А що в спальні?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Natalya, 15 Лютий 2009.

  1. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Дуже мені подобається спальня такого плану:
    Плануємо ліжко робити на замовлення зі свого дерева (дуб). І так хочу біле. Але не знаю чи вийде так гарно як на картинці. Бо тут ніби глянцеве покриття. Може хтось робив щось такого плану. Буду рада почитати відгуки.
     

    Вкладення:

  2. Byala

    Byala New Member

    Потрібен хороший майстер, який би зробив дерев'яне ліжко на замовлення. Може, хто знає такого, напишіть контакти в ПП.
     
  3. rododendronia

    rododendronia Member

    Чи замовляли Ви спальні з цього сайту чи надійна фірма і якісні меблі
     
  4. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    У нас спальня Олів*є цієї фірми. Вже більше року маємо її, задоволені. Тільки тепер брала б білу, бо на темних поверхнях кожен відбиток і кожну порошинку видно.
    --- дописи об"єднано, 5 Березень 2015 ---
    Сестра таку купляла http://embawood.lviv.ua/shop/category/furniture_by_collection/bedroom/bedroom_garmonia/
     
  5. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Скажіть ще ви мені)- ліжко на 1.6 чи 1.8? Я чойто хочу 1.8, а те, що сподобалось тільки 1.6 фабрика робить найширше і от - дилема.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  6. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    раджу однозначно
    у нас ширина ліжка 2м, матрас -1.8м, то якраз люкс, а враховуючи 15-літнього доціка, яка в суботу-неділю прилазить до нас зранку, щоб пити каву і дивитись фільми, то при меншому ліжку хтось мусів би стояти:connie_pull-pigtail
    І взагалі, краще більше, ніж менше:girl_yes2:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  7. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @arushka дякую. Я так і думаю та от те ліжко., що сподобалось 1.6. Ще маю надію, що можливо, знайомий майстер погодиться витесати такеж але більше.

    Надіслано від мого K01A, використовуючи Tapatalk
     
  8. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    В нас стандартне 1,6 , хоча є місце на цілих 2*2 . Мені було ок, бо ми худенькі і багато місця. А зараз, коли доця спить з нами в позі зірочки, то часом бракує тих 20 см. Правда, я доставляю 3 крісла в рівень з ліжком якраз виходить, щоб вона не скотилася, і часом можу на них ногу закинути)).

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Marijattt

    Marijattt New Member

    Дуже хотілося б зробити спальню в скандинавському стилі, я просто закохана в його лаконічність і простоту. Зараз хочу вибрати меблі (бажано з натуральних матеріалів), шукаю поки що на сайті Меблі на замовлення - Поточні запити, бо дуже хочу використати власні ідеї)
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. YuliyaBuraya

    YuliyaBuraya New Member

    • Не подобається Не подобається x 1
  11. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Не пройшло й пів року, як кажуть))насправді- майже рік , як я напишу, що взяли ми ліжко на фабриці "Тис". Дуже задоволена якістю.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. irkazijka

    irkazijka Well-Known Member

    Може не в тєму, де купити файні штори доб світло не пропускали?
     
  13. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    Дівчата,постало питання пошуків нового ліжка. Хочу або з під'йомним механізмом,або з шухлядами. В кого яке і де купували? Порадьте,будь ласка
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    З власного досвіду:маємо з підйомним механізмом(брали в МебліХіт)-номально,вмістимо,досить практично.З шухлядами теж,думаю,добре,але треба врахувати площу спальні,щоб шухляди повністю виїждали.І взагалі після старої спальні,де ліжко на ніжках було-зробила висновок,що краще з шухлядами чи підйомним механізмом.
     
  15. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Я ні те, ні те не хотіла категорично але, якщо б обирала між, то з підйомним би вибрала.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  16. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    В нас з підйомним механізмом Волант від польського Вокс. Мені підійшов дизайн і хотіла той короб знизу, щоб туди постіль ховати. Спальня маленька, а в гардеробній і так вже купа всього. Плюсом є ще те, що між коробом і боковиною ліжка є простір, що як близько станеш пальці ніг ні об що не вдаряються. М'яка спинка з кутком, щоб подушка на бік не падала.
    Ось таке:
    krovat-140serij-vox-volant-ko-z-pojemnikiem-i-szczytem-tapicer-500x500.jpg
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    Чи робив хтось м*які панелі на стіну, щось такого плану (або вища панель) як біля ліжка? Можливо знаєте хто таке робить.
    [​IMG]
    Потрібно виділити спальне місце в довгій кімнаті без застосування перегородок (щоб не було темно), лише декором стін.
     
  18. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Дівчатка, шукаємо дерев'яне ліжко з підйомним механізмом.
    Обходили весь Південний, були в БРВ, Ембавуд, бачили ліжка Харківської меблевої фабрики, львівського виробника Лев, ще якихось львівських виробників (голова обертом від кількості інформації), італійські ліжка.
    Вся проблема в тому, що в дерев'яних ліжках українського виробництва якість самого підйомного механізму м'яко кажучи, залишає бажати кращого (ліфти пружинні (важкий матрац не витримують, тре притримувати; основа, на яку кріпиться механізм, дерев'яна і гуляє зі сторони в сторону при підйомі-опусканні).
    Всі ліжка, де механізм вселяє більше довіри (на металевій основі і з газовими ліфтами) були з дсп, дорожчі - оббиті шкірою або тканиною.
    Де ще можна пошукати мінімалістичне дерев'яне ліжко з менш-більш міцним підйомним механізмом?
    Можна в пп інформацію, де купували?
     
  19. dyzain

    dyzain Well-Known Member

    А не хочете з шухлядами під ліжком? Мені так набагато зручніше, все по своїх ящиках розкладено. Ліжка - Галерея - Дубові меблі
     
    Останнє редагування: 11 Травень 2017
  20. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Нам на шухляди забракне місця.
    Вони навіть на половину не висуватимуться.