А де Ви берете час?

Тема у розділі 'Теревені', створена користувачем Virchuk, 7 Вересень 2011.

  1. Holly

    Holly Moderator

    Час на рукоділля. Де взяти?

    Дуже мені бракує такої теми. З появою дітей, часу на рукоділля значно менше. А якщо займаєшся не тільки вишивкою, а ще й бісером, в"язанням, ліпкою, скрапом і т.д. то як правильно розподілити свій час? По днях, по годинах? Коли взагалі займатись тим рукоділлям?
    От опишу свою ситуацію. Вишиваю поле, картина велика. Вишиваю вночі, бо там багато ниток, тре все витягнути. розкласти, часто змінюються кольори. Вдень ніяк.
    В"язання. От хочу зв"язати дітям чи собі якісь речі. В"яжу вдень. Бо не вимагає сильного зосередження. Можу вз"язати і паралельно бавитись з дітьми.
    Плету з бісеру лише тоді коли тре якусь прикрасу під конкретний одяг чи знайшла нову техніку/схему, і хочеться спробувати. А також за бісером я відпочиваю від вишивання.
    Зараз маю нове хобі-захоплення, яке вимагає нових знання. От де взяти часу на це я не уявляю.
    А ще хочеться щось почитати, полазити по інтернету в пошуках чогось новенького-свіженького...
    Висновок. В мене завжди розпочато багато різних процесів-робіт і мені завжди хочеться спробувати ще щось нове, але треба довести до кінця почате. Тому на разі я дозволяю собі мати по одному процесу з кожного виду рукоділля. Ну або залежить від обставин. Наприклад з вишивання маю аж три процеси. Поле вишиваю вдома, снігурів вишиваю як десь їду (то маленька картина), а мамину сорочку наразі відклала, через певні причини.
    Хочеться почути як ви розподіляєте свій час стосовно рукоділля :)
     
  2. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Час на рукоділля. Де взяти?

    ))))
    Не знаю, не знаю... Я десь позапозавчора вперше за дуже багато місяців (ну от відколи друга дитина пішла в перший клас) взяла до рук вишивання. Почала новий процес, хоч маю кілька "пірамід Хеопса". Я тепер часу вільного не маю взагалі, а коли його і знаходжу, то волію просто полежати, чи механічно відкрити-закрити форуми, фейсбуки, однокласники, і поїхала далі. Колись мала таку звичку вишивати в суботу-неділю зранку в ліжку, поки всі сплять (дуже мені файно йшло). Зараз так не можу.
    І теж познаходила в інтернеті купу цікавих технік, і одне би спробувати, і інше... Але то собі треба спокійно сісти не на пів годинки, і не думати про баняки:girl_crazy:. Он нині зранку одна нога вже в чоботі, а я згадала, що не прив'язала вчора до Ромчикової писанки шнурочок. Ну і отак поспіхом вранці я мудрувала з тим зі словами "але сильно не смикай за нього".
    Отакі-то справи. Але я собі такий зробила висновок, що якщо я маю якийсь дуже захопливий процес, то знайду на нього час, хоч би там горіло. В мене буде, звичайно, в той момент застій в хаті, ну але шо:girl_dance:? Я на мЕдаль не йду, як колись казали:xaxa:.
     
  3. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Час на рукоділля. Де взяти?

    Вишиваю в основному вночі після того як доць засне, або в її обідній сон. з нею вишивати неможу, бо тільки сяду, зразу їй то цицю треба, то бавитись, то їсти, то какати. хіба дьорганина. думаю про бісерну сорочку, то тільки в обід певне вишиватиму, бо вона страшне любить з бісером бавитись)
     
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Час на рукоділля. Де взяти?

    в мене не варіант, треба з Варюньям лягати, бо інакше сну не буде...

    а коли вона лягає на ніч - лягає рано, тільки міцно засинає через 1,5 год як лягла (підбуджується і я маю її присипляти) - то я вже теж хочу спати.

    але нічо, ми скоро вернемося, то Толік мені організує вишивальний час!
     
