А ви вірите в ПДП?

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Liliyah Romanova, 26 Січень 2012.

  1. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    Обидва рази народила на пдп.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  2. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    Не вірю, що стандарт народити в заплановану дату) бо ПДП в мене ставили і на 16, і на 20, і на 24.09. Три рази я не можу родити))) По місячних - то завтра. Чекаю. Але ознак ніяких немає.
     
  3. karioka

    karioka Well-Known Member

    А мені як цікаво коли то буде:connie_pull-pigtail
    прикол в тому що варіанти 3 чи 5 чи 7...жовтня, лікар з пологового каже може раніше,бо то третій малюк...а нас позапрошували на весілля 2 і 7) а мені смішно -хто куди збиратиметься в ті дні:girl_haha:
     
  4. Montreal-ka

    Montreal-ka Well-Known Member

    У мене по М то 11 вересня ( вже успішно промайнуло 1 пдп ) , по УЗД термін 18-19 вересня, що також вже успішно промайнуло :)
    Сьогодні 20-те, чекаємо-чекаємо
     
  5. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    в мене третя дитинка сиділа найдовше
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  6. karioka

    karioka Well-Known Member

    ох, як я на таке ж чудо сподіваюсь :girl_in_dreams: бо щось того разу зовсім не встигаю "підготуватись"....
     
  7. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    в мене ПДП була 3 жовтня, народила 22
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  8. Kichka

    Kichka Member

    Я теж важаю,що планова дата є "дуже" приблизна. Особливо коли 40 тижнів починають рахувати з моменту,коли до самої вагітності ще пів місяця,тобто з 1-го дня місячних. Чомууууу? А потім доводять що необхідно стимулювати,бо переношуєш.
    --- дописи об"єднано, 27 Жовтень 2016 ---
    У мене третя вагітність і ні разу не співпало. Зато тільки минуло 40т. по їх підрахунках(бо по моїх мінімум 38),як мене дістали вже і в поліклініці і в пологовому,не дають доносити.
     
  9. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Ви ж розумієте, що це умовний рахунок, і вагітність триває (середнє значення 266 днів) незважаючи, чи до цього ще умовно додають 2 тижні, тобто чим ваші 38 відрізняються від акушерських 40? Хіба що у Вас дуже довгий чи короткий цикл, і Ви знаєте дату овуляції, тоді це, в принципі, грамотний лікар завжди врахує. Ну це я суто про рахунок, звичайно, що хтось нормально народжує в 37, а хтось в 43 т., індивідуальні особливості.

    Отправлено с моего X9180 через Tapatalk
     
  10. Kichka

    Kichka Member

    Жінка виношує дитину 10 лунних місяців - тобто 280 днів, це і є 40 тижнів,з моменту зачаття.Коли в мене були місячні,я не то щоб вагітна не була,я в ті дні навіть з чоловіком не спала,а мені вже рахують як вг.

    Надіслано від мого Lenovo S90-U, використовуючи Tapatalk
     
  11. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    сподіваюсь, Ви донесли це до лікаря :)
    це усереднений спосіб визначення ОДП, адже не всі жінки відслідковують овуляцію Сенс в рахуванні тих 40 тижнів в принципі є, інша річ, що на 41-42 тижні не треба казати "переношування"
     
  12. Kichka

    Kichka Member

    Саме так.

    Надіслано від мого Lenovo S90-U, використовуючи Tapatalk
     
  13. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    "Как упоминает Ф. Ариас, самое масштабное исследование продолжительности беременности затронуло 929 069 родов «со сроками, установленными по дате последней менструации». Выборка, включавшая «50 % всех родов, завершившихся рождением живых детей в 36 штатах и округе Колумбия», показала, что у 58 % беременных роды произошли между 39-й и 42-й неделей… 90 % из них родили в пределах 23 дней от даты, вычисленной по срокам последней менструации. Средняя продолжительность беременности составила 284 ± 14,6 дней."
    Тобто 280 днів - це середнє значення тривалості вагітності від дати останньої менструації, і це є 40 акушерських тижнів або приблизно 38 від зачаття в циклі середньостатистичної тривалості. Звісно, можна виношувати і 280 від зачаття, і по Ваших підрахунках це буде 40 тижнів, (а акушерських буде 42), і це нормальний діапазон для виношування (те, що в нас лікарі не хочуть, щоб жінки доходжували до нього, то це інше питання, але рахунок тут ні при чому). Я до того веду, що тривалість внутрішньоутробного розвитку Вашої дитини не міняється, чи Ви її рахуєте від зачаття, чи лікар рахує від останньої менструації, просто Ви називаєте "38" а лікар каже "40", (і мається на увазі тих же 38 т. ембріонального розвитку + 2 тижні дозрівання яйцеклітини до овуляції).
     
  14. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    це називається "акушерський термін". А від зачаття - гестаційний.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. his joker

    his joker Well-Known Member

    В мене ПДП була на 8 листопада.
    Наразі ще чекаємо :)

    Надіслано від мого LG-D325, використовуючи Tapatalk
     
  16. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    В мене ПДП з реальною датою розбілась на 3 дні) Ляля з"явилась на три дні швидше :girl_smile:.
     
  17. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    В мене ПДП по УЗД були на 3-тє, 2-ге, 6-те листопада, по кд на 13-те листопада. Народила 18-го :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    ПДП по узд була на 8.08, в мене довгий цикл і пізня овуляція, то я рахувала що по овуляції десь в 20 числах серпня виходив термін, а дитина народилась 4.08.

    Надіслано від мого LG-H734, використовуючи Tapatalk
     
  19. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    В мене перші пологи відбулися через 2 дні від ПДП, другі на 2 раніше.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  20. Orman

    Orman Модератор-бомба

    при слові ПДП я істерично ржу. 42, 42+2 і 43. Це повні акушерські тижні. При тому що овуляція в мене була красива на 14 день, як по книжці.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2