А ви звертаєтесь до ворожок?

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем Amira, 28 Грудень 2009.

  1. zetta

    zetta Well-Known Member

    Надибала сьогодні в ІГ . Реклама магазину який продає червону нитку з Ізраїлю )

    image.jpeg

    До чого тільки не додумуються .
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    А я читала що червона нитка то для послідовників єврейської магічної течії "каббали", серед зірок то один час модно було (а в нас то як завжди повторюють)) А в нас люди червоні банти на коляски прив"язують, щоб не врекли дитину. То з вірувань що червоний колір переключає на себе увагу, негатив (тому часом кажуть "треба червоне вбирати щоб не врекли):girl_yes:
     
  3. zetta

    zetta Well-Known Member

    На городи стрічки чіпляють)
     
    • Смішно Смішно x 1
  4. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    крім червоної нитки ще люблять продавати землю у таких підвісних на шию пляшечках. В Ізраїлі "святу землю" і червоні нитки туристам продають , як у нас на Вернісажі аутентику :)
     
  5. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Так, казав священник, який має дозвіл на проведення обряду великого екзорцизму від Львівського митрополита Ігора Возняка та від єпископа Римо-Католицької Церкви. Бо сам священик римо-католик. Відправляв літургії у Соборі св. Юра та в різних храмах Львова.
    Я просто написала те, що почула на власні вуха від цього священика.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Sollomia

    Sollomia New Member

    Я дуже довгий час не вірила в магію. Коли дивилася навіть " Битву екстрасенсів" вважала,що то все брєд..але... Життя довело мені протилежне. Сталося так ,що після смерті моєї прабаби мені почали снитися кошмари, труна з однією жінкою і я була готова до самогубства. Одного вечора шукала в неті якими таблетками можна отравитися. Потім зрозуміла що щусь тут не так і я мушу жити. Знайшла у Львові чудового білого мага,який буквально витягнув мене з труни. А все через те,що в дитинстві на мене випадково ( чи навмисно) вилили мертву воду... І не вір після того в магію. До речі, він дуже добре розбирається в медицині і плюс до того він ще й травник. Дуже хороший дядько.
     
    • Смішно Смішно x 1
  7. Chekay

    Chekay Well-Known Member

    :facepalm::facepalm::facepalm:
    38 років.....
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  8. jylanda

    jylanda занууууда

    а чого ви там сиділи?:girl_crazy:
     
    • Смішно Смішно x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  9. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    ну..я взагалі-то прибічник магії і т.п., але конкретно у Вашій ситуація я б до мага не ходила (ну і взагалі не раджу таких людей відвідувати), в мене була схожа ситуація і також після смерті близької людини, але мені не маг поміг (мені навіть в голові такого не було), а психотерапія і психолог пояснив звідки ті думки і як з тим боротись (на жаль за допомогою ліків).
    Ну і щодо мертвою води...я багато начиталась, але від неї людина не про самогубство думає, а просто "згорає"(ну в переносному розумінні, нападає болячка чи ще щось) і відразу, а не через 20-30 років. Так що маг щось Вам не те сказав. Хоча, я магії не практику і не вкурсі, може і таке що ви описали буває. Але повторюсь ще раз, з такою проблемою не до магів треба іти!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  10. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    а той хороший дядько і за сумісництвом білий маг безкоштовно вам допомагав? бо я чомусь думаю, що всі ті ворожки, бабки, білі чи чорні маги тільки гроші з людей викачують.
    от бачите, ви ж самі все зрозуміли. і ще до того, як пішли до того дядька, вирішили, що не треба самогубства і треба жити. а той дядько напевно тіки підтвердив те у що ви вірили, і що хотіли почути.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    А я чула і в газетках бабиних "Здоров"я" читала що якрах мертвою водою лікують рани, трофічні виразки, що і жива і мертва вода мають свої позитивні властивості. Чи та мертва вода різна буває? Думаю форумлянка більше себе накрутила ніж мала "магії", а "маги" на таких якраз чудово заробляють :girl_yes2:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    та "мертва вода" про яку ви пишете, то не вода після омивання тіла :) То мається на увазі мертва вода, яка утворюється після очищення звичайної водопровідної води через електроактиватор-іонізатор типу "Еководу". Одним словом це фільтрована від солей, бактерій і важких металів вода. Там на виході після очистки власне з одного резервуару з краником виходить "мертва" вода (аноліт), з іншого- "жива" ( католіт). Для лікування ран використовується мертва вода. Вона має кислий присмак, якщо її спробувати. Для звичайного вживання і приготування їжі використовується суміш живої і мертвої води у пропорції 2 до 1( якщо не забула).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Інформативно Інформативно x 2
  13. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    @сніжна а та вода що омивають тіла - вона ж теж кудись йде. В каналізацію, наприклад, точно:girl_smile: Тоді можна сказати що все місто споживає воду з часткою "ісконно" мертвої води. Чи на львівських очисних спорудах я магічні ритуали очищення використаної води:d23:?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    ну то не зовсім так. Є така теорія, що вода є хорошим провідником енергії і воду легко "заговорити". Багато чого наукою пояснити важко. Ота мертва вода вона має якийсь негатив, але злі люди підсилюють то і всю енергію спрямовують на когось.

