А навчіть мене... або таємниці файної господині (4)

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Маруся-мама, 28 Лютий 2015.

  1. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Дівчата, всі ми файні господині але часами є трафунки коли щось таке банальне як бішкопт не виходить. Давайте ділитись нашими кухонними таємницями.:girl_in_love:

    Тема не флудильня :girl_crazy:, тому якщо
    В цій теми будемо обговорювати те чого хочемо навчитись. Переписи прошу писати у відповідну тему. Це краще для нас всіх. :girl_dance: Потім не зможемо звести кінці з кінцями і будемо писати, знаю, що є перепис Касі а знайти не можу. :girl_blush2:

    Дуже дякую за розуміння. Ми з вами гарно перетупцювали за 3000 дописів у першій, другій та третій темі тому продовжуємо допомагати один одному тут.

    Навчіть мене Дубль чотири! :girl_curtsey:
     
    • Подобається x 2
    • Погоджуюся x 2
    • Корисно x 2
    • Безграмотно x 2
    • Не подобається x 1
    • Співчуваю x 1
    • Баян x 1
  2. Raven

    Raven Мама малятка

    Медове м'ясо. 1кг свинини порізати, додати 2 ст.л. меду, 1 ст.л. соку лимону, багато нарізаної зелені (киндза, петрушка), сіль, мелений коріандр. Залишити в холодильнику на кілька год. Перед запіканням додати ше 1 ст.л. сметани. Запікаю в глиняному горшечку 1 год.
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    @Raven, дякую! ви не додаєте цибулі-моркви-часнику? Що краще пасує на гарнір? Це ваш перепис чи страва якоїсь кухні?
     
  4. Raven

    Raven Мама малятка

    Нічого не даю. На гарнір все підходить. Від печених кабачків, рагу до картоплі. Замість лимонного соку можна апельсиновий. Це вроді грузинська кухня. Принаймі ідея звідти)) цей рецепт багато років в мене.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    @Raven, перед запіканням в горшочках м"ясо не обсмажуєте?
     
  6. Altera

    Altera зачарована птуха

    рецептами незвичних страв,
    а я дуже хочу салату з полуницею..але не десертного, а якогось такого...незвичного:)
    Гурманки, діліться рецептиками:girl_dance:
     
  7. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

  8. Online

    Online Well-Known Member

    Суміш салатів, прошутто, полуниця, м'ята. Заправка соєвий соус+мед або класично оливкова олія+лимон+мед. З індичкою грудкою мені не те, додавання всяких кунжутів, насіння гарбуза чи горіхів теж перебиває смак полуниці. Може бути ще качина грудка, вона добре поєднується з ягодами, але це треба, щоб співпало. Бо спеціально готувати качку на салат не будеш.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. flame

    flame невгамовний експериментатор

    оооо, в тєму сістер. Мені тут нині брателло таку дорадищу на паровій бані по китайському рецепту зробив, що я сиділа і хребет облизувала. Завтра зажену його сюди рецепт закинути. Або дзвоніть мені завтра вечірком і він розкаже
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    брата в студію!:clapping::clapping::clapping:

    колись робила мікс салатів + полуниця пластерками + соус (3 ст.л. легкого майонеза ,2 ст.л. молока, 1 ст.л. маку запареного,
    1ст.л. винного оцту, 3 ст.л. цукру)
    Я знаю?:girl_in_dreams:З"їсти -з"їли, ніби підхвалювали, але вдруге якось зробити не просили, ггг
    Добре, що нагадали, дам цьому салату другий шанс, подивлюсь, як цього разу піде
     
    • Креативно Креативно x 1
  11. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    Полуниця гармоніює із блакитними сирами ( солонуватість сиру+аромат полуниці робить смак надзвичайним) чи сирами із білою пліснявою, особливо з брі, за його вершковий смак. Далі міксуємо: листя салатів чи молодого ніжного шпинату , кедрові горішки, якщо є бажання, заправка класична з олії,меду,лимону, можна трози бальзаміку.
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. famenlviv

    famenlviv Well-Known Member

    Ох, я зараз об"їдаюся спаржою, майже кожен 2 день. Ще трошки- і буде перерва на цілий рік.
    IMG_7834.JPG

