"103" Хворіє дитина. Поради. (4)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Hexe, 10 Листопад 2014.

  1. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Аналізи за цей час хоч раз здавали?
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Siania

    Siania Love Life

    А відколи кашель лікують аб?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    @Akina так. На 1 візиті.
     
  4. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    @Siania це ж залежить від того, чи кашель від вірусу, чи бактерій. Бронхіт, заралення легенів...
     
  5. Siania

    Siania Love Life

    А у Вас по аналізах було бактеріальне захворювання, і лікар не призначив аб?
     
  6. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Бронхіт в дітей майже завжди вірусний і аб не лікується.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  7. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    @Basyanya почитайте про механізм кашлю у дітей, що таке кашель, що відбувається, коли дитина кашляє і чому...мені теж спершу завжди хотілось дати якийсь стоптусин малому, щоб він перестав кашляти. Але трохи почитавши «матчастину», я зрозуміла для себе, що вологий кашель не потрібно припиняти, а навпаки треба все відкашляти, щоб все мокротиння при бронхіті наприклад вийшло і не перейшло в запалення. Запалення - це наслідок неправильного лікування бронхіту, коли дитина мало п‘є, сухе повітря і т.п. і кусочок мокротиння засихає, прилипає і починаються запальні процеси. В даному випадку йде мова про вірусний бронхіт, який і є в більшості випадків.
    Що я роблю при бронхіті: викликаю лікарку послухати дитину, якщо потрібно вона призначає інгаляції, якщо нема сильних хрипів - ні; варю багато компоту і чаю (малий знає, що якщо кашель - багато пити і це не обговорюється), провітрюю хату, мию підлоги.
    Здоровячка Вашій донечці! Нехай швидше переросте цей період.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    @MalvinkaLv трохи читаю. Та в доні діло в тому, що дивний кашель. Гавкаючий раз сихий, раз мокрий. Подібний, як при кашлюку. Але вона вакцинована. І то дійсно звучить страшно. Так ніби вона за секунду відкашляє трахею, кілька разів такий закінчився блюванням.
    Вчора засинала з 38.4, а сьогодні проснулась з 35.2. Трохи мокрий ніс, чи то від інгаляції, чи від того, що плаче і кашель.
    І тепер навіть не знаю, чи в садок йти, чи до лікаря((((
     
    Останнє редагування: 19 Січень 2020
  9. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Мабуть таки до лікаря. Як то кажуть " лучше перебдить, чем недобдить". Доня після обіднього сну півтори години прокашлювалась;((((
     
  10. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Basyanya, маю хронічний трахеіт. Десь щось, перемерзла, віруска і одразу кашель. Він дуже нав’язливий і дуже довго проходить. Я доросла і знаю звідкіля він. Зі сторони деколи може здатись, що то кашлюк. Він у мене як ланцюгова реакція «кашлянув-подразників трахею-через це знову кашлянув-знову подразниа» і так можу цілу ніч кашляти. Мені зупиняють трохи смоктунці, звичайні цукерки.
    А взагалі деколи добре трохи дати спокою дитині на «перехворіти». То є важко, отак просто чекати. Але помічне). Та на то треба досвід))). Бажаю одужання доні, а Вам таки трохи вспокоітись з тими лікуваннями.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    О, я теж, то зауважила, почекати, але материнське серце рветься на кусочки, при тому чеканні. От в в мене троє дітей, слава богу ті старші, вже дорослі, і то мучають))а мала 6,5 років, я зауважила, восени, трохи соплі, які переходять в кашель, невідомого походження, триває довго 2,-3тижні, потім покращення, і знов соплі+кашель, ящо таке, максимум мікстура від кашлю+пиття. Але, дійсно буває всяке, десь два роки тому, мала жалілася на біль в голові і кашель був роздираючий. Я дала антигістамінні, щось пшикнула, бо то був вечір, і на наступний день поїхала до доктора. Діагноз був шокуючий, не пригадую назву//відправили на інгаляції +лі карства всякі. Але всяке буває.
     
  12. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    @Rodionochka та я от якраз і боюсь, щоб той кашель в щось хронічне не переріс.
     
  13. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    зробили аналізи,більшість в нормі але нейтрофіли 1,24 тис/моль (норма 1,5-7,00), нейтрофіли 20,9%(норма 25,00-60,00), лімфоцити 63,1 % (норма 25,00-50,00), моноцити 13,7 (норма 4,1-11,4), хто спец по розшифруванні результатів аналізів, підкажіть?
     
  14. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

     
  16. Siania

    Siania Love Life

    Перед аналізом (за 30-60 хв.) давайте пити багато води, тоді вену знайти буде легко.

    Дитину більше шкода пічкати антибіотиками, це вбиває імунітет. Організм ніколи не навчиться боротися самостійно, якщо не давати час йому з цим справлятись. І з часом аб вже не будуть так швидко допомагати.

    Вимагайте направлення на аналіз, тут точно не треба соромитись.
    Здоров‘я доні.
     
    Останнє редагування: 21 Січень 2020
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Basyanya я не спец але вірусний аналіз.
    Якщо віруску заліковувати, то потім організм хапає знову щось дуже швидко.
     
  18. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Дівчата - лафербіон свічки хтось дитині давав, був результат чи то безпотреби?
     
  19. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Без потреби, із серії «фуфломіцинів»
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  20. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Дівчата, потребує ще вашоі поради. Нам 11 місяців, температури зявилась десь під вечір неділі, не міряла, але на дотик була тепла, поміряла зранку понеділка - 38 з копійками, точно вже не пригадую, вроді би 38,6, випили парацетамол, збили, чи впала до 36,6 не міряла, але по дитині видно, що впала, бавиться і тд. В понеділок збивали парацетамолом що 6 годин, піднімалась до 39,2, іли нормально, спали частіше, ніж завжди, що 2 години. Як температура, то на руках, спаде - може трохи сама бавитись. У вівторок те саме, через 5-6 годин росте температура до 39 з копійками, за 4 години від пиття парацетамолу підвищується до 38. Насмарку нема, кашляємо рідко, разів до 10 на день і недовго, лиш як поплаче то пару секунд покашляє. На мою думку кашель не сухий, але такий трохи мокрий. Сьогодні слухались в 14 годині в сімейного - все чисто в легенях, побачила червоне горло, сказала, що то температуру може горло давати. Десь ось-ось вилізли два зуба. Були в суботу в батьків, там мій брат хворий, горло, кашель, насмарк, температура, але контакту не було з ним. Сьогодні чоловік почав хворіти - насмарк, кашель, температура. Що хочу запитати - дзвонила щойно сімейна і сказала, якщо щось не так вночі - викликати швидку і іхати в лікарню, в малих дітей може швидко запалення розвинутись. Завтра зранку йдем здавати кров. Що може бути не так вночі, на що звернути увагу? Ніколи не мала запалень і в старших дітей не було, не знаю як це? Мала як спить, то дихає нормально, але дихання пришвидшене від температури. Як я можу зрозуміти що щось не так? От була спокійна, а лікарка дзвінком налякала, заспокійте мене...