А навчіть мене... або таємниці файної господині (4)

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Маруся-мама, 28 Лютий 2015.

  1. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Дівчата, всі ми файні господині але часами є трафунки коли щось таке банальне як бішкопт не виходить. Давайте ділитись нашими кухонними таємницями.:girl_in_love:

    Тема не флудильня :girl_crazy:, тому якщо
    В цій теми будемо обговорювати те чого хочемо навчитись. Переписи прошу писати у відповідну тему. Це краще для нас всіх. :girl_dance: Потім не зможемо звести кінці з кінцями і будемо писати, знаю, що є перепис Касі а знайти не можу. :girl_blush2:

    Дуже дякую за розуміння. Ми з вами гарно перетупцювали за 3000 дописів у першій, другій та третій темі тому продовжуємо допомагати один одному тут.

    Навчіть мене Дубль чотири! :girl_curtsey:
     
    • Подобається x 2
    • Погоджуюся x 2
    • Корисно x 2
    • Безграмотно x 2
    • Не подобається x 1
    • Співчуваю x 1
    • Баян x 1
  2. flame

    flame невгамовний експериментатор

    @Hermi така?
    Якщо так, то вона має бути тверда. Звари її (довше вариться ніж жовта, але не розлазиться так як вона). Окремо посмаж цибульку, закинь туда варену шпарагівку і додай вершків (або сметани збраної). Хай булькне. Сіль-перець до смаку. Смачненьке виходить. До смаження з сухарями не підходить.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    ну то вже хоть легше...Буду чаклувати. А то б шкода було роботи...
    Ми завжди лауру в клярі смажили, всі немогли наїстися, а дехто дивувався що то за мойва така без хребтів ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Цікаво, який це рецепт у клярі? Я такого не пробувала, поділіться, пліс.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  5. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    жовту шпарагівку відварити у підсолені воді до готовності. Збиваю яйце з мукою і дадаю різні приправи (або суміші трав, або торчин 10 овочів, можна просто трішки підсолити поперчити), вмакаю по 2 стручки у кляр і підсмажую. Усьо, чудо блюдо готове ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  6. flame

    flame невгамовний експериментатор

    а я капець яка лінива господиня:blush: і часу бавитися по 2 штучки в мене нема, бо чоловік за раз з"їдає далеко не 10 штук. То я беру варену шпарагівку, гарат її на велику пательню, кілька разів перекину, щоб зайва волога вийшла і заливаю звичайним кляром. Почекаю хвилинку поки схопиться, потім кілька разів перемішаю. Всьо, готово. Може не так гарно, як по одній штуці годину смажити, але за 5 хв. максимум, на смак таке саме.:girl_blum:
     
    • Подобається Подобається x 8
  7. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Або, як варіант, я робила буквально вчора: підсмажити м'яско з цибулькою, тоді порізати шпарагівку на 2-3 частинки і кинути до м'яса. Влити води і тушити майже до готовності. Потім додати томатний соус, сіль, перець і дотушити до готовності.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. famenlviv

    famenlviv Well-Known Member

    О, я навіть не знала, що так можна шпарагівку готувати.
    Така смакота вийшла, що я вже майже захотіла готувати другу порцію, але потім голод пройшов.:)
    Дякую за ідею! В мене виросла на городі, а тушена з морквою, помідорами і цибулею мені вже приїлася.

    Зелену шпарагівку тут готують так, як колись Вінницька спаржу показувала- відварюють зі спеціями у воді, а потім на 10 хвилин в духовку, на низ масло, а стручки замотують в шинку чи бекон.

    images.jpg

    І ще дуже смачна маринована- рецепту не знаю, тут вже готову продають в супермаркеті. Взимку до салатів дуже смачно.
    Знайшла в неті:

    Шпарагівка на зиму, швидкий рецепт | Дієтичні рецепти і дієти
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

    Заморозила порічки і смородину цілими ягодами. Згодом у випічку можна давати заморожені ягоди чи треба щоб розмерзлися?
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    Я заморожені кидаю і відразу печу,бо інакше буде каша.Так само в булочки чи пампухи.
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. AnnaMaryn

    AnnaMaryn Member

    Ні, краще все-таки додавати заморожені ягоди, бо я якось у тісто для кексу намагалася свіжі додати, тільки по розчавлювала все, не дуже гарно вийшло) а у замороженому вигляді їх можно до будь-якої консистенції додати і нормально перемішати. А якщо ягоди розтануть, то буде така сама каша, як і зі свіжими) А якщо тісто рідке - то все одне, які ягоди))
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Ходять за мною бургери. Такі смачненькі, пухкенькі з хрумтячим огірочком і маринованою цибулькою... Проблема в булках. Якісь всі або резинові або ватні. Може то самій спекти? Хтось має до них рецепт порядний?
     
  13. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Як правильно і головне чим пропитувати бісквітні коржі?
    Планується торт з коржів і сметанкового крему з фруктами/ягодами. Пекла багато разів такий, але коржі все одно сухуваті для чоловіка. А то йому презент має бути, хочу догодити))
     
  14. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    Соком,цукровим сиропом або дуже солодким чаєм.
     
  15. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    @aknytsU , кавою? Можна до кави лікер типу Бейліз чи Таллін)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    А як правильно це робити за технологією?
     
  17. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    Беру 150-200мл води+кілька ложок столових цукру, кип'ячу кілька хвилин і тоді добре гарячим просочую коржі,готові до перемащування.Коржі швидко просякають,тому будьте готові зразу змащувати кремом і кладати тортик.
    Аналогічно можна соком чи чаєм.
    Якщо тортик для дорослих,то можна до чаю чи води додати дві ложки коньяку:girl_yes2:
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    Мммм, тірамісу теж любить класику, але один крок в бік полуниці і ти насолоджуєшся зовсім іншим смаком, по-своєму цікавим)
    @aknytsU , почитайте рецепти тірамісу в домашніх умовах, савоярді занурюють саме в кавовий розчин)
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Дякую дуже за кулінарні підказки! :) Та вийшло так, що пропитувати коржі не треба було. На жаль, крем сметанковий ніяк не хотів гуснути (домашня сметана і 4 уп. загущувача), був досить рідкої консистенції, тому коржі під впливом крему стали досить вологими, як я собі й роздумувала.
    Але чому ж та сметана не гуснула? Може бути через ванілін? Хоч я його добавила чуть-чуть, буквально на кінчику ножа.
     
  20. petrywka

    petrywka Well-Known Member

    Робила за цим рецептом, вийшло все, як на відео, але довго місила руками, хотіла все відтворити, бо так все місить комбайн або х/п
     
    • Подобається Подобається x 1
  21. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    господиньки, підкиньте ідеї приготування кабачків. дякую!