А ви звертаєтесь до ворожок?

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем Amira, 28 Грудень 2009.

  1. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Такі речі є, і ніхто їх не заперечує. Я була на відправі отця-екзорциста Яна Білецького. Він якраз говорив що робити, якщо знайшли такі підозрілі речі. Помолитися Отче наш і Богородице Діво, покропити свяченою водою, через якусь шмату взяти і закопати десь подалі (можна викинути подалі, де не ходять люди). Не можна спалювати, бо спаленням ми завершуємо обряд, який вже почала ворожка. Ну і все. Забути про це і не думати, що щось лихе станеться.
    Але що не можна робити категорично, то йти "відробляти" до ворожок та різних магів.
     
    Останнє редагування: 2 Березень 2016
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Rona

    Rona Мама-йожик

    Моя бабця постійно голки пхає в одвірок чи в килимок на стіні, аби не губити їх :)
     
    • мімімі мімімі x 1
  3. Nusja

    Nusja Well-Known Member

    До ворожок не звертаюсь, але є подруга, яка з недавнього часу регулярно відвідує одну таку пані. Дуже вона нею захоплена, вже і родичку і подругу до неї водила.
    Я напишу про інше. В мене в сім"ї ніколи не знімали вроки і в таке всяке не дуже вірили і не вірять. Якось ще в університеті верталися з пар, і моя однокурсниця мене ні з того ні з сього питає, чи мене не врекли. Кажу, що ні, і питаю, а шо таке. А вона мені: та ти шось так зблідла-позеленіла. Ну сіла в маршрутку і починає мене боліти голова і я вже думаю: може і врекли:) Все дуже залежить від поглядів рідних і оточуючих людей. В нас вдома про врікання ніхто ніколи не говорив, тому головний біль, я б собі пояснила б, що перевчилась, недоспала, втомилась, голодна чи шось таке. Були в родичів на селі, кладу малого спати, а він шось нудиться -не владається, а родичка десь зникла з поля зору. Тут прибігає і каже, шо в нього були вроки і вона вже їх зняла. Цілий тиждень там всіх врікали по черзі, при тому, що нікуди то ж і не ходили, і до нас ніхто не приходив. Часто на врікання списують, коли з забав приходять і дітки перезбудженні. Чи, на приклад, є такі люди після спілкування з якими я почуваюсь втомленою. Але знову ж я це собі пояснюю тим, що людина іншого темпераменту, багато говорить чи розпитує, чи навпаки мало говорить і я все думаю-напрягаюсь, про шо говорити, шоб не мовчати. Коли віриш у всяке таке надприродне, то починаєш його бачити у всьому.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 2
  4. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    в нас в школі на випускному, одній дівчині, вже як їхали додому стало погано. і там батьки, вчителі дійшли до висновку, що її врекли. але вони не знали, що вона ще крім того всього забагато випила:) тому справді деколи своє самопочуття, чи свої негаразди легше пояснити тим, що тебе врекли. і тоді винний хтось інший.
    не знаю як там ті вроки відбуваються, що для того потрібно, але якось не віриться, що одним поглядом можна шось погане зробити іншій людині.
    а про те, чи спалювати речі, чи десь закопувати - то залежить від нашої віри в те. якщо комусь стане легше і спокійніше від того, що ті речі подалі віднести, то може і треба.
    я думаю, що вони якраз не мають чим зайнятися, якщо ті голки і яйця розкидують:) і якщо вони (сусіди) таки то роблять, то думаю, що не зізнаються.
    не знаю, є то вся та магія, чи ні. але якщо є, то погані справи повертаються бумерангом, і якщо бажаєш зла, чи робиш якесь зло іншим, то воно потім прийде до тебе.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    моя мама колись знайшла голку в автомобільному сидінні, а через деякий час ще одну, ніяких голок в авто не возили, тому як не вірити, що це хтось спеціально зробив
     
  6. Natur

    Natur Well-Known Member

    Читаю дописи і мурашки по шкірі.
    Буда зі мною така історія. Коли синок був маленький (десь місяць) гостювала я в мами. В той день ми поверталися додому з прогулянки. Їдимо з коляскою, а попереду стоїть якась бабка. Коли ми з нею порівнялися, вона заглянула в люльку ( я взагалі не дуже люблю, коли чужі люди заглядують до моєї дитини). Ми її минули, а вона почала йди за нами. Моєму материнському серцю чогось це не сподобалося. І я тихенько кажу до своєї мами, типу чого вона прив'язалася, йде заглядає. Мама каже "Незамітно поплюй тричі через ліве плече" Я так і зробила. І, о диво, бабка в одну мить стала на місці, як вкопана, і більше за нами не йшла.

    Отправлено с моего lenovo A820P через Tapatalk
     
  7. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    До речі, якщо вірити в надприродне чи магію, то навіть фото в неті виставляти дуже небезпечно. Окрім позитивних людей та друзів вас бачать і заздрісники та інші нехороші люди (про яких ви навіт можене не здогадуватись). А по фото (була передача) роблять такі погані речі (і колять, і варять, і закопують, і взяке зло насилають). Я в то не дуже вірю, але не хотілось би щоб таке мало місце. Люди в соцмережах фактично нічим не захищені, ще й виставляють часто життя на показ, і діток малих, і весільні фото. Та як би не було, я думаю що віра в Бога допомагає і вона сильніша за це все. А ви як вважаєте? Чи були в когось проблеми після фото-вихвалялок неті?
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Farbovana

    Farbovana Метушлива та непосидюча)

    хіба може заздрість якась...але то до іншого.
     
