А навчіть мене... або таємниці файної господині (4)

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Маруся-мама, 28 Лютий 2015.

  1. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Дівчата, всі ми файні господині але часами є трафунки коли щось таке банальне як бішкопт не виходить. Давайте ділитись нашими кухонними таємницями.:girl_in_love:

    Тема не флудильня :girl_crazy:, тому якщо
    В цій теми будемо обговорювати те чого хочемо навчитись. Переписи прошу писати у відповідну тему. Це краще для нас всіх. :girl_dance: Потім не зможемо звести кінці з кінцями і будемо писати, знаю, що є перепис Касі а знайти не можу. :girl_blush2:

    Дуже дякую за розуміння. Ми з вами гарно перетупцювали за 3000 дописів у першій, другій та третій темі тому продовжуємо допомагати один одному тут.

    Навчіть мене Дубль чотири! :girl_curtsey:
     
    • Подобається x 2
    • Погоджуюся x 2
    • Корисно x 2
    • Безграмотно x 2
    • Не подобається x 1
    • Співчуваю x 1
    • Баян x 1
  2. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    я щодня печу хліб з цільнозернового борошна. виходить дуже смачно і швидко розходиться..
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. porIra

    porIra Well-Known Member

    Дуже цікаво. Поділіться, будь ласка рецептом, і на якій програмі печете?
    Теж почали по максимуму використовувати цільнозернове борошно. Оладки, млинці, кекси, панкейки, вся випічка що з какао - тепер на цільнозерновому. Щоб зайвий раз не виходити з дому - "перепросили" хлібопічку :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Що можна приготувати з фаршу в мультиварці? Бажано з картоплею і щоб рецепн не сильно заморочений?
     
  5. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Начинити картоплю фаршем і протушити?
     
  6. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    То для мене трохи треба заморочуватись. Тож треба дирки в картоплі вирізатм))))
    Буду робити дуже ліниві голубці. Десь бачила рецепт, що шарами капуста-фарш-капуста.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Online

    Online Well-Known Member

    Можна перекласти шарами картоплю тоненькими пластинками і фарш, додати спеціі, залити соусом, затерти сиром і запекти. Варіаціі на тему гратену.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. petrywka

    petrywka Well-Known Member

    Спочатку приваріть картоплю (цілу або великими шматками), зробіть тефтелі, складіть поміж картоплю, залийте соусом який любите і до готовності.
    Або картопля вариться, а котлети на парі зверху готуються.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Online

    Online Well-Known Member

    Господині, потрібна порада. Робитиму вперше малосольний оселедець. Ясно, що за раз ми його не з'їмо. Як зробити так, щоб він залишався малосольним, а не засолювався більше? Вийняти з маринаду і залити олією? Чи немає варіантів і просто потім вимочувати?
     
  10. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Online якщо зберігати не довго, тоді олією модна залити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    @Online, вийняти, порізати, якщо цілий, скласти в банку, пересипаючи цибулею. Залити олією.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    Дівчата, хто пік Пані Валевську: якщо я спечу коржі в середу, а перемащу їх в суботу (до суботи триматиму в холодильнику) вони не зіпсуються, меренга не змокріє? Чи то треба пекти і в той же день перемащувати?
     
  13. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Господиньки, є важливе питання. Передала свекруха качку, цілу, величезну. Хочу запекти на неділю. Але в морозилці місця нема зовсім. Як її зберегти чи замаринувати, щоб за тиждень в холодильнику не зіпсувалася? Буду запікати з апельсинами за рецептом Джеймі Олівера.
     
  14. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Меренга дуже чутлива до вологості повітря. Я часом печу меренгові невеличкі тістечка, коли білки залишаються від паски, чи інших рецептів, то зауважила це. Я роблю так : "висушую" до готовності (пробую, щоб наскрізь сухе було), охолоджую в закритій духовці. Тоді складаю в пластиковий контейнер з герметичною кришкою (можна в скляні банки, вони в мене невеличкі).
    Пані Валевську не пекла, але бачу в рецепті до білків і цукру (перший-ліпший рецепт, що загуглився), ще йде крохмаль, можливо, такі коржі "поводять" себе трохи інакше...
     
  15. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Дайте + - перевірені рецепти (чи посилання), де можна використати зайві білки з паски (прості меренги недавно робила, то знову не хочу).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Я сюди використала, робила за другим рецептом, діти з'їли швидко, сподобалось їм.[​IMG][​IMG]

    Надіслано від мого Redmi Note 8 Pro, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. marianast

    marianast Well-Known Member

    Дівчатка, поможіть щось придумати.
    Я в Карпатах і зі мною мультиварка, хочу дітям щось спекти )
    Міксера нема, духовки нема, інгредієнти не проблема. Навчіть щось простеньке в мульті.
    Тему про мультиварки дивилася. Не посилайте, пліз
     
  18. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Сирну запіканку.
    Можна з ягодами, фруктами.
    Творожная запеканка в мультиварке Moulinex cook4me
    Як ліньки, не збиваю окремо білків, а просто додаю яйця і добре перемішую. І сир не завжди ідеальної кремної маси. Всерівно смачний і ніжний виходить завдяки манці і кефіру.

    Надіслано від мого Mi 9 SE, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    бісквіт, діти люблять і в мультиварці добре вдається
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Я торт на раз два три в мульті печу (там будь який крем смачний, мої люблять масло /згущене молоко /вишні). Ще люблю з лавашем різні запіканки (в лаваш закрутити сир чи бринзу, залити сумішшю яйця і сметана, кріп, сіль, перець), або з фаршем таке схоже на лазанью виходить.
     
    • Подобається Подобається x 3
  21. Vyshenjka

    Vyshenjka Щаслива мамуся

    Дівчата, поділіться хорошим рецептом пісочного кекса з родзинками.