А на звороті що???

Тема у розділі 'Вишивання', створена користувачем Xomka, 13 Грудень 2009.

  1. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Давно вже така темка напрошується. Поки-що гумористична, але хто зна, які шедеври ми тут побачимо:girl_wink:

    Вишивала я сьогодні малюньку букву і так тішилась що виходило гарно зі звороту, аж тут справа дійшла до беку... і всі мої старання корова язиком злизала:xaxa:

    [​IMG]
     
  2. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: А на звороті що???


    Ірцю, ти би ще фото лицевої сторони виставила :) підозрюю, що там щось файне має бути ;)

    а я своє завтра викладу, бо вже в ліжечку, дивимося кіно з чоловіком наніч :)
     
  3. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: А на звороті що???

     
  4. Ірка-Шкірка

    Ірка-Шкірка Well-Known Member

    Відповідь: А на звороті що???

    Хомка, в мене та сама історія!!! Поки вишиваю хрестиком - зворіт супер, а зроблю бекстіч - навіть перевертати не хочеться....

    Але бачила тут в когось (не можу згадати автора та в якій темі, дєвічья памнять) фото роботи з беком - то теж виглядало ідеально!!!! От би так навчитися!

    Розкажу про свій перший досвід із зворотною стороною. Я почала вишивати низинкою чоловікові сорочку, до того мало що вишивала. Показала мені все чоловіка тітка. Як закінчила манжети, і пішла похвалитись. Тітки, правда, не було, але була її мама (дуже строга пані, і дуже кльова!). То я їй показала свої здобутки, і ДІСТАЛА (при чоловікові!) як то кажуть, і в хвіст і в гриву за зворотну сторону. Після того я якийсь час навіть не вишивала, а потім знову взялась, і вже дуже старалась щоб було акуратно.

    А тепер почитала по лінку від Оленки майстер-клас, і вже хрестиком більш-менш гарно виходить зворіт. Деякі вишивальниці кажуть, що не тратили б на гарний зворіт час, а як на мене - це питання звички, зайвий час майже не йде, зате як приємно, коли перевернеш - а там -:girl_in_love: :girl_claping:
     
  5. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: А на звороті що???

    я сьогодні по сусідньому форуму бровзю... надибала ось цю тему. тихо плачу над своєю зворотньою стороною... (якщо не зможете переглянути фото без реєстрації, бо я зареєструвалася, то я сюди пару викладу з посиланням на автора)

    треба зранку мамі показати, бо вона все мій виворіт хвалить :girl_cool:
     
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: А на звороті що???

    Ніц не видко без реєстрації. Викладай сюди.
     
  7. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: А на звороті що???

    хе-хе, Умо, ви ще звороту мого (вашого) кота не бачили ))))))))))))))))
    я на зустріч візьму пачку новопаситу аби обійшлось без інцидентів ;)
     
  8. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: А на звороті що???

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    автор Корица з того форуму

    там ще купа таких робіт... всі не буду... але я шукаю свою щелепу під ліжком :girl_crazy:
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  9. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: А на звороті що???

    хіба у вас зворотня сторона, як в пості вище, то беріть новопасит, інакше мене навіть не здивуєте :girl_crazy: на мого жовтня чи серпня подивіться :girl_cool:
     
  10. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: А на звороті що???

    я пробувала вишивати за методикою ідеальної виворітки з тими всіма перетяганням "під лице". Так то кострубато в мене виглядає, що наразі кинулась того. Не доросла ще видно

    ну в принципі не далеко втекли ;) майже однаково
     
  11. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: А на звороті що???

    Я нє. Бо тут ліжка в офісі не поставили, а я досі на роботі. :girl_crazy:
    А якщо серйозно, то як на мене, то шиза.
    Тоді певно треба якусь шкляну раму, і щоб оберталася. :girl_haha: Інакше не бачу сенсу. :confused:
     
  12. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: А на звороті що???

    зробимо наступний вишивальний конкурс - конкурс виворіток ;)
    перше місце думаю буде Ірця Імел - вона там рушник "мордує" тою красою...
     
  13. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: А на звороті що???

    Для рушника гарна виворітня сторона потрібна, а картину і так ніхто не побачить, а мучитися і не отримувати задоволення від процесу вишивання. Не в вивороті частя!
     
  14. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: А на звороті що???

    ні, ті хто з ідеальною зворотньою стороною вишивають, кажуть, що не мучаться. Просто вже звикли і інакше не можуть :) А приємно потім мати результат на два боки :) Принаймні варта спробувати... я он на Оленчиних Вініках потренуюся :)
     
  15. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: А на звороті що???

     
  16. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: А на звороті що???

    Завтра виставлю фото свого вивороту. Трохи вас полякаю :girl_crazy:
     
  17. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: А на звороті що???

    Умо, приємно-то приємно, але акварель свою я вам зі звороту не покажу :girl_crazy:-шо там робиться-мама дарагая, але швидко.
    Рушник вже звикла так вишивати - інакше не можу, але часто нитку ріжу-кріплю.
     
  18. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: А на звороті що???

    Я люблю, коли зворотня сторна гарна звичайно стараюсь, але чомусь в мене не дуже виходить
     
  19. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: А на звороті що???

    мені чесно кажучи - байдуже...я і так вишиваю як черепаха, а як буду думати про зворотню сторону, то певно один хрестик 5 хв буду вишивати...:girl_devil:
    от тільки про одне постійно думаю...як буду червоніти, коли понесу вишивку оформляти...уявляю шо про мене подумають в багетці:girl_crazy:
     
  20. Katrine

    Katrine Member

    Відповідь: А на звороті що???

    ех, не бачили ви мого звороту:girl_crazy:. тепер я не дивуюся, чому бабця в дитинстві не дозволяла мені її салфеточки вишивати:girl_crazy:. ну не можу я, щоб не поперетягувати на пів вишивки ниточку, бо так не люблю починати і закінчувати нитку... а може просто не вмію?...:girl_sad: