А я не хочу другої дитини!

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Liona, 5 Жовтень 2008.

  1. Liona

    Liona Well-Known Member

    багато є тем - і про майбутнійх мам, і про планування вагітності, і про кращу різницю у віці. А ця тема - для тих, хто НЕ хоче другої дитини. В ПРИНЦИПІ.
    Ну не хочу я вдруге проходитит то все по колу - памперси, зуби, температури, істерики, певна ізольованість... але то все дрібниці, порівняно з тим, що моя донечка потерпатиме :sad: І уваги менше,і дитяча ревність, і обов"язки старшої сестри...
    Я навіть не беру до уваги фінансовий аспект - на дітей завжди можна заробити. А от моральний... тут проблема в мене...
    Нас в сім"ї було двоє - старший брат та я. І ми завжди відчували, що батьки нас по-різному люблять :sad: Мама більше з братом нянчилась, батько - з мене пилинки здував :sad: І так було аж до нашого подорслішання, аж коли брат одружився. Я так чітко пам"ятаю свої дитячі образи :no: Не хочу, щоб моя дитина відчувала щось подібне :sad: Тому питання другої дитине в нас у сім"ї закрите. На довготривалий термін.

    все. Виговорилась. Тепер готова до капців :)
     
    • Подобається Подобається x 26
  2. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: А я не хочу другої дитини!

    Ну чому ж до капців? Це ж Ваше життя, Ваш вибір. І я не розумію тих людей, які з нерозумінням чи з осудом ставляться до того, що жінка не хоче другої дитини. А хто капцями буде кидати - не зважайте. Друга (третя, четверта і т.д.) дитина повинна народжуватись, коли до цього готові і цього хочуть батьки, а не за принципом "всі наші родичі і знайомі вже мають по двоє дітей, а в тої ще перша дитина ходити не вміє, а вона вже з пузом ходить, а ті вже третю народили, а ми все задніх пасемо".
     
    • Подобається Подобається x 18
  3. Liona

    Liona Well-Known Member

    Відповідь: А я не хочу другої дитини!

    пояснюю, чому до капців готова :) Мене вже півроку тероризують деякі родичі - давайте, родіть другу дитину, бо потім не захочете через налагоджений побут, через роботу і т.д. Вони навіть не припускають, що я ВЗАГАЛІ можу не хотіти другої дитини! Як же ж так! Дитина не повинна рости ОДНА! Бо виросте ЕГОЇСТ! :haha: Ніби наявність другої (третьої, десятої) дитини - то 100% гарантія НЕегоїстичності дитини :)
     
    • Подобається Подобається x 11
  4. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: А я не хочу другої дитини!

    Дивні родичі... Адже Вашій першій дитині тільки 2 рочки, як я зрозуміла, а не зарано другу дитину? І потім, що значить: давайте, родіть? Це що, давайте поїдемо в Карпати чи давайте закупимося в супермаркеті на тиждень? А наявність двох і більше дітей у родині - далеко не гарантія неегоїстичної дитини, я знаю з досвіду.
     
    • Подобається Подобається x 8
  5. Liona

    Liona Well-Known Member

    Відповідь: А я не хочу другої дитини!

    от власне мова йшла про те, що другу дитину треба обов"язково, і чим раніше, тим краще, бо маленька різниця у віці - то запорука того, що діти будуть дружити між собою, та й завжди легше зразу "відстрілятися" (народити двох дітей), а потім на лаврах спочивати, ніж через 5, 8 чи 10 років :xaxa: Те, що кажуть "давайте, родіть" - то взагалі про це мовчу :xaxa: Ніколи серйозно не сприймала чиїсь "вимоги"в таких серйозних особистих справах :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: А я не хочу другої дитини!

    Та то бздури!:xaxa::xaxa::xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: А я не хочу другої дитини!

    мати чи не мати другу (третю, четверту) дитину - особиста справа кожного.
    але... з власного досвіду знаю, як сумно бути одній дитині. я мала хоч дворідних (всі канікули проводили разом), а мій малий, як діти сусідські не виходять на вулицю - тиняється із кутка в куток і ниє, як він хоче з кимось гратися...
    не кажу вже про аспекти в дорослому житті. недавно моя мама видала, що, мовляв, так як доля в тебе складається (а вона рада старатися програмувати), то з тебе досить і Остапа..
    я кажу, бачиш яка ти добра: тобі під 60 і ти ще маєш сестру - ви їздите одн адо одної в гості, по три рази на день говорите по телефону, помагаєте у скруті, а моя дитина вже нематиме навіть дворідних. взагалі само буде. а як ми минемся?...
    одна моя знайома, що має брата (до речі не найгіршого), казала ще як її дівчинка була маленька: моїй дитині буде добре - все що в домі буде її, бо буде сама... дівчинці вже 15 років і вона - сама. бігає бавити дворідну сестричку.
     
