А я зробила це сама!!!

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем PrincessRapunzel, 20 Грудень 2010.

  1. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: А я зробила це сама!!!

    А поролон давали на спинки?
    Як виглядає покроково: розкрутити стілець, наждачкою зачистити, потім лаком для деревини, так? Саму перетяжку я в неті подивилася, а про каркас замовчують:girl_haha:
     
  2. Naturals

    Naturals Well-Known Member

    Відповідь: А я зробила це сама!!!

    Ні, на спинки поролон не давала. Тільки пошила чохли які, при потребі можна зняти.
    Так, розкрутити стілець( в моєму випадку, це тільки зняти сидіння), де треба по зачищати і поґрунтувати, потім наносити вже лак. Чесно, тут нема нічого складного.
     
  3. Takamine

    Takamine Well-Known Member

    Відповідь: А я зробила це сама!!!

    А в мене до вас питання як до спеціаліста :) В нас у діда є старий куток на кухні. Через роки вже навіть не чути, що на сидіннях і спинках був поролон. Є бажання оновити оббивку і поролон поставити. Але де купити поролон і миючу тканину для меблів? І як зняти розміри для сидіння і спинки, щоб взнати скільки треба купити тканини?
     
  4. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Фото0352.jpg Фото0354.jpg Зробила декоративну штукатурку " Марсельський віск" в коридорі.
     
    • Подобається Подобається x 8
    • Зе бест! Зе бест! x 8
  5. strochka

    strochka Member

    Порекомендуйте знавці, чим найкраще шкурити? наждачкою, то з яким напиленням? хотіла б детальну відповідь
     
  6. Mawa

    Mawa Member

    Так гарно. Молодець
     
  7. Olgazbr

    Olgazbr New Member

    Просто краса! Це шедевр !!! Я б ніколи таке не зробила! Це ж який талантище потрібно мати !!! Ви просто розумничка!
    А я ось додам ідейку килимка, не мій звичайно, але дуже класно
    [​IMG]
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. KUSJ

    KUSJ мрійлива

    покищо хотілка. мрію мати гамак на дачі, але щоб купити якісний, дорого. так от, тканину планую купити на секонді. кидаю скріни на те як пошити гамак
    --- дописи об"єднано, 19 Березень 2017 ---
    А ще можна таке крісло зробити з обруча :connie_pull-pigtail
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. VikiTiki

    VikiTiki Well-Known Member

    @KUSJ я також мрію про гамак) Але про сидячий. Вже, навіть,і зробила. Залишилось тільки палицю прилаштувати і повісити. тканину, до речі, також на секонді купувала) Ось приблизно так має виглядати мій гамак
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 2
  10. KUSJ

    KUSJ мрійлива

    Скажіть будь ласка, ви шили на звичайній швейній машинці? В мене радянська, шиє добре, не знаю чи потягне.
     
  11. VikiTiki

    VikiTiki Well-Known Member

    @KUSJ я взагалі шила на десятирічній китайській побутовій машинці без "прибамбасів". Але тягнула. Робила декілька швів на одній ділянці, з відстанню 0,5 см. Поки гамак в експлуатації не був (ще не маю палки, і на вулиці холодно).
     
  12. KUSJ

    KUSJ мрійлива

    @VikiTiki , як маєте схемку свого гамака, поділіться, або як маєте посилання киньте мені у відгук, дякую
     
  13. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    і я би пошила. а яка то має бути тканина? чи так на вигляд вибирати? і де на секонді? бо я ніколи не купувала
     
  14. VikiTiki

    VikiTiki Well-Known Member

    я купувала в Тернополі, за Львів не пораджу, бо не знаю. Я брала штору, не дуже цупку, але на вигляд дихаючу.
     
  15. KUSJ

    KUSJ мрійлива

    Тканина цупка, натуральна, на секондах якраз бувають такі плотні штори, практично в кожному ваговому
    секонді того добра хватає, шукати в ящиках з постіллю, подушками, і різним текстилем
     
  16. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Ми це зробили :girl_crazy: За розмір полиць трохи мала сумніви, але вийшло якраз добре - влазить 3 подушки або 2 перини:girl_claping: Двері будуть потім, не раніше осені.:girl_in_dreams:
    IMG_20170510_171532.jpg
     
    Останнє редагування: 10 Травень 2017
    • Подобається Подобається x 17
    • Зе бест! Зе бест! x 6
  17. seryj

    seryj Member

    А то що за чудо деталь не верху?
     
  18. flame

    flame невгамовний експериментатор

    я так розумію, що запитання до мене.
    Це - залишок плити. Наразі вкрутили для більшої стійкості шафи. Нам по максимальній висоті плити - 2.8, до стелі бракнуло 3 см. Скрутили зараз так, як будемо ставити розсувний механізм, відкрутимо задні шурупи і повернемо горизонтально, щоб туди направляючу вкрутити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. seryj

    seryj Member

    якось воно все не так
     
    • Смішно Смішно x 1
  20. KUSJ

    KUSJ мрійлива

    IMG_20170517_082411.jpg IMG_20170517_082037.jpg IMG_20170517_082134.jpg ми вже маємо гамак! спочатку зробили на палках, шириною по 90 см, але я боялася що меньший малий перекинеться, то палки забрала, можливо пізніше зроблю коротші вдвічі. В загальному задоволена, гамак міцний, великий.Тканину і стропи я брала на секонді. Повна вартість гамака десь 200грн
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Зе бест! Зе бест! x 7
    • Креативно Креативно x 2