А навчіть мене... або таємниці файної господині (4)

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Маруся-мама, 28 Лютий 2015.

1. Маруся-мама

Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

Дівчата, всі ми файні господині але часами є трафунки коли щось таке банальне як бішкопт не виходить. Давайте ділитись нашими кухонними таємницями.:girl_in_love:

Тема не флудильня :girl_crazy:, тому якщо
    В цій теми будемо обговорювати те чого хочемо навчитись. Переписи прошу писати у відповідну тему. Це краще для нас всіх. :girl_dance: Потім не зможемо звести кінці з кінцями і будемо писати, знаю, що є перепис Касі а знайти не можу. :girl_blush2:

Дуже дякую за розуміння. Ми з вами гарно перетупцювали за 3000 дописів у першій, другій та третій темі тому продовжуємо допомагати один одному тут.

Навчіть мене Дубль чотири! :girl_curtsey:

• Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Корисно Корисно x 2
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  2. Divchyna vesna

Divchyna vesna Юна фіялка

Моя мама також закручує. А в мене історія з закрутками аналогічна історії з тістом.
    Думала якось потушкувати і вимішати зі спагетті. Але кислота мене насторожує...

3. Kryhla

Kryhla Member

Дівчата, який соус ви робите для заправки Цезаря? Бо в інтернеті є багато рецептів, хочеться перевіреного і смачного.

4. Insolence

Insolence Living The Dream

Може хтось має рецепт цибулевого пирога з Трапезної Музею ідей.
    От приперло просто=)

5. Chukuliadka

Chukuliadka Well-Known Member

Господиньки, підкиньте рецепт перевіреного тортика. Основна вимога, щоб легко транспортувався і витримав 6 годин без холодильника.

6. svoybox

svoybox Well-Known Member

Готовий торт ставите в морозильну камеру на ніч бажано, щоб добре заморозився і везете куди хочете, 18-20год легко їде

• Погоджуюся Погоджуюся x 1