А навчіть мене... або таємниці файної господині (4)

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Маруся-мама, 28 Лютий 2015.

  1. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Дівчата, всі ми файні господині але часами є трафунки коли щось таке банальне як бішкопт не виходить. Давайте ділитись нашими кухонними таємницями.:girl_in_love:

    Тема не флудильня :girl_crazy:, тому якщо
    В цій теми будемо обговорювати те чого хочемо навчитись. Переписи прошу писати у відповідну тему. Це краще для нас всіх. :girl_dance: Потім не зможемо звести кінці з кінцями і будемо писати, знаю, що є перепис Касі а знайти не можу. :girl_blush2:

    Дуже дякую за розуміння. Ми з вами гарно перетупцювали за 3000 дописів у першій, другій та третій темі тому продовжуємо допомагати один одному тут.

    Навчіть мене Дубль чотири! :girl_curtsey:
     
    • Подобається x 2
    • Погоджуюся x 2
    • Корисно x 2
    • Безграмотно x 2
    • Не подобається x 1
    • Співчуваю x 1
    • Баян x 1
  2. Online

    Online Well-Known Member

    Давно, коли я була ще студенткою, один професійний кухар з Одеси казав, що з метою економії м'яса в котлетах та інших виробах з фаршу можна додавати перловку. До пропорції 50/50 це не відчувається, котлети виходять ситні на відміну від тих, де м'ясо замінюють овочами. Сама не пробувала, але дядько був майстром справи "як зварити кашу з сокири" або "вкрасти продукти з їдальні так, щоб ніхто нічого не помітив". Тому, якщо питання власне в економії, а не пошуку нових смакових рішень, то можна спробувати.
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Додаю терту картоплю, але не багато, бо буде смак дерунів:girl_crazy:
    Ще роблю котлети з тертим кабачком чи морквою.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    плюс три яйця, плюс три ст.л майонезу (можна сметани), плюс три ложки муки без чубка, цибуля терта і все добре збити, викладати ложкою.
    Варити в пропорції 1:2 не відкриваючи кришки, дати вистигнути під закритою кришкою, шоб була суха і розипчаста, але якщо ти не додаш м"яса у кількості хоча би пів на пів, а краще більше м"яса), то відповідно гречка буде розсипатися і яєць там треба навпаки по мінімуму, і моркву з цибулею тушену. Але це гречаники, а не котлети:) і так вони люблять скоринку і багато олії.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  5. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Не так щоб зовсім жорсткої економії, але якщо в котлети все одно можна щось додати і з тої ж кількості фаршу зробити в 2 рази більше штук, то чому б і не побавитися, мої хлопці з однаковим задоволенням злопають як 100% м"ясні, так і з всякими хитрими добавками :girl_smile:
    О, про перловку теж не чула, але то, певно, та ж історія що і з вівсяними пластівцями виходить, я їх теж досить багато можу дати (відсотків 40 від загальної маси). Але з пластівцями простіше, бо вони завжди вдома є і, на відміну від перловки, готуються 3 хв :)
    Неекономно, стіко яєць :girl_crazy:я останнім часом іноді геть без яєць роблю.

    О, дякую, бо я вже думала що то я щось не так смажу, а виявляється з гречаниками так і має бути.
     
  6. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Я свої котлети з картоплею теж без яєць роблю, іноді ще хліб додаю, іноді без.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    запечена цибуля. реально в духовці / мультиварці запекти з олійкою до мякості, і додати замість тушеної. я даю цибулю сиру, печену чи тушену, пасеровану моркву, яйце, пластівці і щось деколи соковитеньке, якщо індичий фарш є. роблю зразу багато, заморожую порційно .
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Чи можна якось виправити ситуацію із консервованим салатом - забагато було дано оцту?
    (загострий)
     
  9. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Може вже пізно, але я думаю, що можна ще інгредієнтів додати. Вони впитають в себе зайву гостроту.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Маю в морозилці опеньки. Що би то такого приготувати, бо викинути шкода. Підливка-не варіант, ніхто не буде їсти.
     
  11. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Я обсмажувала, + обсмажена цибулька+ морква + зелений горошок (або відварена квасоля, але це більш ситніший , зимовий варіант). Салат такий виходить, тим більше зараз жарко. В холодильнику простоїть день- два, якщо не з'їсться одразу.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  12. Online

    Online Well-Known Member

    Підсмажити з цибулькою, підтушити з парою ложок сметани, додати до пательні зі смаженою картопелькою, вимішати і обсмажити разом ще кілька хвилин. Ммм... :nyam2: Як варіант, підсмажені з цибулькою опеньки у поєднанні з картоплею чи капустою - хороша начинка для штрудля або пирога. Можна мариновані зробити, от так наприклад: Готуємо мариновані опеньки на зиму. Рецепт маринованих опеньків. Їх вже на 2-3 день можна їсти. Зрештою голубці, вареники - хоча лісові гриби на це шкода.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  13. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    Обожнюю перлотто)
    Перлова крупа, опеньки тушені,в'ялені помідори.
    Гриби підтушити з морквою та цибулею. Влити вино. Нехай випариться. Вода.Замочена крупа.Вершки.Пармезан.Тим'ян.Розмарин.В'ялені помідори. При подачі - дрібка петрушки.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  14. Online

    Online Well-Known Member

    Дівчата, порадьте смачний і небанальний рецепт з обліпихою. Пора вже розвантажувати до кінця заморожені запаси, лишилося трохи.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    А в мене є грам 300-400 гарбузового чищеного насіння. Чоловік купив і не їсть, каже що гірчить. Сама не пробувала. Щоб то таке з ним зробити?
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. flame

    flame невгамовний експериментатор

    @Rodionochka підсмажити на сухій пательні і тоді в салати.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Завтра спробую. В мого чоловіка слабкість до того насіння, вірніше до його купляння). Вічно піде і накупляє, а мені потім голову мастити куди його. Лежить по різних шафках купками). Як згадую, то в салат кидаю. Але от з гіркуватим справи ще не мала.
     
    • мімімі мімімі x 1
  18. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    @Rodionochka кіш можна присипати зверху,чи булочки,чи хлібчик домашній:girl_tender:,якщо печете.
     
    • Корисно Корисно x 1
  19. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    маю трохи домашніх вишень, десь 5 л, ніколи з вишнями досі справи не мала:)
    порадьте що зробити щоб швидко і легко, окрім заморозки:girl_wink:
     
  20. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Компот(можна навіть кісиочки не виймати), вишні в власному соці?

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
  21. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Цей варіант)
    Трохи подивилась відео, порадьте хтось як краще - засипати вишні в слоїк, і тоді ставити в банячок кип'ятити чи вже кип'ячені з цукром заливати в слоїки?