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Час на рукоділля. Де взяти?

    в"яжу вдень, бо це не дуже "розумова" робота. А з вишиванням прямо біда - поки в схемі розберешся, де що, поки на тканині місце знайдеш, то три рази на дитину відволікаюсь, і три хрестика в годину виходить.
     
  6. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Час на рукоділля. Де взяти?

    без зайвой скромнасті скажу, то дівки все того, що мене давно на форумі нема. і наганяй нема кому дати:girl_crazy:

    а Котуся ваабще без мене не вишиває. вона ж мій друг. я не вишиваю, значить вона теж:girl_haha:
     
  7. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Час на рукоділля. Де взяти?

    а я хотіла жалітись що теж не маю часу на вишивання, що дітисько і чоловік вимагають уваги....і бла бла бла))) а потім згадала: я ж на роботі вишиваю!!! отако зранку прийшла, пошту перевірила, розсилку закинула і вишивай поки шефа нема. я вже навіть на робочому компі РМ маю. ось зараз вже яка година, а начальства нема (певно зара припреться...). Правда вишиваю вничку, чуть що, ховаю в стіл. На минулій роботі я ще й листівки примудрялась робити, тут так не вийде. забагато мотлоху.
    Вдома щось робити проблематично. Приходжу з роботи то треба і відпочити, і дитину час приділити, і приготувати щось, і прибрати...В неділю вишиваю, але теж мушу ховатись від мами, бо кожного разу маю шкандаль через вишивку... То я краще поскраплю... В мене проблема трохи в тому, що моя мама думає, що я через своє хобі дитині часу не приділяю. ну а що я зроблю якщо Сашко і без мене чудово бавиться. Коли хоче, то приходить і ми або малюємо, або пазли складаємо... Але тепер я маю рішення: кличу малого з собою до паперу і ми робимо листівки. завжди маю для нього якісь залишки, обрізки паперу. От він і залюбки зі мною час проводить...
     
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Час на рукоділля. Де взяти?

     
  9. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Час на рукоділля. Де взяти?

     
  10. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Час на рукоділля. Де взяти?

    у підпіллі вишивальному:girl_crazy:
     
  11. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Час на рукоділля. Де взяти?

    А я нарешті маю спокій і щаслива, бо дала собі спокій з рукоділлям. Я з дітьми сама цілими днями, нянь, бабців і т.д нема. Чоловік йде рано, приходить пізно. На вихідні є інші завдання.
    І гризла мене совість, намагалась викроїти час на хоббі, а не вдавалось. І я лишилась того ровера. На все свій час. Діти підростуть і вишиватиму. Так мені добре, а то було наче через силу і в ущерб сім"ї.
     
  12. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Час на рукоділля. Де взяти?

    Та я теж особливо не переймаюсь, нема як/нема бажання не вишиваю. Але дуже тяжко часом вибрати чим займатись, коли є вільна хвилька:girl_crazy:
    От гляну часом модні журнали, такі гарні светри бачу, розумію, що можу таке саме зв"язати, але ніколи не можу виділити час.
    Зараз маю нове захоплення, читаю літературу, переглядаю відео і хочеться все і одразу спробувати.
    А коли трапляється вільна хвилька, то не знаю за що хапатись. От і думаю, може для кожного виду хобі виділити окремий день чи як...
     
  13. Strekoza

    Strekoza Well-Known Member

    Відповідь: Час на рукоділля. Де взяти?

    - якщо Вам так підходить, це є не зла ідея.
    Для мене захоплення - то щось спонтанне, неструктуроване)) Тому такий варіант не підійшов би.

     
  14. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Час на рукоділля. Де взяти?

    Я почала активно рукодільнічати, коли віддала старшого в садок і була вагітна другим. Часу було море, то і вишивала і в'язала т.п. А от як народився Тімка, то часу вже зовсім нема, бо то дитина дуже мамина і не дає ніц зробити. Навіть коли спить на обід, то мушу декілька разів доприсипляти. А вночі я не маю сил робити, поки обох вкладу то і сама спати хочу.
    От тепер - треба пошити чохли на стільці, а машинка шумить, то на обідній сон шити не можу, а коли малий не спить .... теж не можу, бо все йому цікаво: і нитку потяне і тканину.
    Чекаю я або коли менший стане більш самостійний, або коли в садок піде :)
     
  15. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Час на рукоділля. Де взяти?

