А що вам приніс Миколай?

Тема у розділі 'Свята великі та маленькі', створена користувачем Consuelo, 18 Грудень 2009.

  1. MarichkaR

    MarichkaR Well-Known Member

    Мені Миколай приніс туш Max Factor, гель для душу, крем для рук, цукерки і дуже багато фруктів! Вже багато років обмінюємося з чоловіком подарунками і кожного року дуже приємно знайти під подушкою Миколайка). Але найбільша моя вихвалялка, що доці свекруха вишила і подарувала сорочечку! Всіх вітаю з святом, нехай здійсняться усі ваші мрії! Вибачте за шрифт, щось понажимала і не знаю, як його змінити, щоб був такий, як в усіх :girl_smile:.
     
    • Подобається Подобається x 10
  2. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Муж виправився і свою шоколадку під подушку я таки ввечері отримала :girl_crazy:А ще гарний сімейний вечір за переглядом мелодрами (що взагалі досить дивно, бо зазвичай муж дивиться жахи а я щось веселе :) ).
     
    • Подобається Подобається x 8
    • мімімі мімімі x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. shparynka

    shparynka Well-Known Member

     
    • Смішно Смішно x 1
  4. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Мені новенький пилосос, дуже класну сукеночку, мандаринки і цукерочки:) Чоловіку фрукти і солодощі:) А ще на роботі вчора приходив і приніс всім по великому пакету смаколиків:girl_yes:
     
    • Подобається Подобається x 5
  6. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    згадаю ще минулорічного Миколая, я мала добрі подаруночки і дуже хотіла солодощів, але мені їх не можна було, по-дитячому було дуже і дуже сумно, особливо коли чоловіку на роботі дали пакунок моїх улюблених солодощів, то хотілося вити
    а цього року просто якесь співпадіння, я отримала 3 пакунки саме таких солодощів, при чому від людей які ту душероздираючу історію не знають) омномномном
    а так, то ще отримала трошки косметики від чоловіка, покривало на ліжко від мами ,яка все штуркає мене довести інтерєр до ладу, ну і подарунки для синочка, ними тішуся найбільше
    а ше прикольно що куми і друзі подали ідею обмінятись дитячими подарунками, якщо чесно, не бачила в тому логічної ідеї, можна ж просто купити свої дитині на 1 річ більше))) але подарунки дарувати люблю ітак
    в результаті класно вийшло, і ми всім вгодили/порадували і нам дуже класне придумали, таке що самі б не купили ,але дуже кльово що таке маємо тепер)))
    а взагалі вже декілька років прошу Миколая про щось дуже-дуже важливе, особливе, часами необхідне, нематеріальне, на наступний рік...
    для мене найліпший подарунок, коли до Свята Миколая минулорічні просьби вислухані і реалізовані хоча б частково
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Зе бест! Зе бест! x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  7. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

     
    Останнє редагування: 20 Грудень 2015
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  8. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами


    І про подарунки: нині зранку сповістив мене неочікуваний помічник Миколая, що має для мене рукотворний подарунок. Тепер я в очікуванні, як малюк!
     
    • Подобається Подобається x 14
  9. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Я, здається, цього року була не дуже чемна.
    Але Миколай видно думає інакше, бо цього року він щось переборщив, тому туш/олівець/крем Клінік, парфуми Гуччі Гілті Інтенс,гель для душу Дольче мілк . Вагон кави, рафаелло, мандарини, хендмейд шампунь/бальзам для губ, санітайзери BBW з колекції на хеловін , 2 гель лаки. Ну і на завершення того всього, щойно виграла подаруночок від ЖЖ - лачьок CIATE, мого улюбленого зимового кольору.
     
    • Подобається Подобається x 8
    • Зе бест! Зе бест! x 4
  10. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Мені Миколай приніс сукню, літом буде самий раз, цукерки, мандаринки, гель для душу і парфуми.

