А де Ви берете час?

Тема у розділі 'Теревені', створена користувачем Virchuk, 7 Вересень 2011.

  1. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Дивлюсь я, які форумлянки рукодільниці, вишивають, в'яжуть, майструють...
    І все собі хочеться спробувати (бо і вишивати і вязати умію, і з бісером працювала), але вільного часу для того бракує.
    Де ви берете час для рукоділля? Бо я так розумію, що більшість з Вас працює і ще має дітей.
    Поділіться секретом :)
     
  2. vernata

    vernata New Member

    Відповідь: А де Ви берете час?

    Я інколи вишиваю, коли батьки забирають дітей погуляти.
     
  3. MYR

    MYR Member

    Відповідь: А де Ви берете час?

    Я до 18:00 на роботі, до 21:00 - робота по дому, до 22:00 вкладаю спати дитину, і тоді настає мій час, що хочу те і роблю, вишиваю, сиджу в інтернеті, читаю, роблю листівки. При цьому в мене може бути гора речей які треба прасувати, чи не вся пилюка витерта, але робота почекає. Це я написала про звичний день але часто бувають збої, наприклад сьогодні, друг з Москви приїхав, тільки що прийшли від нього, поки покладу дитину, часу на себе залишиться дуже мало.
     
  4. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: А де Ви берете час?

    У мене приблизно також так. От вчора "мій час" затягнувся до 1:30. Але так добре вишивалося, якби не треба було вранці вставати, то ще б посиділа трохи :) Крім того іноді вишиваю з малою, але то важко, бо вона хоче допомагати. Іноді навіть після вкладання доні ще є якісь невідкладні справи, або втомлена, то нічого не роблю. Але останнім часом чоловік каже, щоб я трохи повишивала, бо йому мій теперішній процес подобається, а ще, за його словами, я після вишивання добрішою стаю :)
     
  5. Галюсік

    Галюсік Well-Known Member

    Відповідь: А де Ви берете час?

    У мене аналогічно. Як засяду після роботи вишивати - так можу просидіти до 2-ї ночі, а як добре піде - то і довше (при умові, що не дуже рано вставати треба, хоча й таке було). Якось затягує вишивання, все думаю: "От ще тим кольором (або той листочок, або ту квіточку і т. п.) вишию - і йду спати"; а потім вишию ту квіточку/листочок, а збоку ще щось простеньке проситься.
    А взагалі ціле літо вишивала і на роботі, і після, бо не було роботи на роботі, а зараз трохи є, то ніяк не почну свою нову картину вишивати, бо вдень робота, а ввечері щось поки не мала натхнення (сили). (Щось часто слово "робота" повторюється :girl_cool:)
     
  6. Оленка

    Оленка Well-Known Member

    Відповідь: А де Ви берете час?

    В мене тільки час є на мої справи коли малий спить а це з 13.30 і до 16.00. А далі знов як білка в колесі :) Ввечері як долажу до ліжка так тільки до подусі головою і все ...
     
  7. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: А де Ви берете час?

    от і я свій рушник на роботі вишиваю:)
    благо мені ніхто не заперечує :girl_claping:
    Бо вдома, то готую, то прибираю, то просто в неті як зависну, то часу на вишивання практично не залишається.
     
  8. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: А де Ви берете час?

    я так викручуюсь:
    [​IMG] :girl_crazy:
     
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  9. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

    Відповідь: А де Ви берете час?

    Мій час вчора затягнувся до половини четвертої ночі:girl_blush2:(дуже хотіла завершити роботу) і не було кому нагнати до спання бо чоловік був на роботі:girl_dance:,мені ввечері найкраще вишивається і часом обідом коли синулік спить,при умові що немає якихось хатніх справ.
     
  10. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: А де Ви берете час?

    сьогодні приходжу на роботу і чую від співробітника - ми тут поговорили і вирішили, ти сьогодні поки рушник не довишиваєш - додому не підеш :d64:
    І мені так гарно вишивалось (я і по роботі встигла все зробити), а тут нитки закінчились...
     
  11. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: А де Ви берете час?

    Воно коли "пре", то все встигаєш дуже швидко:d23: А найбільше злить, коли є натхнення, а часу реально нема ні хвильки, то просто перетворююсь на злу відьму. А найкраще мені твориться-витворяється коли чоловік у Києві (благо діло, що це в нас регулярно), бо коли вдома, то займає весь мій вільний час...
     
  12. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: А де Ви берете час?

    Раніше вишивала лишень під час обіднього сну малого, тоді він міг спати і до 3х годин! Потім інколи вечорами і у вихідні, а тепер щось виходить лишень на відпочинку - і то в обід, коли мої хлопці сплять.
     
  13. MADLENKA

    MADLENKA Well-Known Member

    Відповідь: А де Ви берете час?

    Як не дивно, але найбільше часу в мене на вишивку - на роботі:) Бо вдома діти,як тільки бачуть,що мама зайнялась чимось "своїм", то відразу їм щось від мами треба. А так на роботі -і роботу зроблю, і собі приємне:)
     
  14. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: А де Ви берете час?

    Переважно тільки ночі вишивальні і у вихідні пару годин. А останні кілька днів і вночі не вишиваю. Раніше з 22 до 2 вишивала. А тепер Оленка встає в 7 як по будильнику і тому я не можу довго сидіти, бо не висипаюсь
     
  15. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: А де Ви берете час?

    Поки Ромаха спить вишиваю, роблю листівки та інші скрапові і не тільки дрібниці, ну і перу-готую-прасую-наводжу марафет і т.д...
    Не уявляю, як дівчата встигають рукодільнічати з двома і більше маленькими дітьми, особливо, якщо в них графіки не співпадають...
     
  16. misss

    misss New Member

    Відповідь: А де Ви берете час?

    По тій самі причині цілий тиждень нічого не роблю. Дуже змучуюся. Малюк засинає в 22.30-23.00 і я ледве повзу до ліжка, не те, що рукоділити.
     
  17. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: А де Ви берете час?

    я помітила за собою, що мені теж добре твориться, коли чоловіка немає вдома, а точніше коли він десь затримується. А я його чекаю і вишиваю чи щось вирізаю. Головне, щоб перед тим я все по дому зробила, бо як почну думати, що я ще їсти не зварила, то все - енергія на рукоділля пропадає...
    Не можу я наплювати на справи насущні і просто відпочити, обов'язково мушу все переробити.
    аналогічно...
    в мене теж;) не завжди, але бувають такі дні, особливо субота, коли я можу спокійно повишивати на роботі. Моя філіжанка кави була вишита саме одної чудесної робочої суботи:)
     
  18. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: А де Ви берете час?

    а я вишиваю коли дивлюсь якийсь фільм чи телевізор..а інколи буває щось важко на душі чи замучена прийду з навчання, сяду повишиваю і легше стане...
     
  19. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: А де Ви берете час?

    Всьо.
    Тепер я вже навіть не уявляю, як ці два з гаком роки рукодільнічала з одним дітьом.
    Я перестала встигати все на світі. Немає в мене часу і все тут. Розпочаті процесики лежать по шуфлядам...чекають...а я все думаю - завтра і завтра.... і так вже пів року
     
  20. taniarz

    taniarz Active Member

    Відповідь: А де Ви берете час?

    а я вишиваю тільки в сонний час малечі, але зараз в нас гостює дід, в одній кімнаті він, в іншій малявка спить, а на кухні мені ну ніяк незручно, а руки то чешуться :girl_cray: