А ви вірите в ПДП?

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Liliyah Romanova, 26 Січень 2012.

  1. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    @Almariel, ну та. ПДП, а не ТДП (Точна Дата Пологів) :)
    Пдп напевно найчастіше спрацьовує, коли плановий кр. Я от народилась точно тоді, коли сказав лікар: будєм (рєзать) рожать в отакий день на 37 тижні. І справді, точно вгадав :).
     
    • Смішно Смішно x 5
  2. matematyka

    matematyka Well-Known Member

    У мене ніби зійшлось. На 280 день після дати останніх місячних почала відходити пробка. На другий день народилась доня.
    А от по даті чи то УЗД чи то по їхніх "прискорених" підрахунках у "ЖК" - не зійшлось. Пологи були на 7 днів пізніше.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    @matematyka, то Вас вже можна вітати?)
    В мене ПДП вже не збігається)
    Але вчора був якийсь день дзвінків) Спочатку дівчата з роботи питали, чи я вже не народила. З ними останній раз бачилася і говорила,як йшла на початку травня в декрет. Потім двоюрідна сестра дзвонила з тим же питанням ( теж давненько з нею не говорили). А ще пізно ввечері дзвонила коліжанка, з якою ну дуже рідко тепер спілкуюся. Ну теж з таким питанням:)) Чоловік каже, що може то вони теж собі програмку на телефон поставили, яка мала сповістити їм приблизну дату моїх пологів:)))
    Тому моя ПДП вийшла не зовсім така, як думалося б)
    Ну по УЗД мала би бути ніби 10-11 липня, то ще маю надію:))
     
    • мімімі мімімі x 1
  4. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Інфо для статистики. Подруга сьогодні вранці народила:
    Пдп на 24.07
     
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 1
  5. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Теж для статистики. Друга вагітність - якраз ранок ПДП почався з перейм, а на наступний ранок вже дитина народилася, тобто 40т+1д :girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    В мене не зійшлося ні по узд - 20.06, ні те що в жк написали - 22.06. Синочок народився 27.06.
     
    • Подобається Подобається x 5