    • Подобається Подобається x 21
  8. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: А я не хочу другої дитини!

    Я до вагітності хотіла 3-4 дітей. Причому, 2 підряд. Ага, зараз підряд точно не хочу. А через пару років буде видно. Але оговтатися від першої дитини треба, хоча би заради добра другої дитини.
    Але ще дітей таки хочу, хоч і пізніше.
     
    • Подобається Подобається x 9
  9. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: А я не хочу другої дитини!

    А я з свого досвіду знаю, як класно бути самій і як я плакала, коли народилася двоюрідна сестричка:xaxa::8:
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Смішно Смішно x 1
  10. Natalia

    Natalia Well-Known Member

    Відповідь: А я не хочу другої дитини!

    Мої сестра і брат старші від мене на 18 і 15 років відповідно. Тож я і не сама, але від 3 років росла сама. Така позиція мені завжди подобалась - старші мене завжди задарювали подарунками, брали з собою всюди - і на море, і в гості, і гуляти. Хоча я завжди хотіла ще мати сестричку чи братика ровесників. На місці старшої дитини не була, але думаю, що народити останню дитину після 35 - хороший варіант як для батьків, так і для дитини.
     
    • Подобається Подобається x 7
  11. Юстина

    Юстина Well-Known Member

    Відповідь: А я не хочу другої дитини!

     
    • Подобається Подобається x 13
  12. zirka

    zirka Well-Known Member

    Відповідь: А я не хочу другої дитини!

    Дуже гарна тема. Коли я народила дитину, мені було 25 і я виявилася не готова бути мамою (хоча дитина була бажаною і вагітність була другою, після першої невдалої). Інстинкти мабуть були присутні, але я не була готова до тих труднощів з якими стикнулася. І близько трьох років я була певна, що не хочу більше дітей. А зараз моя донечка дуже хоче собі сестричку, вона дуже тягнеться до дітей і їй не вистачає спілкування з дітьми. І я почала хотіти другу дитину, бо я вже готова стати мамою в повному розумінні цього слова. Завдяки ЛФ я зрозуміла багато своїх помилок (в ГВ і не тільки). І так вже хочеться пережити радість материнства по повній. Але мені дуже шкода свою донечку, яка на відміну від другої дитини (якщо буде) буде обділена хоча б ціцею та і не тільки. І це мені заважає наважитися на другу дитину, хоча є і багато інших факторів, в тому числі і матеріальний, і тато наш проти, і як правильно виховати двох дітей, щоб вони були дуже близьки один одному.
    Я маю старшого брата, але стосунки не склалися саме через те, що батьки по різному до нас ставилися. Я вже 11 років одружена, а він ще жодного разу не був у нас у гостях і навіть не бачив мого чоловіка. Дитину мою він бачив лише коли їй було 5 місяців (зустрілися випадково коли приїхали до батьків). Так що, якщо в родині двоє (і більше) дітей, це не означає що вони будуть підтримувати стосунки і підтримувати один одного.
     
    • Подобається Подобається x 16
  13. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: А я не хочу другої дитини!

    Навіть не знаю чому сюди пишу...:confused:
    Я хочу третю дитинку,а потім може ще й четверту :).
    Тут багато хто пише ,що не зможе любити двох діток однаково.Повірте мені,як мамі двох чудових діток,що це не так.Юстинку я люблю сильно-сильно тому,що вона моє перше дитя,тому,що вона мамина квіточка і помічниця у всьому :).Мартина-бо він наймолодший,найсолодший і найкращий мужчина на світі :rolleyes:.
    І я просто впевнена,що у моєму серці вистарчить любові і на третє дитя,на четверте,і на ...
    Але згідна я із тим,що дитинку треба хотіти,а не народжувати тому,що всі родичі та друзі кажуть,що вже час :no:.
    У мене самої є сестра.У нас з нею різниця в 4 роки.В дитинстві було всяке: і сварились,і скубались трохи :xaxa:.Зате зараз-це найближча подруга та порадниця :).
    Бажаю вам усім багато-багато бажаних та коханих діток :p :).
     
