А ви звертаєтесь до ворожок?

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем Amira, 28 Грудень 2009.

  1. Amira

    Amira New Member

    Скажіть дівчата, чи комусь приходилось в житті звертатись до ворожок?
    У мене зараз складна невизначна життєва ситуація, що далі робити не знаю, близькі радять піти поворожити на майбутнє...Але церква забороняє це робити і рахує гріхом.Я вагаюсь...
     
  2. amurka

    amurka New Member

    Відповідь: А чи ви звертаєтесь до ворожок?

    сумніваюсь,що ворожки чимось поможуть.....хіба ще більше нароблять,та й грошей кучу здеруть!!
     
  3. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Відповідь: А чи ви звертаєтесь до ворожок?

    Краще підіть до церкви помоліться щиро, і все обо"язково стане на своє місце! До ворожки ніколи не ходила, і другим не раджу! Мені здається всі вони виманюють гроші.. але добре, якщо на тому все закінчиться, а то можуть ще нашкодити!
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Curly Xena

    Curly Xena Well-Known Member

    Відповідь: А чи ви звертаєтесь до ворожок?

    Це є великим гріхом! Не можна цього робити. Ті ,хто вам таке радить - най собі йде і ворожить.
    Вибачайте за тон, але не люблю я цього мракобісся та дрімучості !!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Amira

    Amira New Member

    Відповідь: А чи ви звертаєтесь до ворожок?

    Але ж часто, навіть в наш час, ворожки зливають віск, знімають переляк немовлятам, вроки...Значить не всі вони такі вже погані...
     
  6. amurka

    amurka New Member

    Відповідь: А чи ви звертаєтесь до ворожок?

    я сама можу вроки зняти,але то неозначає,що я ворожка......:girl_crazy:
    поставте в церкві свічку за здоровя,поговоріть з священником....
     
  7. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Відповідь: А чи ви звертаєтесь до ворожок?

    але одна відмінність - вони не пророчать Вам майбутнього.

    Раз зачепили тему про зливання воску від вроків, викатування яйцем переляку в дітей.. Як ви ставитеся до цього і чи вірите в це? Це питання до всіх. І чи хоч раз в житті ви з таким стикалися і чи вам допомогло?
     
  8. Amira

    Amira New Member

    Відповідь: А чи ви звертаєтесь до ворожок?

    Моїй сестрі зливали віск, їй постійно снились жахи, дійшло до того що вона боялась засинати. Можливо це співпадіння, але їй допомогла ворожка, яка злила віск на переляк, після того вона почала спокійно спати...Мабуть тому я відношусь до того не так скептично. З моїх друзів і знайомих багато хто звертались до їх послуг, в одної пив тато, друга дуже хоче завагітніти, ще одна ходила через свого маленького синочка, просто не всі говорять про це відкрито...Коли людина у вічаї вона багато на що іде.
     
  9. Mokka

    Mokka Well-Known Member

    Відповідь: А чи ви звертаєтесь до ворожок?

    я б однозначно не радила.
    по-перше, це дійсно гріх, а по-друге, уявіть собі: от пішла дівчина до ворожки, поворожити коли вона вийде заміж (для прикладу), заплатила пристойну суму грошей і та їй відповіла, припустим: ти вийдеш заміж через 2 роки. Дівчина себе тим заспокоїла і пішла. За два роки багато чого може статись, може і вийде заміж (ага, ворожка була права :girl_in_dreams:), а може і ні - (ага, то певно була якась погана ворожка, піду до другої...).
    А інший варіант: ворожка їй наговорила, що вона на те, що не вийде заміж, а взагалі - помре через 10 хвилин. :scare: В результаті дівчина ще рік лікується від неврозу.
    Питання: чи бачите ви якійсь сенс вірити тому, що скаже вам баба з кришталевим мнячиком?

    не вірю.
     
  10. amurka

    amurka New Member

    Відповідь: А чи ви звертаєтесь до ворожок?

    і наскільки я знаю,завжди говорять- "ой,вам так наврочили,так наврочили".....треба миску води поставити через ніч потім вилити через плече поплювати...(то я та для прикладу)
     
  11. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Відповідь: А чи ви звертаєтесь до ворожок?