    Ну і щодо позитивного значення "зарядження" води якоюсь енергією - от для прикладу свячена вода, вчені не можуть пояснити, але структура такої води інша, ну і навіть в домашніх умовах якщо зберігати звичайну воду впродовж року вона затухнеться, свячена - ні. Чому...не знаю, але я особисто проводила такий тест.
     
  15. maavka

    maavka Well-Known Member

    Про це є навіть фільм документальний, науковий "Вода" Вода. Великая тайна воды (2006) .
    Але щодо мертвої води то тут ви і сніжна праві, просто різні поняття однаково називаєте. Є і в правду така вода про яку говорить Сніжна, і є така, про яку ви говорите. На початку фільму "Вода" розпадається як люди серйозно отравились ЛИШЕ звичайною водою H20 . І це все задукоментовано, так було. А це тому що вода ця мала погану енергетику. Деталі, треба дивитись , довго розказувати

    Надіслано від мого HTCONE, використовуючи Tapatalk
     
    Останнє редагування: 18 Червень 2016
  16. YeS Svit

    YeS Svit The Good, The Bad and The Crazy

    та вони всі типу "розбирається"...і трави продають від всіх болячок.
    У багатьох є прайс за певну роботу. Тай багато фіналістів УБЕ після шоу підняли свій прайс в кілька разів. Потік шалений...тут в більшості в то не вірить і не підтримує, але запис на кілька місяців вперед львівські ведуть.
    Хто тоді ходить до них?
    Звісно...а ще можуть розказати, як все буде добре...тільки треба ще бабла:girl_haha:
    Вірю, що є віщуни, яким це дано від природи...ну от той прайс дивує...,якщо людина має здібності і може допомагати, то це треба робити безкоштовно або, як колись...за якісь товари...ато все стало на бізнесовий конвеєр.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  17. Nemi

    Nemi Well-Known Member

    в мене вдома колись банка свяченої води затухла. а ті експерименти з енергетикою води вчені вже давно розкритикували (навіть не треба далеко гуглити - критика є на вікіпедії в статті про того японського вченого).
     
  18. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Львів янка-магиня Магдалена Мочіовски тепер у бувшого льв я нина Сергія Пастуха волосся до вигляду приводить. І вообщє вона тепер подружка його сімейства .20-хвилинний прийом у неї щось від 3000 грн тепер стратує А такаж магиня Курилова по 300 дол. за півгоднний сеанс бере . Шоу-бізнес, одним словом :)[​IMG]
    [​IMG]
    --- дописи об"єднано, 20 Червень 2016 ---
    була якось на одому форумі велика тема про те, хто ходив до переможців УБЕ на прийоми. Хто скільки давав і що кому напророкували побачили і що збулося. То так по резултатам - фактично пальцем в небо ( комусь 0, комусь щось та співпало)
     
  19. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Так вона ж закарпаттська мольфарка, її по ТВ не раз показували в різних ток-шоу, на головних каналах. І вона там в тому мольфарському образі.
    Астропрогноз на 16-22 мая от мольфарки Магдалены Мочиовски
    Магдалена МОЧІОВСКІ: «2013-й буде важким, але дефолту не буде…»
    Це екзотично для пересічних людей, тому ясно що стала зіркою:girl_smile:. Ще й у документальному фільмі про відомого карпатського мольфара Нечая вона знімалась.
     
  20. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    ого, і там весь час нові ті екстрасенси?:girl_crazy: я того не дивлюся, але скільки сезонів! то ж де ж скільки тих магів там набралося?:)
    а Магдалену знаю (бачила в якихось програмах), вона вроді і на першому сезоні "Холостяка" була, шось там їм ворожила і передбачала:)