозуміле, тим для тебе краще). Було всяке, але інколи дивувалась, звідки людина то все знає. Під час зустрічі нам людина сказала що де в нас є, ми доказували що в нас такого і близько немає, посміялись і пішли додому - коли прийшли, вирішили переконатись - і знайшли, те про що бабка казала.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Nemi

    Nemi Well-Known Member

    і цікаво, що шахраями виявляються всі, кого намагаються перевірити. впевнена, що якби ви добре проаналізували "те, що бабка казала", то теж би знайшли всьому логічне пояснення.
     
  8. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    @Hermi а що ж ви такого знайшли про що бабка казала? Всюди може бути якесь сміття, то ж не значить що обов'язково магія. Дуже багато шарлатанів, наговорюють купу всього, так що хоч щось та й співпаде:girl_smile:. І психологи вони - бачать на кого можуть вплинути. Ще й у селах всі один одному переповідають, то ясно що "шептухи" будуть знати плюс-мінус що в кого робиться. І ще один прикол, для тих хто думає чи йти до якихось ворожок: одна знайома тим цікавилась колись, то каже що вони живляться енергетикою людей -клієнтів. Не знали що так можна? Небезпечно давати їм свої фото і фото близьких, бо теж на них можуть негативно впливати. А часто з тим люди і ходять до них. Якщо ви в то навіть вірите, подумайте, чи хочеться вам щоб якісь особи крутили і тягнули вашу енергію. А можуть так впливати щоб щораз , більше з вас грошей тягнути "за відробляння" та інші чудеса. Ще й робили всякі такі штуки з ваші є гроші!
     
    Останнє редагування: 21 Червень 2016
  9. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    вважаю, що якщо ти християнин, то таки варто слухати християнську точку зору, а священики кажуть, що нема чорної чи білої магії, магія є магія, і "ходити" варто лиш до тих, кого благословила Церква на допомогу людям

    я це говорю не заради банальних фраз ,а для того, щоб наголосити на тому, що ми часто глухі і сліпі коли йдеться про сумнівні питання
    коли людина щось "відробляє" і молиться, то вже добре, є ікони в хаті - теж добре, можна звертатись, а чи е насправді так, чи не обман?
    коли ніби нічого поганого не робиться, священик застерігає ,а ми такі - та що він там знає той священик, тож звичайний священик який просто править, може якби якийсь досвідчений, що проїздив півсвіту, начитаний, а цей... при цьому забуваючи, що говорили зі слугою Божим, і можливо через нього до нас і говорив БОг
    і люди часто шукають десь на стороні те, що не можуть знайти в християнстві ніби, якусь допомогу, лікування, але насправді в християнстві є все що людині потрібно, головне щоб вона була готова це прийняти, і потрібна робота над собою ,над своїм духовним розвитком, це не така легка дорога, але вона правильна
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  10. Natur

    Natur Well-Known Member

    Ніколи не дивлюся ті передачі. А зараз на СТБ, мені здається, більшу частину ефірного часу займає. Вже від тих анонсів погано робиться. Знімають на могилах, ніби дух помершого говорить устами екстрасенса. Чи навіть дітей вплутують. Я не вірю, що це правда. Це просто неповага до померлого. Не можна так, це вже перебор.

    Отправлено с моего lenovo A820P через Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  11. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    ну якщо у Вас у хаті по кутках лежать зелені яйця, ну тоді вибачте...Ми навіть на Великдень в зелений колір яйця не малюємо.
     
  12. YeS Svit

    YeS Svit The Good, The Bad and The Crazy

    Я нікого не шукала там.

    Обговорювати можна цю тему довго. Я особисто ходила, але не до учасників шоу...можу говорити зі власного досвіду, а не з гуглу чи зі слів якихось незнайомих людей.
    Так само, як дехто приділяє час цьому форуму:girl_haha: і не перший рік.
    Зауважу, що дана тема називається "А Ви звертаєтесь до ворожок?", хотілось би читати реальні історії з перших уст. Бо то все так виглядає, як бабуся бабусі сказала, але я не була:crazy: але напишу.
    --- дописи об"єднано, 21 Червень 2016 ---
    Думаєте, що ходять тільки атеїсти до них? Помиляєтесь...
    --- дописи об"єднано, 21 Червень 2016 ---
    Коли люди не звертались...про це їм важко говорити. Але завжди легко судити когось за правду
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Тупо! Тупо! x 1
  13. jylanda

    jylanda занууууда

    я не говорила про атеїстів, не вигадуйте. Просто людина справді віруюча не піде до ворожбита, а як вже йде, то мабуть бракує віри.
    якось так виглядає, що ви виставляєте тих, хто звертається до ворожок, як жертв. Кожен робить так я хоче, але гріх є гріх і як тут не перекрути, на одне вийде.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 3
  14. YeS Svit

