"103" Хворіє дитина. Поради. (4)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Hexe, 10 Листопад 2014.

  1. sherry

    sherry Well-Known Member

    @Basyanya при такому кашлі малій помагало дихати паром, пиття тепло-гаряче, не кипяток ні в якому разі. Ми пємо або аскоріл, якщо вже дуже зле + антибіотик, або сам аскорил і дивлюсь на ефект. або замовляю із Фрації топлексіл(оксомемазін) дуже гарно робить кашель мокрим. А антибіотик нам автобусом передають з України. Я перпрошую, але я волію антибіотик дати, а не кортикостероїди, хоча багато лікарів і в україні були зі мною не згідні. я проти них в таких звичних випадках. І з України в польщу везу антибіодитики або тут можливо купити маючи рецепт від нашого лікаря написаний на латині, малій виписували від глистів, ми тут купували. А інгаляції малій взагалі не помагають, тоді у малої все опускається вниз на бронхи майже зразу.
    А після виздоровлення я б вам рекомендувала хоч місяць потримати малу вдома. звісно якщо є можливість

    Доречі передають нам також і анальдим свічки, селіцію гастрогель якої зараз нема на ринку у Польщі(в Україні залишки) і бетаргін, якого тут теж нема, або я не знайшла його аналог.
    І лабораторію синево я тут знайшла де успішло здала аналіз крові (звісно без направлення), правда без ШОЕ чомусь, не знайшла в переліку. А ви кров здавали?

    Спробуйте хіба змінити лікаря, є такі що більше лікують антибіотиками, принаймі я різні відгуки читала про тутешніх лікарів.

    А малій хоч кращає на такому лікуванні?
     
    Останнє редагування: 5 Листопад 2019
  2. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Вони в Європі для того й по рецепту продаються, щоб ними без потреби не «лікувалися», ( наприклад, при вірусному гострому ларингіті).
    І я надіюсь, ви розумієте різницю і призначення антибіотиків і кортикостероїдів...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 2
  3. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    @sherry не проблема передати ліки, трохи страшно самому назначати малечі, і дивитись на ефект. Гавкаючий кашель проходить, але от зараз майже не кашлає, кашель є кілька разів на день але раз сухий раз мокрий, і голос хриплий, може ніс забитий, хоча каже, що дихає носом, тепмератури не було.

    Ми ходимо в приватну клініку, і переважно до різних лікарів і ніхто за 2 місяці не призначив антибіотик, тільки в лікарні, коли було запалення легенів.

    Ми були в лікарні, де нам перший раз назначили будезонід, після всіх аналізів, а другий раз виписав черговий лікар, бо вже було виписано. Сильний кашель проходить після 2-3 інгаляцій....
    --- дописи об"єднано, 6 Листопад 2019 ---
    чесно в медичних питання я повний профан, в двох словах можете написати?
     
    Останнє редагування: 6 Листопад 2019
  4. Mushka M

    Mushka M Member

    Як Ви замовляєте топлексіл із Франції?
    Вам його передають, чи самі, чи без рецепта можна? І чи є десь інде , крім Франції?
     
  5. TASJA

    TASJA Well-Known Member

    Нам дочці (2.5 роки) діагностували сьогодні ларингіт. Виписали інгаляції з беродуалом. Якщо до завтра хоч трошки не стане легше, то пульмікорт (будесонід). Я ще з таким діагнозом не стикалася... То ок призначення? Бо читаю вище, що відразу будесонід призначають.
    Доця ледь говорить, кашляє і плаче (видно, що боляче).
     
  6. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @sherry, у Вас медична освіта? Як можна заміняти стероїди антибіотиками? Ви б ще ногу йодом помазали. Або замінили препаратами від глистів. Я в тихому шоці...
    В мене хлопці теж мали проблеми з обструкціями. Спочатку пару разів теж хапалась за пульмікорт і іже з ними, але потім навчилась себе тримати в руках, в геть складних ситуаціях намагалась обмежитись вентоліном. А якщо було не критично - просто фізрозчин. Тоді було мало фізичних навантажень, активних ігор. Після того, як обструкція проходила, тоді вже намагались стрибати, дути в сопілку, лоскотати, щоб мокрота відходила.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  7. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    уточню, нам призначили вперше по всіх аналізах(кров з пальця, кров з вени, сеча, флюрографія) в лікарні, коли діагностували запалення легень і ларингіт.

    а вдруге назначили, бо вперше назчали.
     
  8. Yavorchanka

    Yavorchanka Member

    Доброго вечора. В моєї доньки теж часті обструкції, але інгаляції з пульмікортом - дуже рідко роблю. коли вже тяжко витягнути вентоліном чи небутамолом.
     
  9. sherry

    sherry Well-Known Member

    Знайомі бувають, продають без рецепта. Окрім Франції є в Лівані, мав би бути в Єгипті, але знайомі питались, то не знали що таке.
     
  10. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

     
  11. jylanda

    jylanda занууууда

    Згідна з вами, асоціація споживачів публікувала результати аналізів таких сиропів і по топлексілy порада була - уникати вживання.
    В малого був 3 рази ларингіт, перший раз страшно було бо дихання таке "голосне", особливого лікування нe призначали, промивання фізрозчином носа, рясне пиття. ще дуже помогало на час кризу посидіти в ванній кімнаті при включеному крані з гарячою водою, пари багато, повітря вологе сильно.

    Я стараюся уникати сильнодіючих ліків, лікар наш призначає дуже рідко антибіотик, малому наразі ще не давали взагалі. Самолікування антибіотиками при ларингіті призведе до нечутливості організму до антибіотику, що будете робити тоді?
     
    Останнє редагування: 7 Листопад 2019
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Дівчата, моя колежанка з Франківська шукає толкового дитячого імунолога у Львові , порадьте, будь ласка . Ситуація складна , її дитині 3 роки, атопічний дерматит дуже важкої форми, при загостренні навіть гормональні не допомагають ....
     
  13. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Самі розумієте, що все індивідуально)) але можна звернутися в Чорнобильську до Костюченко Л. , Бобер Л.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  14. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    @Ligymunka ще толкова імунолог Ярина Романишин
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  15. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    А де приймає ?
     
  16. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Я теж за неї чула. Здається в Чорнобильській приймає
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  17. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    @Ligymunka @KAPUCHINKA так вона у чорнобильській, ми до неї ходимо постійно, задоволена на 100%
    --- дописи об"єднано, 12 Листопад 2019 ---
    @Ligymunka забула написати, до неї запис на місяць наперед, якщо хочете швидше то тоді Вам у приватний ценр Мазуренко
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    Дівчата, запитаю тут поради, можливо, хтось стикався. Не знаю, що трапилося з дитиною. Тиждень назад мав сильний стрес, на атестації з футболу. Дуже болісно все сприйняв, не могла заспокоїти дитину. На вечір того ж дня, почалася сильна задишка. І так вже 1,5 тижні. Невролог прописав магне В6 та Гліцисед. Сказала, що так буває. Але мене такий стан малого дуже бентежить, після фізичних навантажень, то взагалі капець, робить ті глибокі вдохи раз за разом. Куди ще можна з таким іти. Невролог сказала, як ліки не допоможуть, зробити енцефалограму і вона випише щось серйозніше....
     
  19. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Не знаю, чи таке може бути в дітей, але в мене сильний стрес спровокував такий стан, після того діагностували підвищену функцію щитовидки. Звісно, то певно було не раптово, процес вже йшов непомітно, але стрес виявився каталізатором. Сподіваюсь, у Вас того не буде.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    Виглядає схоже на панічні атаки
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1