    • Подобається Подобається x 32
  14. RUZHAJA

    RUZHAJA Well-Known Member

    Відповідь: А я не хочу другої дитини!

    Ми с чоловіком якраз і є ті "діти" що росли без братів і сестер. І не він , ні я про це зовсім не шкодуєм! Навіть навпаки! І ніхто з нас не був капризним чи егоістичним. (хоча ІМХО , в кожній людині має бути присутній здоровий егоізм)
    І через це , щє до вагітності вирішили , що в нас буде тільки одна дитина!
    Я, не уявляю собі як можна розділити любов на двох дітей!
    Радію що так склалось, що чоловік мене в цьому повністю розуміє і підтримує! Він іноді каже , жартома, що ми працюємо на якість ,а не на кількість! (подивіться фільм "ідіократія" і ви це зрозумієте, хоча це всього лише комедія)
    Ми щє іноді говоримо ,що можна було б завести 2-го бейбіка років так через 15-18, коли Анжеліка виросте і втіче від нас. Але це тільки балачки, оскільки як медик, чудово розумію що нічого доброго з того не вийде, занадто багато ризику і мінусів (про це можна дуже багато писати, кращє колись нову тему створити).
    Прошу нікого не ображатися , я тільки висловлюю свою думку з цього приводу.
     
    • Подобається Подобається x 7
  15. Liona

    Liona Well-Known Member

    Відповідь: А я не хочу другої дитини!

    мабуть ви здивуєтесь, але мої батьки й досі твердо переконані, що ніколи не робили різниці в ставленні до нас з братом :xaxa: Але ж насправді різницю відчували ми, діти. Гадаю, о"єктивно зможуть відповісти тільки ваші дітки, років так через 15 :)
     
    • Подобається Подобається x 6
  16. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: А я не хочу другої дитини!

    А шо якшо так ся стане шо завагітняєте ше раз?:confused:
    Питання до всіх хто не хоче другої дитини...шо тоді? народжувати небажану чи робити аборт?
     
    • Подобається Подобається x 10
  17. Jolka

    Jolka Well-Known Member

    Відповідь: А я не хочу другої дитини!

    Я теж не хочу другої дитини... не в принципі, а найближчих років 8 :) Моїй малій зараз 2,7, дякувати Б. з ГВ в нас все склалося (досі цицькує) і на мою думку немає таких вже "страшних помилок", які б треба було якнайскорше "виправити" з другою дитиною, хоча це, мабуть, той випадок, коли простіше родити другу дитину, ніж перевиховати вже існуючу :xaxa:
    Просто хочу пережити це знову (нехай з усіма труднощами), але десь років у +/- 35... Намагаюся бути доброю мамою для однієї дитини, але відчуваю, що бракує хисту до того і дуже бракує енергії і терпіння... Двох дітей, та ще й з невеликою різницею, не потягну просто фізично.
    Навіть до народження першої не була готова, а тим більше не була готова до того, ЩО за собою тягне материнство. Але вважаю дітей висловом довіри до нас Бога - якщо вже дав першу-другу-третю..., то довіряє, то знає, що ми справимося і потягнемо, хоч і вважаємо себе неготовими, чи противимося, чи не хочемо...
    Ще хочу висловити думку, що егоїзм і ревнощі залежать від характеру, а не від наявності чи відсутності братів-сестер. У нас з братом 9 років різниці. Звичайно, як вже писали, брата більше любила мама, мене - обожнював тато. Був період, коли батьки думали (і говорили зі мною) про третю дитину - ці розмови вводили мене в істеричний стан - настільки я ревнувала :) Гадаю, я росла егоїсткою, незважаючи на наявність брата :confused:
     
    • Подобається Подобається x 5
  18. RUZHAJA

    RUZHAJA Well-Known Member

    Відповідь: А я не хочу другої дитини!

    Таке питання було би актуальним 2 століття тому!
    А зараз, якщо жінка не хоче вагітніти ,це зовсім не проблема! (Хіба для бабтистів)
    Засобів контрацепціі є такий вибір..... До колйору до вибору!
     
    Останнє редагування: 5 Жовтень 2008
    • Подобається Подобається x 1
  19. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: А я не хочу другої дитини!

    Наприклад? :confused:
     
  20. RUZHAJA

    RUZHAJA Well-Known Member