А навчіть мене... або таємниці файної господині (4)

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Маруся-мама, 28 Лютий 2015.

  1. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Дівчата, всі ми файні господині але часами є трафунки коли щось таке банальне як бішкопт не виходить. Давайте ділитись нашими кухонними таємницями.:girl_in_love:

    Тема не флудильня :girl_crazy:, тому якщо
    В цій теми будемо обговорювати те чого хочемо навчитись. Переписи прошу писати у відповідну тему. Це краще для нас всіх. :girl_dance: Потім не зможемо звести кінці з кінцями і будемо писати, знаю, що є перепис Касі а знайти не можу. :girl_blush2:

    Дуже дякую за розуміння. Ми з вами гарно перетупцювали за 3000 дописів у першій, другій та третій темі тому продовжуємо допомагати один одному тут.

    Навчіть мене Дубль чотири! :girl_curtsey:
     
    • Подобається x 2
    • Погоджуюся x 2
    • Корисно x 2
    • Безграмотно x 2
    • Не подобається x 1
    • Співчуваю x 1
    • Баян x 1
  2. Anty

    Anty Well-Known Member

    Та буде піца, картопля картопля фрі, нагетси. Мене саме цікавить що можна приготувати на солодкий стіл ще до торта і желе. От з вафлями Ви мені підказали :) Що ще можна?
     
  3. jylanda

    jylanda занууууда

    Зробіть маленькі тарталетки, з фруктами, з кремом, з шоколадним ганашем, вони гарно виглядають і діткам засмакують. Пісочне тісто, крем можна ванільний з малинкою, лимонний, просто шоколад.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  4. porIra

    porIra Well-Known Member

    З власного досвіду - фрукти і ще трохи цукерок.
    З несолодкого - я б ще додала сирну/м`ясну нарізку і рулети з лаваша.
    Діти переважно їдять те, що можна перехопити на ходу, у них немає часу засиджуватися за столом :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  5. vjv

    vjv Well-Known Member

    Кексики, коктейль з морозивом, печиво "ковбаса" порційно зробити, мармелад, зефір, горішки.
     
  6. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Я з солодкого даю: фрукти, торт, цукерки і какао з зефірками. Цілком достатньо. Бо потім дітям може бути погано.
     
    Останнє редагування: 16 Квітень 2019
    • Подобається Подобається x 2
  7. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    Із власного досвіду: фрукти та торт достатньо. Головне, багато пити. Я влітку ще давала коктейлі з морозивом, то реально діти їх не допили, було за солодко і вже забагато. Із соленого: фрі, піца та лазанья маленькими шматочками.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    А навчіть мене... коптити, точніше смачно замаринувати м‘яско і рибку. Буду це робити вперше і не хочу просто брати рецепти з інтернету. Маю форельку, баранячу ногу, яловичу шинку і балик. В чому їх замаринувати, щоб вийшло добре?
    --- дописи об"єднано, 18 Квітень 2019 ---
    З власного досвіду - цього вже буде більш ніж достатньо. Я б ще хіба фруктів нарізала, щоб бігали і тягали по шматочку і багато пити - компот, сік, вода.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Anty

    Anty Well-Known Member

    Планую таке меню на дитяче день народження (4 дорослих, 11 дітей по 6 років):
    1. Крекер солений/сир твердий+яйце+майонез+часник/зверху півпомідорки чері
    2. Хліб чорний підсушений на сковорідці/яйце+тунець+майонез+сирок/ зверху огірок і зелена цибуля
    3. Тарталетки з салатом (шампіньйони смажені+куряче філе відварене+огірок+яйце і кукурудзою посиплю зверху)
    4. Піца
    5. Картопля фрі
    На десерт:
    6. Желе
    7. Торт
    8. Фрукти (яблука, банани, апельсини)

    Чи може в першій страві замінити крекер на смажений в клярі кабачок кружечками? Чи небезпечно поки кабачки купувати?

    Що порадите? Чи достатньо страв? Святкуємо в дитячій кімнаті. Піцу і картоплю фрі буду замовляти там.
     
  10. Online

    Online Well-Known Member

    З власного досвіду і тих дитячих свят на яких були - дітям піци, фрі, торта і фруктів вистачає з головою. Для них їжа там на 25 місці. Прибігли, скоренько по шматку вхопили і побігли далі гратися. Тому, для дітей того меню, що ви склали, більш ніж достатньо. А вже для дорослих - дивіться самі, залежно від гостей.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    абсолютно підтримую. ну і пити діти будуть багато:)
     