    Мафіни з тунця:
    - 2 банки тунця у власному соці
    - 300 г гарбуза( потертого)
    - 100 г твердого сиру( потертого)
    - 4 яйця
    - 1 солодкий перець( потерти)
    - 2 ложки сиркової маси
    - сіль, перець, кріп, цибуля( терта на дрібній терці)
    Все змішати і випікати при 200 градусах біля 30 хвилин.
    Деколи даю тільки 2 яйця і одну банку тунця, так вони більш овочеві.
    Їсти можна і теплим і холодним. До цього овочевий салат, з огірків чи редиски.
    thunfischmuffins100_v-vierspaltig.jpg фото з нету. Але мої виходять ідентичними.:)

    Мариновані овочі: незвичне те, що кабачок сирий.)
    - 2 невеличких кабачки( порізати дрібними кубиками, як на олів"є), сирими.
    - 2 перці( беру 1 жовтий і червоний) запекти в духовці, зняти потім шкірку і порізати шматочками.
    Заправка:
    - 1 ст. ложка орегано, трохи чебрецю( тиміян), сіль, перець.
    - 2 ст. ложки олії
    - 2 ст. ложки винного оцту -білого.
    Залити овочі і потримати десь біля 12 годин. Дуже смачно до запеченого м"яса .

    Ще дуже сподобався гарбуз по сицилійськи: дуже смачно, хоч і незвично- м"ята, кориця, часник і все це під солодко-кислим соусом.
    4 зубчики часнику, розрізати навпіл і посмажити на оливковій олії. Вийняти. Тоді посмажити в цій олії скибки гарбуза( 1 см товщини). Вийняти.
    Додати до олії:
    Пів- чайної ложки кориці
    2 ст. ложки цукру, перемішати.
    Потім долити винного оцту 100 мл., сіль і перець. Ще додати 3 дрібно нарізані гілочки м"яти. Залити соусом гарбуз. Дати настоятися.
    835204-960x720-kuerbis-minz-salat.jpg -фото з нету
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  13. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    @famenlviv, як думаєте, можна в мафінах замінити гарбуз на цукині?
     
  14. famenlviv

    famenlviv Well-Known Member

    Я вже пробувала, але мені трохи не то. З гарбузом краще.
    Але в мене минулого року були цуккіні на грядці, а я вже не знала, що з ними робити. Тому може так - трохи приїлися.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    дівчата, порадьте, будь ласка, яке м'ясо варто обрати для пельменів?
     
  16. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Я не ас в кулінарії :girl_blush2: , може, хто грамотніший виправить, але мені бабушка завжди наголошувала, що найкраще то свинина+яловичина, при чому свинина може бути досить жирною (я в частинах туші не дуже розбираюся, але коли є шматочки свинини такі досить сухі (зовсім без сала), то можу ще маленький шматочок сала додатково покрутити у фарш).
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    мене вже доводить до оскаженіння сметанково-сирний крем.
    збита сметана не густіє. купую магазинну 25-30%, додаю пару ложок домашньої щоб жирність була ок, бо з домашньої їм "чути", додаю крохмалю 1 чл. сметана не рідка, сирватки нема, б"ю на найвищій швидкості хвилин 5 (засікаю), і ще з передишками пару хв, цукрова пудра своя - в кінці з сиром. нівкакую. з сиром теж не дуже густіше робиться((( не знаю як той крем рятувати. не тішить мене сметафікс, бо той що мала в руках - крім крохмалю мав ще пару додатків таких собі. а робля для себе, а не на продаж "аби красиво було"
    --- дописи об"єднано, 9 Червень 2017 ---
    свинина+ яловична. я перебиваю комбайном майже в пух, щоб тих жиляків взагалі не було - все витянується. в будь-якому разі багато цибулі - сирої і смаженої. стосовно мяса, то яловичину і свинину можна брати ту що на гуляш, але я не люблю ті плівки чистити, то можна чистіші/пісніші.
     
  18. Online

    Online Well-Known Member

    А Ви магазинну сметану проціджували через марлю? Бо я особисто не по тортам, але знаю, що моя мама завжди так робила і певно, зараз робить. Ставила на ніч, якщо планувала зранку збивати. Казала, інакше крем буде рідкий.
     
  19. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    нєа. якось до цього часу не було потреби. а тепер мало не щотижня - ніяк не зіб"ється.
     
  20. Raven

    Raven Мама малятка

    нє, сире. Промаринувати, перед запікання додати сметану і файно вимішати
    --- дописи об"єднано, 9 Червень 2017 ---
    даю лимонного соку троха, так і домашньої сметани не "чути", і гусне добре
     
  21. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    а не розшаровується сметана? і до домашньої чи магазинної даєте?