    Amirо В мене в житті теж була складна ситуація, і я незнала, що робити, вагалася... Подумувала йти до ворожки, але передумала, оскільки то є гріх. Я подумала, що краще попросити допомоги в Бога, запитати в нього поради, щиро помолилася, і вже через тиждень знала, що робити!:) причомуя вибір зробила правильний:) Тож я вам кажу - краще помоліться до Бога, підіть до церкви. є багато молитов на різні потреби.
    P.S. Моїй подрузі ворожка наворожила королівське майбутнє:girl_crazy: (багатство, заміжжя за іноземцем, своя фірма, три хати, викрадення...) Натомість справдилося лише те, що вона щаслива в шлюбі:) Тож не беріть собі дівчата до голови тих ворожок. І все буде добре!
     
  12. Amira

    Amira New Member

    Відповідь: А чи ви звертаєтесь до ворожок?

    Якщо ми вже зачіпили цю тему, то скажіть як зняти вроки маленькій дитині?
     
  13. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Відповідь: А чи ви звертаєтесь до ворожок?

    і добавлю чи взагалі вірите , що людину можна врікти? чи це просто вигадки ?:girl_devil:
     
    • Тупо! Тупо! x 1
  14. amurka

    amurka New Member

    Відповідь: А чи ви звертаєтесь до ворожок?

    а ви впевненні що то вроки?????????
     
  15. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: А чи ви звертаєтесь до ворожок?

    бувають миті коли і я готова і хочу йти до якоїсь бабки.
    ну не може бути такого шоб просто так за один рік на мене стільки всього звалилося і я тому вже ради дати не можу...
    знаю шо гріх, тому і стримую себе.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Відповідь: А чи ви звертаєтесь до ворожок?

    А може вроків взагалі не існує, так погано просто стало людині, а списали на вроки -це звичайно філософське питання)
     
  17. amurka

    amurka New Member

    Відповідь: А чи ви звертаєтесь до ворожок?

    в мене то же таке було....такий рік був дурнуватий шо капець,таке враження що все найгірше що могло бути звалилось на мене....
    мій чоловік ніяк не міг найти роботи(від січня до серпня),а я вагітна і хаті робимо ремонт,а ще купа кредитів.......я тако жподумала,ну не може це бути просто так.....може хтось позаздрив...
    і я пішла до церкви,помолилась і поставила свічку за здоровя тим хто мені може позаздрив чи щось погане зробив...і не повірите,це було в понеділок,а в середу чоловік вже працював і в пятницю йому вже дали першу зарплату....
    і після тог все стало по чуть-чуть на свої місці.....головне молитись!!!!!!!!!!!
     
  18. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Відповідь: А чи ви звертаєтесь до ворожок?

    З цим згідна на всі сто відсотків! Якщо чогось просити щиро Бога, то все будете мати! а якщо чогось вам не дає, то значить воно вам не потрібне, бо йому краще знати!
     
  19. Іванка

    Іванка Well-Known Member

    Мольфар Михайло Нечай

    Добрий день!
    Мене дуже цікавить чи знає хто про карпатського мольфара Михайла Нечая. Може хто у нього був чи лікувався.
    Дуже буду вдячна за інформацію.
     
  20. Urtica

    Urtica Kristelig qvinna

    Відповідь: А ви звертаєтесь до ворожок?

    Ворожіння дуже часто програмує на якийсь певний шлях. А їх зазвичай є більше ніж один. Слухаєш ворожіння - і закриваєш собі всі інші. А серед них може бути і правильний.
    Підіть краще до церкви, помоліться, попросіть в Бога, щоб скерував вас на добрий шлях. Він однозначно знає краще. ніж ворожка. Я вже мовчу про те, що гроші зекономите.
    Подумалося - чомусь люди, навіть ті, хто глибоко і щиро вірить в Бога, так часто забувають про факт існування диявола. А він про нас не забуває. Він поруч. Чекає, поки спіткнешся. Підставить руку. Тільки от звільнитися від тої руки буває дуууууже тяжко.
     
    • Подобається Подобається x 2