  9. Siania

    Siania Love Life

    Я в таке не вірю.
    Заздрісні люди нас бачать набагато частіше за межами дому, на вулиці, в магазинах. А у весільний день? Всі ж дивляться на молодят :) Чому тоді люди бояться викладати фото в інтернеті, а от по вулиці ходити можна)))
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Ви мене вибачте, звичайно, але мене дивують, то так легенько сказано, люди, які вірять у всякі чари, погляди, прокльони, вроки. Щось там знаходять, палять, плюють, бояться, то в руки взяти і т.п. о_О
    В мене також в житті всяке бувало: і мама молода померла, і з чоловіком були проблеми, аваріі сильні...але, щоб я пов'язувала, то з якимись чарами :dntknw:. І ніколи я не знаходила ніяких незрозумілих предметів, а навіть, якби і знайшла, то викинула б і все, без ритуалів. А про те, що священник може сказати щось там покропити священною водою, чимось там посипати і десь там палити :facepalm:
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  11. Siania

    Siania Love Life

    Моя колега один раз попросила мене топити сірники у воді, потім плювати через плечі, а я давно так не "ржала", просто заходилась під її інструкцію, але вона казала що то нічого що я сміюсь, а ще їй зразу допомогло. Так що якщо що - звертайтесь, знімю вроки :girl_crazy:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    В мене свекруха дуже забобонна. Вірить у все, що можна. А хлопець сестри з цікавості вирішив собі вроки зняти. Ну і теж сміявся, серйозно не сприйняв. То свекруха на нього так образилась:girl_impossible:Це для неї мега важливо.
    Коли діти мої маленькі були, а ми в них гостювали, то була жесть:
    Воду з дитячої купелі до ранку виливати не можна; витягаючи дитину з води, треба було поплювати через плече; перед сном дітям обов'язково треба з чола зтягнути, щоб не врік хтось; білизну сушити тільки навиворіт і на ніч залишати не можна. Короч, там кожен крок з забобонами пов'язаний:superstition:. Тішусь, що живу за 150 км. від неї. То не на мої нерви:girl_crazy:
    З останнього: чоловік взяв бензопилу, щоб поспилювати дерева. Свекруха не всиділа, взяла просту пилку і давай дерева пиляти:facepalm:Короч, потягнула якусь галузку, а та вирвалась і вдарила її по нозі сильно. Набралась гуля під шкірою, поїхали в травмпунк, пила антибіотики, розрізали, ставили дренаж. Короч, вже кілька тижнів з ногою має проблеми. А пов'язує не з тою гілкою, а з тим, що це їй покарання за те, що день перед тим, в неділю, трохи працювала фізично, а то ж не можна було:dash1:
     
    • Смішно Смішно x 5
    • Подобається Подобається x 4
  13. Farbovana

    Farbovana Метушлива та непосидюча)

    і сміх і гріх ,скільки ми собі проблем та перешкод самі придумуємо)аби відмазки були)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  14. bombon

    bombon Member

    Ой ті забобони, особливо коли малим дітям червону нитку зав'язують. Мало хто цікавиться звідки воно до нас прийшло хоча є багато доступної літератури на сьогодні. То така була традиція за часів коли християнства не було . Пов'язання цієї червоної нитки означало посвяту дитини Ваалу -то такий собі божок - демон (був популярний в Сирії, Палестині, Вавилоні і т д). Коли дитинка виростала то цноту мала віддати тому божку, коротче статевий акт з жерцем, немало значення чи хлопчик чи дівчинка ....
    І взагалі не можна "відробляти", точно зло існує але існують і покарання для людей за їх вчинки . І коли ти звертаєшся бо в тебе біди ...то перше подумай шо ти зробив поганого ..... Майте на увазі коли "відробляють" це не йде в безодня..а та тьотінька - ворожка має на когось то перекинути ...да да да. Згадайте собі коли Ісус виганяв демонів із біснуватого то вигнав їх у свині і ті впали з кручі..... Тому все буде добре коли на личку усмішка і ти усміхнений в церкві, тільки не ходіть в церкву понурі ))))))
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Farbovana

    Farbovana Метушлива та непосидюча)

     
  16. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    В нашій культурі взагалі тісно переплетені і релігія, церква, і забобони та всякі гадання і "магії" :girl_in_dreams:. А от ті "професійні" ворожки , шептухи чи ще як там їх називають, вони хоч усвідомлюють що гріх чинять? Навіть оте перекидання негативу на когось (ну ясно що для себе вони якийсь захист ставлять), то це ж теж зло? Чи працюють за принципом "мені нічо не буде":d23:
     
  17. bombon

    bombon Member

    я думаю тим шептухам все одно то їх бізнес ...а от люди нафіга йдуть то питання.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. bombon

    bombon Member

    Сни, в яких нам повідомляють якусь істину, даються від Бога. Святий Йосиф бачив чудові сни, Діві Марії уві сні з’явився ангел з благою звісткою … А страхіттями, звичайно, мучить людей тільки сатана. Так шо страхіття треба позбавляти молитвою а не злиттям воску ..і т д.
    Отець Ян БІЛЕЦЬКИЙ: Магія – це не ліки від хвороб та проблем! Цікава стаття
     
    Останнє редагування: 1 Квітень 2016
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Chekay

    Chekay Well-Known Member

    я думаю, що 99,9% тих всіх ворожок і шептух то шарлатани - нічого вони не знімають і ні на кого нічого не перекидають, просто створюють видимість якогось ритуалу магічного, за що і отримують гроші. Тому головний їх гріх - то брехня
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Ubuntik

    Ubuntik Well-Known Member

    І в нас така жесть була зі страшним скандалом, гніванням зі сином пів року і звинувачуванням нас, що це ми винні, що мала прихворіла, бо воду виливаємо.
     
    • Смішно Смішно x 3