А навчіть мене... або таємниці файної господині (4)

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Маруся-мама, 28 Лютий 2015.

  1. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Дівчата, всі ми файні господині але часами є трафунки коли щось таке банальне як бішкопт не виходить. Давайте ділитись нашими кухонними таємницями.:girl_in_love:

    Тема не флудильня :girl_crazy:, тому якщо
    В цій теми будемо обговорювати те чого хочемо навчитись. Переписи прошу писати у відповідну тему. Це краще для нас всіх. :girl_dance: Потім не зможемо звести кінці з кінцями і будемо писати, знаю, що є перепис Касі а знайти не можу. :girl_blush2:

    Дуже дякую за розуміння. Ми з вами гарно перетупцювали за 3000 дописів у першій, другій та третій темі тому продовжуємо допомагати один одному тут.

    Навчіть мене Дубль чотири! :girl_curtsey:
     
    • Подобається x 2
    • Погоджуюся x 2
    • Корисно x 2
    • Безграмотно x 2
    • Не подобається x 1
    • Співчуваю x 1
    • Баян x 1
  2. Raven

    Raven Мама малятка

    @Kroshka Enot, я беру кислющі ябка, обкладаю ними натерту спеціями гуску в змащеній формі, дно заливаю сметаною+трошки води, запікається десь 1,5год середня гуска, велика і більше потягне. Форму на першу годину прикриваю фольгою і тим соусом з дна час від часу гуску поливаю. В кінці можна і під гриль для шкірочки.
    Фольга там для того, щоб зарано не пригоріло і від соусу не тре було відмивати духовку. Плюс беру глибоку форму
     
    • Корисно Корисно x 1
  3. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    @Raven, а в середину нічого не класти?
     
  4. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Аналогічно. Качку і гуску я ще не опанувала... Прововтузилася я з нею... І нє, не то пальто.
     
  5. Raven

    Raven Мама малятка

    @Jusi, нє на ябка кладу, кажуть можна ще масла кавальчик запхати в середину, але я того не роблю. Середину тільки спеціями натираю
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    В кого є перевірений-перевірений рецепт кексів, щоб пухкі та ніжні і смачні. І було б добре, щоб шоколадні або апельсинові, тобто з якимось вираженим смаком, а не просто ванільні.
    Хочу спекти на подарунок, часто пекла вологі, гарбузові. Сьогодні спробувала за цим рецептом (лишаю під офтопом), а тісто було дуууже густе, на смак добрі (я дала 15 гр. какао і 215 гр. муки, в переписі писало 230 гр. муки), але в результаті забиті спеклись.

    Взагалі до кексів краще використовувати молоко чи кефір? Бо з пам'яті, мама завжди кефір або кисле домашнє молоко давала.
     
  7. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @aknytsU тут є темка кекси/маффіни ,там я брала рецепт кексів радянські за гостом. Мені такі добрі. Можливо, там і знайдете саме такі, як треба.
    @Arapeta я до крему додаю і лимон, і коньяк.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    @Arapeta мигдалеву есенцію.
    Рецепт пляцка взяла з дрімфуд.Вдалий.Але я тільки раз його пекла:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Не знаю як ведуть себе гуски, але я кілька разів готувала качку. Брала перший ліпший рецепт з інтернету і виходило смачно. То була качка з яблуками в апельсиновому соусі
     
  10. flame

    flame невгамовний експериментатор

    нема нічого складного, просто трохи заморочливо: гуска таки специфічна птиця, особливо домашня, а оооособливо якщо її ще й обсмалили. Є Різниця чи гуска домашня (на вільномсу вигулі) чи магазинна (на кормах). Домашня підходить тільки на запікання в рукаві або в закритій гусятниці, інакше буде підошва тааааака, що пожувати не можливо. Магазинну можна в формі відкритій. Ну і знову ж таки - смалену гуску не варто давати на бульйон чи в запікання кусками, той специфічний запах не легко перебити, навіть якщо зняти шкірку.
    Щоб перебити той запах , можна чорнослив в коньяку замочити і додати до фаршу.
    Щоб м"якше було: вимочити мінімум 12 годин в класичному маринаді: закип"ятити воду, виключити, всипати в кип"яток сіль, лавровий лист, перець горошком (різний:чорний, духм"яний, червоний, зелений), кмин, 2-3 гвоздички, кілька розтовчених зубців часнику, порізану цибулю. Вистудити. Покласти туди гуску: ВАЖЛИВО: грудинкою до низу!! Під гніт і в холодильник.
    Потім маринувати як ви собі вподобали.
     
    • Подобається x 4
    • мімімі x 2
    • Смішно x 1
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • Корисно x 1
  11. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

     
  12. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    А якщо керамічну глибоку форму зверху щільно обмотати фольгою?
    смалена, 100%
    скільки солі і води?

    А йой дівчата, бачу, найліпша гуска, то в мому випадку буде риба :girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy: (вже купила в ашані дорадо в кількості по одній на кожного гостя)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  13. Altera

    Altera зачарована птуха

    моя бабця тими "крилами" випічку яйцем змащувала (ну яко пензлик використовувася). Воно?:)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
    • Подобається Подобається x 1
  14. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    І мій дідо так робив, хліб мастив тим пір'ям перед тим, як пекти. Колись не все можна було купити так, як зараз, тим більше в селі.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. flame

    flame невгамовний експериментатор

    підійде.
    +- 1ст. л з чУбком на 1 л води. Багато залежить від того: яка сіль, яка по вазі гуска\качка і як ви звикло солите страви.
    та-та-та-та . То крильце кидалось в окріп і потім на пічці сушилось.
    ги, особливо силіконові пензлики в дефіциті були:girl_wink:
    \
     
    Останнє редагування: 19 Грудень 2018
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  16. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    @NataliaFed @Arapeta
    В мене на цих вихідних репетиція новорічного меню (муж щасливий :girl_crazy: стільки вишуканих страв одночасно я за все спільне життя не готувала :girl_haha:).
    Тупе питання, та все ж - карбонара: як розрахувати пропорцію вершків і жовтків? (Пармезану чим більше, тим краще, правильно?)
     
  18. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Kroshka Enot я беру щонайменьше 300 гр вершків на трьох . Пармезану щонайменьше 150 гр. Вершки 15-18% жир. підходять, не обов'язково жирні дуже, але не 10.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    а спагетті при цьому скільки варите? це на один раз така порція?
     
  20. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Kroshka Enot То спагеттіні правда(ми їх більше любимо), але от десь таких три-чотири жмені. Якщо всі дуже голодні, то на раз))). В мене люблять багато соусу.

    Зробіть собі пробу на двох, буде легше зорієнтуватись.
     
  21. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    який номер барілли берете? 5-тий маю в хаті, пробувати сьогодні буду на ньому