А навчіть мене... або таємниці файної господині (4)

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Маруся-мама, 28 Лютий 2015.

  1. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Дівчата, всі ми файні господині але часами є трафунки коли щось таке банальне як бішкопт не виходить. Давайте ділитись нашими кухонними таємницями.:girl_in_love:

    Тема не флудильня :girl_crazy:, тому якщо
    В цій теми будемо обговорювати те чого хочемо навчитись. Переписи прошу писати у відповідну тему. Це краще для нас всіх. :girl_dance: Потім не зможемо звести кінці з кінцями і будемо писати, знаю, що є перепис Касі а знайти не можу. :girl_blush2:

    Дуже дякую за розуміння. Ми з вами гарно перетупцювали за 3000 дописів у першій, другій та третій темі тому продовжуємо допомагати один одному тут.

    Навчіть мене Дубль чотири! :girl_curtsey:
     
    • Подобається x 2
    • Погоджуюся x 2
    • Корисно x 2
    • Безграмотно x 2
    • Не подобається x 1
    • Співчуваю x 1
    • Баян x 1
  2. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Моя мама також закручує. А в мене історія з закрутками аналогічна історії з тістом.
    Думала якось потушкувати і вимішати зі спагетті. Але кислота мене насторожує...
     
  3. Kryhla

    Kryhla Member

    Дівчата, який соус ви робите для заправки Цезаря? Бо в інтернеті є багато рецептів, хочеться перевіреного і смачного.
     
  4. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Може хтось має рецепт цибулевого пирога з Трапезної Музею ідей.
    От приперло просто=)
     
  5. Chukuliadka

    Chukuliadka Well-Known Member

    Господиньки, підкиньте рецепт перевіреного тортика. Основна вимога, щоб легко транспортувався і витримав 6 годин без холодильника.
     
  6. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Готовий торт ставите в морозильну камеру на ніч бажано, щоб добре заморозився і везете куди хочете, 18-20год легко їде
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    дівчата, що ви робите цікавого зі зеленою стручковою квасолею? я люблю більше таку жовту, плоску. А та зелена мені щось не смачна. як її вдало приготувати?
     
  8. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    @flame help me:girl_flag_of_truce:, дійшли мені сьогодні руки до рибного рецепту
    Маю лосося, то теж можна його так приготувати? за дорадо лінь їхати

    в мене пароварка. Можна без тарілки класти рибу на ті дзюрки чи тарілка мус?

    і ним поливаємо рибу в пароварці? чи його вже при подачі в тарілку лити?
     
  9. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Можна звичайно, але я би того не робила, бо засмердить всю пароварку і відмити-вивітрити запах риби буде дуже проблематично. Я теж маю пароварку, але рибу в ній не готую.
    Юрко лив в "пароварці". Якщо Ви будете класти в пароварку рибу без тарілки, то весь соус стече в ті дірки, а він смачний, шкода буде.
    думаю можна, але імбирні маринади більше пасують до білої морської риби.Лосось має дуже "яскравий" смак. Я більше його люблю запеченим (на пару теж можна) з прованськими травами чи в маринаді соєвий соус+ кленовий сироп (або мед)
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    мій чоловік теж)) Він не знав про мої грандіозні плани і нараду на ДП, і поки я волочилась світами, вже розкочегарив гриля під лосося. Будемо їсти запеченого
    Таки чекає той на рецепт на дорадо, мабуть на наступний тиждень
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  11. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Вперше спекла спартак. І маю питання: в чому секрет чорних-пречорних коржів? В мене трошки світлі вийшли.
     
  12. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    В какао).

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    І яке саме какао порадите брати?
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Я, якщо хочу добре))- купую на Шуварі вагове (вроді з Ірану), дуже темне. Ще італійське.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  15. Vyshenjka

    Vyshenjka Щаслива мамуся

    Я додаю до випічки таке, польське 639014423_w640_h640_kakao_poroshok__cao_200g_1.jpg . Воно має надзвичайний шоколадний аромат і насичений колір.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  16. Moonlight

    Moonlight Well-Known Member

    Господиньки, підкажіть, що можна покласти в тарталетки смачного, щоб і дорослим, і діткам сподобалося? Думала про філадельфію + лосось+ лимона четвертинку дольки, що ще?
     
  17. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Я люблю салат: морква, тертий сир, майонез, часник


    Sent from my iPad using Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Масло+ікра. Тарталетки як на мене, то один з універсальних варіантів закуски. Я люблю ще напр. скумбрія+яйце+цибуля+майонез, плавлений сирок+часник+мацонез.


    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Дівчата, маю ~2 кг домашнього сиру. Він не зглевів, але так їсти щось не ризикну, як його правильно переплавити.
    Думаю зробити щось типу як твердий сир із спеціями до бутербродів, але боюсь зіпсувати.
     
  20. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    • Корисно Корисно x 1
  21. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Виросла в мене на городі зелена шпарагівка , хотіли закрити на зиму, почали з куща обривати, а ті стручки дуже тверді. Знайомі кажуть що то все ок, якщо відварити то вона стане мягкою і можна буде їсти, але стручок в нас такий твердий, що й не розломати, хоч ще не перестиглий (зернята тільки починають формуватись), от сиджу думаю чи варто відро тої шпарагівки наскубати чи краще кролям згодувати. Хтось мав справу з зеленої шпарагівкою і що з нею робити?