А навчіть мене... або таємниці файної господині (4)

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Маруся-мама, 28 Лютий 2015.

  1. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Дівчата, всі ми файні господині але часами є трафунки коли щось таке банальне як бішкопт не виходить. Давайте ділитись нашими кухонними таємницями.:girl_in_love:

    Тема не флудильня :girl_crazy:, тому якщо
    В цій теми будемо обговорювати те чого хочемо навчитись. Переписи прошу писати у відповідну тему. Це краще для нас всіх. :girl_dance: Потім не зможемо звести кінці з кінцями і будемо писати, знаю, що є перепис Касі а знайти не можу. :girl_blush2:

    Дуже дякую за розуміння. Ми з вами гарно перетупцювали за 3000 дописів у першій, другій та третій темі тому продовжуємо допомагати один одному тут.

    Навчіть мене Дубль чотири! :girl_curtsey:
     
    • Подобається x 2
    • Погоджуюся x 2
    • Корисно x 2
    • Безграмотно x 2
    • Не подобається x 1
    • Співчуваю x 1
    • Баян x 1
  2. marianast

    marianast Well-Known Member

    @mazepynka Ні. Завжди так роблю
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Online

    Online Well-Known Member

    Дівчата, а як ви печете пиріг з безе, щоб те безе було хрумким? Бо в рецептах з інтернету, білкова маса викладається на майже готовий пиріг і печеться ще 15-30 хв. при 100-180С , як де. Кілька разів пробувала - білкова маса виходить рум'яна, але м'яка. Або з хрусткою скоринкою, але всередині все одно м'яка. Залишала у виключеній духовці ще на годину дві - не висихає. Коли роблю самі тістечка-безе, то печу при 100 градусах 1,5-2 год. Але для пирога це не підходить, мабуть, бо тісто з начинкою висохне на сухар. Господині, поділіться секретом!
     
    Останнє редагування: 30 Жовтень 2017
  4. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Не затвердіють, але мають шанс втратити еластичність, при скручуванні голубця- капуста може рватися. Правда це залежить від сорту і не обов"язково так буде, але навіть грубі листочки легше ломляться.
    І якщо вже так робите, то краще ті листки тримати десь, де прохолодніше. Найкраще в баняку з кришкою, якщо перед тим вони добре стекли від лишньої вологи, або на друшлаку в баняк і зверху прикрити. Не мотати в кульочок, чи в харчову плівку, бо можуть з верху зробитись слизькі, якщо залишите відкриті-можуть трохи присохнути.
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. zetta

    zetta Well-Known Member

    от і я якось пекла торт. там йшов грубий прошарок безе, я його спекла окремо , склала торт. а за ніч він весь став мокрий і тоненький ). гості не зрозуміли і думали що то так має бути.
    --- дописи об"єднано, 31 Жовтень 2017 ---
     

    Вкладення:

    • IMG_9837.PNG
      IMG_9837.PNG
      Розмір файлу:
      893 КБ
      Переглядів:
      71
    • IMG_9991.PNG
      IMG_9991.PNG
      Розмір файлу:
      354,3 КБ
      Переглядів:
      70
    • IMG_9974.PNG
      IMG_9974.PNG
      Розмір файлу:
      816,5 КБ
      Переглядів:
      71
    • IMG_9770.PNG
      IMG_9770.PNG
      Розмір файлу:
      451,2 КБ
      Переглядів:
      71
    Останнє редагування: 31 Жовтень 2017
    • Подобається Подобається x 2
  6. ylysia

    ylysia Well-Known Member

    Дівчата, купила журавлину, а що з нею роботи незнаю...порадьте хто що з нею робить?
     
  7. flame

    flame невгамовний експериментатор

    зробіть соус до м"яса або сиру.
    Щось таке

    Або додайте до квашення капусти.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Я заморожую, потім роблю чай з нею -добрий на нирки. Або ж знову можна соус до м'яса, з мороженої
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Mariaps

    Mariaps New Member

    Компот з нею дуже смачний. Я з цукром перетираю, щоб на всю зиму вистачило)
     
  10. Merry

    Merry Well-Known Member

    Господиньки, навчіть мене варити гороховий суп. Такий як в їдальнях)))
    Бо у мене той горох або так не розварюється щоб його зовсім видно не було, або пригорає. А чоловік його найбільше любить.
     
