А що в спальні?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Natalya, 15 Лютий 2009.

  1. lawyer

    lawyer Member

    Відповідь: А що в спальні?

    в нас дуже багато речей на вішаках, а гардеробної кімнати не маєм, тому мусить бути так
     
  2. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: А що в спальні?

    то абсолютно нормально! з досвіду.
    зробіть там дзеркальний фасад. тобто по оформленню повторіть всі деталі фасаду
     
  3. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: А що в спальні?

    То буде дерево чи МДФ?
     
  4. lawyer

    lawyer Member

    Відповідь: А що в спальні?

    уявіть собі, ця спальня в котеджі, але кладовки не передбачено:)
    в квартирі, де зараз живу, в коридорі в купе є місце для пилососа та дошки, дуже зручно, тому й хотіла сюди запозичити цей варіант

    ---------- Додано в 15:03 ---------- Попередній допис був написаний в 15:01 ----------

    ну, в мене там не буде бардаку
    будуть там різні декори, точно:)
     
  5. Pesyk

    Pesyk Member

    Відповідь: А що в спальні?

    А ви зробіть ту стіну не глуху, а якоюсь цікавою, наприклад дзеркальну, чи з фоторамками. І функціонально і гарно.
    Може і могли б там бути і полки, але якісь інші, бо ті напівкруглі то вже дуже вчорашнє, може якісь квадратні чи рівні трикутні, щось цікавіше але не напівкруглі. І це у випадку,якщо ви точно продумаете що там буде стояти, на кожній по пару книг, наприклад, і все.
     
  6. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: А що в спальні?

    це не на довго.
    маленькі дітки мають властивість з"являтись в молодих сім"ях і вносити туди свої корективи, особливо відносно декорів :girl_haha:
     
  7. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: А що в спальні?

    Добре якщо так буде:)

    ---------- Додано в 15:07 ---------- Попередній допис був написаний в 15:07 ----------

    Угумс:):girl_haha:
     
  8. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Відповідь: А що в спальні?

    Я б пожертвувала декорами на користь вмістимішоі шафи.
     
  9. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: А що в спальні?

    І весь час в них врізатися ногою, а ще гірше - головою. А як дітки будуть?....
     
  10. Pesyk

    Pesyk Member

    Відповідь: А що в спальні?

    Так, я думала над тим варіантом, але то не є так дуже критично, так само можна постійно врізатись в кути ліжка, столу, але якщо то знати і памятати, то не все так страшно. Так, з дітлахами то звичайно більш проблемно, але наші дітлахи вміють врізатись де і кутів немає ...))) Ну в будь-якому випадку трикутні то цікавіше ніж напівкруглі...
    Або без полиць і дзеркало, як Вам таке?
     
  11. lawyer

    lawyer Member

    Відповідь: А що в спальні?

    не дуже люблю світлих меблів
    та й двері, сходи в нас в темних кольорах, тому не дуже гармонуватимуть світлі меблі

    ---------- Додано в 15:29 ---------- Попередній допис був написаний в 15:23 ----------

    дерево
     
  12. Freitag

    Freitag Active Member

    Відповідь: А що в спальні?

    lawyer, я погоджуюся щодо думки дівчат про полички, але, якщо ви переконанні у їхній потрібності і шафа достатньо глибока, то можливий ще ось такий варіант (щоправда тут передпокій, але принцип розміщення можна запозичити).
    [​IMG]
    Полички зроблено не на всю глибину і висоту шафи. Таким чином забезпечено більше простору для зберігання речей. Можливо по розмірах у те бокове відділення вам би вийшло і порохотяг вмістити.
     
  13. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: А що в спальні?

    lawyer, прогляньте посилання
    яке чудове рішення вбудованої шафи! вона там практично розчинилась і стала невидима.
    тоненький простінок біля дверей зробив чудо. здається, то Ваш варіант [​IMG]
     
  14. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: А що в спальні?

    зрозуміло... а інші шафи ще будуть в квартирі?
    Якщо ні, то я б ще робила зверху по одній полиці, типу антресоль, щоб там тримати несезонні речі. І знизу таки б робила відкритих більше, все таки не все на вішаках висить
    а котедж на 2 поверхи чи один? якщо на два, то я б примостила пилосос /гладильну/швабру десь під сходами



    ---------- Додано в 15:49 ---------- Попередній допис був написаний в 15:48 ----------

    оо, вже дочиталась:)- тоді точно треба під сходи ховати пилосос, якось я його в спальні в шафі не бачу вазгалі
     
  15. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: А що в спальні?

    Ну то й що....
    Колір дверей і сходів - так, бажано щоб співпадав.
    Але меблі, стіни, декори - то вже зовсім інша історія. Не варто відштовхуватися від кольору дверей в підборі меблів.
    Ось Корена дала посилання - дуууууже гарно, світлі меблі, темна стіна. І темні двері там би вписалися. Подумайте....
     
  16. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: А що в спальні?

    погоджуюсь. в мого друга так зроблено в спальні. таке ж розташування шафи і ліжка. як заходиш в спальню, то не видно фасаду шафи, а просто стіна, а вже потім бачиш, що там схована шафа-купе. дуже правильне рішення.
    теж погоджуюсь. у нас в квартирі двері кольору венге, теж темні. і ми ні разу не припускали так всі меблі в тому кольорі робити. у нас лише спальня в цьому кольорі, бо така нам сподобалась і підійшла по розмірах, хоча я б і кремову не проти мати. в вітальні меблі поєднання "слонової кості і кави з молоком", кухня сіро-салатово-біла. на мою думку, головне, щоб всі двері були однакові, разом з вхідними, і по стилю відповідали стилю квартири, а колір дверей і меблів зовсім не зобов*язуючий :)
     
  17. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: А що в спальні?

    і у наших друзів так, шафа правда дзеркальна повністю, економія місця і значно збільшує кімнату візуально
     
  18. lawyer

    lawyer Member

    Відповідь: А що в спальні?

    звичайно, що шафи ще будуть:)

    ---------- Додано в 17:05 ---------- Попередній допис був написаний в 17:03 ----------

    під сходами простір відкритий
    лише маленька частина (та, де найнижче) закривається дверцятами і там встановлені якісь лічильники
    решту місця - буде гардеробна шафа, там місця на порохотяг та дошку не буде

    ---------- Додано в 17:12 ---------- Попередній допис був написаний в 17:05 ----------

    ну, ми і не робим в ідентичному кольорі
    а щодо темних тонів, то вже сказала, що не дуже люблю світлі
     
  19. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: А що в спальні?

    ну тоді я б точно шукала інше місце для порохотяга та дошки.бажано на 1 поверсі.
     
  20. lawyer

    lawyer Member

    Відповідь: А що в спальні?

    На 1-му: коридор, кухня, вітальня, гостьовий туалет - дуже нема, куди розігнатись:)