  12. flame

    flame невгамовний експериментатор

    щось оце явно не дитяче меню. 6-літки отаке їсти будуть? Часник? Зелена цибуля?
    тут тяжко щось коментувати. В інших темах ми всі дружно фукаєм і банимо таку їжу, а дітям - якраз нормально.
    Може ще подумати? Може добре простудіювати меню того закладу і вийти на якийсь компроміс?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  13. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    В сина на ДН (йому три було, а вік дітей був від 3 до 11 р.) діти їли лише!!! домашню піцу (з м‘ясом, без ковбас), торт і фрукти, дуже багато фруктів. І пили багато (узвар, сік домашній). Все.
    Я робила і рулети з лавашу і тарталетки і канапе і була щесирна нарізка і овочева. І картопля печена з індичкою. Нічого з того не їли, не хотіли (вроді смачне було, дорослі якраз зацінили :) )
    Святкували в дитячому центрі, їм не до їжі було: аніматор, іграшки, лазанки.
    З Вашого списку ще б желе залишила, для дітей це якраз.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Anty

    Anty Well-Known Member

    Та тому я й питаю поради, бо сумніваюся. Перше день народження роблю. Всерівно щось мушу поставити на стіл перед тим, поки піца буде. Хотіла зробити шпажки з сиром і овочами, але боюся ті шпажки давати дітям. На рахунок піци, то діти її чекають. Замість картоплі фрі був варіант нагетси і курячий шашлик. Але як на мене, то вже краще картопля. Нагетси теж смажені, а шашлик порційний, то невідомо скільки його брати і чи хтось буде їсти.
    --- дописи об"єднано, 22 Квітень 2019 ---
    Мій малий любить канапки з форшмаком. А крекер з сиром з часником... Трошки дам часнику. Може замінити на кабачок смажений той крекер?
     
  15. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Я би не заміняла. То ще не сезон. А потім відповідати за чиєсь погане самопочуття:girl_nea:
    Можна ще сирну нарізку зробити
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Online

    Online Well-Known Member

    Піца буде на той час, на коли заздалегідь скажете. Можуть подати одразу після приходу. І тоді відпадає потреба в холодних закусках. А загалом, дітям чим простіша їжа - тим більша вірогідність, що будуть їсти. Якщо орієнтуватися на них, то тоді варто замість якихось оригінальних канапе чи тарталеток робити звичайні канапки з білого батону з шинкою чи сиром. :)))Але у вас ще будуть дорослі гості, які сидітимуть весь час за столом, поки діти гратимуться. Їм ті тарталетки якраз в тему. Тому, я б казала, перестаньте переживати і залиште те меню що є. Воно достатньо збалансоване, діти голодні чи незадоволені не будуть. Дорослі гості напевно теж розуміють, що це дитяче свято і не очікують для себе якогось супер-бенкету.
     
    Останнє редагування: 22 Квітень 2019
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    По першій частині - повністю погоджуюсь, діти можуть і не фанатіти.
    А щодо піци і фрі - маю окрему позицію:
    Піца - не найгірший варіант, якщо з натуральних складників, то там нічого поганого немає, італійські лікарі (знаю одного) вбачають в тому нормальну поживну справу.
    Щодо картоплі фрі - це звісно кака, але і горілка - не кефір, а при святі ми часом собі дозволяємо (хто міцні напої, хто вино, хто шампанське). То для мене картопля фрі - то як алкоголь для дорослих, ніззя, но на свято чуть чуть можна :girl_blum:.

    Піцу печу, часом просто серед будня, і на дитячі свята (якщо всі свої і святкуємо дома) - взагалі класно, нароблю багато бритванок і печу по ходу, смакує всім. Плюс фрукти, багато пити , може трохи цукерок, щоб "тягали", і в кінці торт.

    Картоплі фрі - майже ніколи, хіба старша дитина заведе молодших в Мак, та й дома просто на пательні сто років вже не смажу, або пюре, або печу в духовці; чіпси теж табу (як бачу маму, яка йде з 3-х річною дитиною, яку годує чіпсами, і сама наминає, то аж хочеться подзвонити в службу захисту прав дітей:girl_crazy:).
    Тому як вже якась дитяча забава на виїзді - то дозволяю, нехай їдять те фрі, за один раз точно нічого не станеться. Така я трохи пофігістична мамаша...
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  18. Anty

    Anty Well-Known Member

    Відбула ДН. Ітого: діти їли піцу, яблука, банани, картоплю фрі, желе, трохи торт. Дорослі їли решту. Так-що всі прогнози підтвердилися)
     
    • Подобається Подобається x 6
  19. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    Маю багато вишень в власному соку і морожені. Хочу спекти сирник- можна туди дати вишні? Не буде сильно мокре? Чи краще не ризикувати.....
     
  20. flame

    flame невгамовний експериментатор

    можна, але вишні , навіть якщо відцідити, просушити і обваляти в манці пороблять червоні плями. Смачно буде, але презентаційний - вигляд трохи не дуже.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  21. model fantazii

    model fantazii Well-Known Member

    Можна зверху зробити шар вишень в желе

    Надіслано від мого SM-J200H, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1