    YeS Svit The Good, The Bad and The Crazy

    Запитала просто.
    От власне...написала свою історію...нікого не закликаю ходити. Чекала таких слів...
     
    • мімімі мімімі x 1
  15. Nemi

    Nemi Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  16. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Церква чітко і ясно висловлює думку, що ходити до всяких бабок, ворожбитів і магів не можна категорично. Бог завжди допоможе як є щира віра і це буде на добро людині.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  17. Надя К.

    Надя К. Well-Known Member

    Скажіть, будь ласка, чи може священник бачити майбутнє? Наприклад, сказати, що в 50-60 років точно будуть проблеми зі здоров'ям, онкологія. Знаю священника, який бачить хвороби, але отак, щоб говорити людині, що буде в 50 років, то вже викликає сумніви.
    Просто, я вважаю, що ніхто, крім Бога, не знає, що буде в майбутньому. А священник отак скаже і буде людина чекати і мучити себе думками.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Brigitta

    Brigitta Well-Known Member

    Розкажу про свій досвід . Одразу уточню: я людина віруюча, але ще з дитинства є у мене одна проблема, в якій тимчасово можуть допомогти лише подібні "фахівці", тому час від часу змушена до них звертатися. Так от, порадили мені одну дуууже відому у Львові ворожку. Мовляв, рятувала багатьох людей, слава біжить поперед неї і т. д. Коли я до неї прийшла, "медіум, парапсихолог і хіромант" запевнила, що зможе мені допомогти, причому раз і назавжди. Коштувало це дуже недешево, приблизно півтори моїх зарплати, але ж "назавжди", тому я назбирала грошей, і пішла "рятуватися". Одразу скажу, що з самого початку поведінка тієї ворожки була досить хамською, і вона постійно наголошувала, як я маю цінувати те, що вона погодилася мене прийняти попри те, що має повно клієнтів. Так от, під час мого другого візиту ворожка провела якийсь ритуал і наказала залишити їй кілька речей з одягу, щоб вона могла злити над ними віск. За речами треба було прийти через 2 дні. Пройшов уже місяць. На дзвінки ворожка не відповідає, кілька разів були смски типу "Можна забрати речі тоді-то", але коли я приходила "тоді-то", вона не відчиняла двері. Нарешті після останньої такої смски я прийшла у вказаний день, чекала під під'їздом кілька годин, але таки побачила ворожку. І що? Я не встигла навіть привітатися, як вона підняла скандал. Мовляв, вона ще не готова (ага, місяць пройшов, хоча мало бути 2 дні), а я на неї накинулася, переслідую її, дістаю дзвінками (на які вона жодного разу не відповіла, хоча я як клієнтка принаймні маю повне право знати, що з моїми речами), переслідую, і взагалі, вона мене знати не знає! Потім розвернулася і втекла. Ось і все, такий досвід. Я залишилася зі своєю проблемою, без грошей, заплачених їй, і без трьох класних кофтинок. Як то кажуть, дякую, Боже, що взяв грошима...
     
  19. Nemi

    Nemi Well-Known Member

    Ви самі пішли до шарлатана і дивуєтеся, що вас обдурили. Дрібка скептицизму не зашкодить. Ворожки вправні лише в тому, щоб обманювати інших та й часто самих себе. А якщо доходить справа до перевірки "сил" експериментально, то одразу поганий день і "блок" поставили.
    На ютубі є багато відео, які пояснюють, яким чином шарлатани створюють ілюзію, що щось там бачать чи відчувають. Примітивна психологія і довіра жертви.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  20. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    @Brigitta Бог і ворожіння не сумісні. Як вже дуже хочете якихось обрядів, то хай священик над вами проведе. Ну і лікарів ніхто не відміняв.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1