    Надіслано від мого GT-P3110, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 7
  11. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    А в мене цього року дуже практичний Миколай, приніс мені акорд струн , знав, що треба мені міняти. А від свекрухи Миколай приніс вино ггг, і каву, всьо шо треба мені для щастя короче
     
    • Подобається Подобається x 11
  12. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

    Мені Миколайко (чоловік коханий) подарував чохол до планшету. Сама собі замовила, ато в того Миколая з фантазією туго :girl_haha:
    Від "дорогої родини" отримали купу дріб"язку :girl_smile:
    Свекруха вобше порадувала - подарувала наматрасник :girl_nea: (наматрасник маємо. З чого вони взяли, що нам воно треба...) Займає тепер почесне місце на верхній полці в шафі :girl_blum:
    Головне, що мацьопа рада! Отримала магнітики, морського коника (співає і їздить), дощечку для малювання, КУПУ ЦУКЕРОК! А бачити щасливою свою дитину - найкращий подарунок :connie_pull-pigtail
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Креативно Креативно x 1
  14. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Мені Миколайко тихенько підклав гроші. Малому - цілий мішок подарунків: книжку "Маленький принц", набір пожежних машинок, блокнотик, блок кольорового паперу для записів та блок кольорових стікерів, конструктор "змійку", нову піжамку, светрик, ланчбокс і багато солодкого. Здається, нічого не забула. Зранку ще доніс гру "Уно" . Найбільший захват викликав..ланчбокс.
    А, і ще конструктор http://ukr-gears.com/taymer.html , але зважаючи на те, що під чоловіковою подушкою не було нічого, ми зробили висновок, що Миколай помилився і не туди його підклав. Чоловік бавився з конструктором 2 дні, і зараз він хоч з перебоями, але працює. Тому я тепер йому винна пляшку вина, бо закладалася, що він того не збере :) В ідеалі хай занесе на роботу цей предмет своєї гордості, бо вдома не знаю, де його поставити, щоб і гарно було, і не заважало..
    Нам з чоловіком: від моїх батьків - чилійське вино і пачка Лавацци, від чоловікових - йому підштанці, мені - колготки на 2 розміри більші і страшно кусючі (на чорний день під штани може бути..). Але не секонд, прошу зауважити :) Ще згадала: свекруха, як побачила мої рукавички на 1 пальчик, сказала: "Якби знала, що ти рукавиць не маєш, була би"м тобі рукавиці купила.." Красно дякую, мамо, рукавиці маю всякі-різні-розмаїті ))
    Моїй мамі цього року Миколай теж підклав під подушку пляшку коньяку, за тиждень до того заникану з "миколайкового" ДН. А чо, раціонально і поважно. І спалося мамі на тій пляшці також ДУЖЕ добре. :)
     
    Останнє редагування: 21 Грудень 2015
    • Подобається Подобається x 5
  15. flame

    flame невгамовний експериментатор

    А мені во скільки всього класного ,але то ще не зовсім все, бо їде передачка заморська.
    IMG_20151219_212907.jpg
    До Мартіні йшли цукерки Любімов (ті що сердечками) і перстенець
    Бух. принесла цукерки Трюфель і помазок.
    Чоловікова сестра - Рафаелки, млинок з перцями і оливкову олію.
    Решта від мами - яблука Жирівські, салат з Жирівських огірків, перець власної закрутки, кекс , мандаринки, фольгу і рукав:girl_crazy:, олію оливкову з трюфельним екстрактом А коли побачила перстень від чоловіка, то розщедрилася і спрезентувала кульчики з таким самим камінцем "до комплекту":girl_dance:Ну і канєха цукорки. Мені від тих цукорків скоро не тільки дупка злипнеться, а ще й висипку дістану.
    Чоловікові - комплект шкарпеток спортивних , спотривна кепка, парфуми від Версаче і трохи смаколиків.
     
    Останнє редагування: 21 Грудень 2015
    • Подобається Подобається x 6
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  16. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    курча, то я одна без подарка від свекрухи? навіть постелі з секонд хенду нема. не вгодила(
     
    • Смішно Смішно x 4
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  17. flame

    flame невгамовний експериментатор

    нє, я +1
     
  18. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

    Та я Вас прошу! :girl_in_dreams: Подарує
    а вигляд зробить ніби подарувала цілу панчішно-шкарпеткову фабрику :girl_haha: і Ви їй будете пів життя винні...
    Тому, невідомо кому з нас пощастило більше :girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    та я за шкарпетки малому і смокталки вже "винна". піду спитаю чоловіка, може то хоть той кусочок паштету - то для мене був)
     
  20. zdorov

    zdorov Well-Known Member

    Мені приніс довгоочікуваний клейовий пістолет. Всьо би було добре, якби не один нюанс:girl_cray:
    14 числа я робила одну дуже термінову роботу і тааак попекла позиченим пістолетом палець:shout:, що в середу хірургу довелось зрізати той піхур з цілою пучкою на пальці, замотиляли того ціліського пальця бинтом
    Так шо мій Миколай з серії садо-мазо, хоча чекала на свого власного пістолЄта дуже довго, а чоловік попав з ним, як пальцем в небо