    з того всього вишила хрестиків 50:girl_yes:
    я каже Кітка, динозаври повертаються)))
     
  16. Burchenyatko

    Burchenyatko Well-Known Member

    Шкода, що тема "затихла"...Бо для мене вона зараз теж актуальною стала. Я не була фанатом рукоділля, але вишивати вміла з дитинства (мамина заслуга :)) і вязати теж навчилася ще в школі, то могла сплести собі якісь простенькі светри. І на тому якось все заглохло. А тут два роки тому подруга "збаламутила" до вишивки, бо вона сама ночами вишивала. Я собі зразу процес складний вибрала, кольорів багато і так дуже "врізнобій" то там хрестик то там...надовго мене не хватило. А потім в декреті як засіла, то капец, зранку до ночі! І таки я той процес магнолій домучила (схема доречі жахлива була, результат зовсім не такий як мав бути), вишила ще одну роботу бісером, і почала вишивати чудові соняхи. Але пісдя народження синочка процес продовжився черепашачим темпом. Він засипае, але варта мені лиш вишивку витягти, як зразу прокидаеться! І все мушу лежати біля нього, бо без циці ніяк.. чоловік вже підколюе, шо то малому в пузі ще мое вишивання набридло от і вередуе :) А я б так хотіла ті соняхи закінчити...вже півроку мучу...а ще фон лишився...і от як то бути? Затягло мене :) Р.S. а от тепер себе гризу, чого я до манюні нич не вишивала? пару рочків ж мала! Еххх...стільки вечорів пробайдикувала :)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. MilkiWey

    MilkiWey Well-Known Member

    Я вже сто років до рукоділля не бралася - ні до вишивання, ні до в'язання - не було натхнення, а без нього не варто навіть починати. А тут рік тому, як почався Майдан, мене пробило. В'яжу, в'яжу і зупинитися не можу. То, напевне, нервове :girl_crazy:! Вдома роблю швидко хатню роботу з думкою "Швидше в'язати". Стільки грошей вже витратила на нитки та інші причандалля. От зараз закінчую своїй кумі на день народження подарунок - гарний довгий топ-плаття з мохеру (один рукав залишився). І вже думаю, що я далі в'язати буду? Собі вже купу всього нав'язала - навіть пальто і вихідне плаття, а все нейметься! Ще рік тому можна було собі дозволити лишній раз нитки купити, а тепер то все так подорожчало:girl_impossible:!!! Напевно злечу з катушок, якщо чогось не придумаю, або піду до лікаря:girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Burchenyatko

    Burchenyatko Well-Known Member

    Як мені це знайомо! Я теж ще соняхи не дошила, а вже переуопую інтернет і сушу голову "Що ж наступне вишивати?" А ціни на на нитки і все решта...то задоволення явно не на наші "декретні" розраховано... :-(
     
  19. irysuk kykysuk

    irysuk kykysuk Well-Known Member

    Я теж маю кілька початих робіт різних видів, але не вистачає терпцю доробити, бо то робота, то хочеться щось новеньке попробувати, то в когось якесь свято і хочеться зробити приємно..... Але я майже кожного дня вишиваю. В основному пізно ввечері. Зараз перед весіллям довишивую рушник, а хочеться і свічки, і бокали, і машини декорувати самій, бо ціни ого-гооооооо. Не впевнена, що встигну все, але хочу))) Я щаслива, що маю улюблену справу, а час вже знайдеться, лиш би хотіти)))) А ще лиш би було здоров*я і мир в нашій країні :girl_angel:
     
  20. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    я вже десь більше місяця голки в руках не тримала і так мені бракує її((((((
    а все робота... Завелике навантаження собі взяла, треба розгрібатись і повертатись до вишивки.