  11. Online

    Online Well-Known Member

    А в брикетах не хочете? Я білоруський купляла кілька разів, до нього тільки гріночок окремо насмажила - супер був. А з лушеного гороху тільки кашу варю. На ніч замочую обов'язково. Або зранку, якщо планую варити ввечері. Варю в товстостінному казанку з антипригарним покриттям на малому вогні. Сіль вже в готову кашу даю, інакше погано розварюється. Зелений вариться швидше, жовтий - повільніше. До однорідності можна вже готовий блендером довести якщо що.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Merry

    Merry Well-Known Member

    з брикетами та сама історія в мене(
    треба спробувати
    такого не маю:girl_sad:
    а от оцього не знала!
    і це не пробувала
    дякую за поради!
     
    • Смішно Смішно x 1
  13. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    в мене або майже розварюється, або повністю. мені то не принципово, тому я той момнет не котролюю (просто люблю, що не цілий був)Шоб той процес був швидший, першим ділом засипаю в кастрюльку горох. Беру на око, але враховуючи, шо він розварюється тре брати побільше. Заливаю водою (чи бульйоном) не повну кастрюлю. Ставлю на вогонь, починає закипати - збираю ту всю білу піну і доливаю ще холодної води. Плюс кидаю трошки соди. Десь пів чайної ложки. Ну і постійно збирати піну. Потім як вже почше горох розварюватись кидаю картоплю, ще пізніше - зажарку з моркви і цибулі. Добре дати трошки куркуми, вона дає гарний жовтий колір.
    пригорає може тому, що забагато гороху? ну але в принципі там на початку, як тільки горох вкинули, то тре помішувати, бо в мене теж зразу чіпляється до дна
     
    • Корисно Корисно x 1
  14. YeWa

    YeWa Well-Known Member

    Беру на вагу колотий (жовтенький) і замочую на кілька годин. Відварюю окремо, на малесенькому вогні до готовності, блендерую. А далі які і всі супи, або як душа бажає. Дуже люблю із грінками.
    будь ласка, з цього місця конкретніше. Для чого і на яку кількість рідини? Такого секрету я не знаю. І взагалі в суп соди ще не давала.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    то суто для гороху. Щоб швидше варився. І отой фокус з доливанням холодної води теж. В якійсь передачі почула чи прочитала, вже й не пам2ятаю. Але працює. Теж варю жовтий колотий різних марок без замочування.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Дівчата, як приготувати смачний соус з журавлини до м'яса? І загалом якісь рецепти соусів до м'ясних страв.
     
  17. ylysia

    ylysia Well-Known Member

    гляньте декілька постів вище flame ділилася рецептом соусу
     
  18. wchasluva

    wchasluva Well-Known Member

    Дівчата, порадьте, будь ласка, як краще запекти цілу курку. Цілу тушку курки буду запікати вперше. В рукаві, на банці, в гусятниці? Фарширувати її чимось? Чи ні, а може яблуками? Чула що лимон ставлять в середину. не фарширують, а просто один лимон. Хтось так пробував?
    Завтра ціла хата гостей, а я ще не визначилась як краще ту курку приготувати.
    Курка велика. Духовка електрична.
    Маринувати думаю- сіль+перець+часник+коріандр+солодка паприка+олія

    Надіслано від мого SM-A500H, використовуючи Tapatalk
     
  19. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Курка домашня чи бройлер? Бо бройлер ви можете спекти і "без обгортки", а домашня птиця хоче довшого терміну приготування, тому "голою" пересохне і буде жорстка. Я домашню завертаю в фольгу або кладу в рукав, ще трохи вина білого всередину для вологи і смаку, зразу даю температуру 200 десь на пів години, а потім 180 . Загальний час зазвичай 50 хв. на кіло ваги, але не менше 2.5 год.на домашню птицю(кури домашні переважно беру в бульйон, а от індик таким способом робила не раз). Як не лінь заморочитись, то можу зробити начинку під настрій. Звичайно, попередньо мариную за смаком. А бройлер типу "ряба" то печу не загорнутими, спочатку на високій температурі з обдувом, до півгодини, а потім на 180 ще десь годину, посеред готування перевертаю один раз.
     
    Останнє редагування: 18 Листопад 2017
    • Подобається Подобається x 1
  20. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Перед тим, як варити горох, я його промиваю і заливаю кип'ятком з содою. Соду даю на око, десь 1 ст л. І так залишаю на скільки виходить, можна на ніч. Далі промиваю і вже варю. Далі, коли закипить, то знімаю піну. Я люблю, щоб горох повністю розварився, то варю його хвилин 15-20, щоб почав розварюватися, а далі вже додаю овочі. Солю завжди в кінці.

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  21. wchasluva

    wchasluva Well-Known Member

    Дякую за відповідь. У мене бройлер.
    Вчора замаринувала. Фарширувати не буду. Буду на банці запікати. Надіюсь, що гарнр пропечеться

    Надіслано від мого SM-A500H, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1