"103" Хворіє дитина. Поради. (4)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Hexe, 10 Листопад 2014.

  1. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Akina шанс,мабуть, є але якесь УЗО б зробити треба. Слідкувати за самопочуттям. Може, пити більше.
     
  2. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Вже подзвонили проконсультуватися в травмпункт, сказали їхати зараз а не зранку :sad: Чекаємо таксі, поїдем на Орлика.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 8
  3. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

  4. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Та що знали, то й довідалися.... Послухали його, сказали, що ковпачок не в дихальних шляхах. Зробили рентген, пластмасовий ковпачок на ньому, ясно що, не видно. Відправили додому їсти вівсянку і какати. Якщо буде біль в животі чи не знайдемо за 2-3 дні, то знов приїхати.
    Певно, сьогодні в школу не піде, бо он досі спить після тих вчорашніх нічних поїздок
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Якщо чесно, то я б у цій ситуації нікуди б не їхала. То напевно неправильно, але мені щось підказувало), що у них нема методів той ковпачок забрати. В мене так одного разу малий ковтнув металеву магнітну кульку. Викакав, навіть з кухні було чути той дзенкіт в унітазі). Але тепер буде мати науку))). Ще згадалось, як старший пожалівся вчительці на біль у животі. Ми його з уроків забрали і одразу в лікарню. Там оглянули, все добре. Зробили клізму. Плюс цей лікарняний антураж в приймальні Охмадиту). Одним словом, більше на легкі болі не скаржиться без потреби).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Смішно Смішно x 1
  6. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Я більше хотіла переконатися, що він точно десь в горлі йому не застряв, бо Влад же спочатку давився і задихався, я його догори ногами перевернула, постукала між лопатками, тоді він закашлявся і ковтнув вже. Може, живучи у Львові і подумала б їхати чи ні, але з села якби раптом щось екстрено сталося вночі, швидка б довго їхала...
    Ну і в травмпункті ажіотаж трохи менший був, ми не довго чекали.
    Ага, я сказала, щоб потім в школі всім розказав як то "файно" ручки гризти :girl_emo:Тепер наказаний і 2 дні какатиме в Ясин горщик, будемо виглядати :girl_in_dreams:
     
    • Смішно Смішно x 3
  7. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    @Akina
    Знайомої малий з'їв батарейку:girl_impossible:. Викакав:girl_blush2:. Все буде добре
     
  8. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    знаю й інші історії
    ховайте, будь ласка, батарейки подалі від дітей
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
  9. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Я б ще самому той ковпачок вишукувати). Наступного разу подумає чи варто щось до рота брати).
    А взагалі я так подумала - краще таки «пєрєбдєть чим недобдєть».
    --- дописи об"єднано, 26 Вересень 2019 ---
    Погоджуюсь. То не ковпачок. В мене зараз росте така коза, що все у рот пхає. Хоч і знає, що не можна. То ховається і пхає. Страшнувато якось. Хлопці таким не страждали.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Ну от в лікарні теж всі спершу думали, що то менша ковтнула. І казали, що бувало всяке - і батарейки, і голки, і навіть 15-річні "розумники" їм траплялися :girl_impossible:Так що рано я раділа, що Влад ніц до рота не пхав.
    Викакав вже :girl_smile: Я ще раз розказала, що йому дуже пощастило, бо інакше б поїхали "завтра живота різати і діставати" :girl_blum:Ну і на всяк випадок вже повикидала ковпачки від всіх ручок з його пеналу :girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  11. maty

    maty Well-Known Member

    В мене однокласник десь в такому віці ковтнув монету- совєцькі 15 чи 20 копійок. Хлопці тоді якусь гру копійками бавилися в школі, вчителі сварили, то він запхав копійки в рота , коли вчителька підійшла і...вони десь йому застряли, швидка забрала в лікарню, розказував потім ,що йому щипцями якось витягували
    Дівчата , поговоріть зі мною, бо я вже починаю панікувати. В сина 10 років, температура 37,3-37,6 кожен день, від ранку до вечора, міряю від минулої п'ятниці, але підозрюю, що то ще тижнем раніше почалося. В середу 12 вересня, дочка молдша прийшла зі школи , сказала, що їй погано, була гаряча , вище 38 , соплі , виглядало як віруска.В нього теж були соплі , пчихи , але ті самі 37.6,...до суботи їм то минуло, і температуру я не міряла, тепер підозрюю, що в нього так і трималася весь час. На вихідних ми їздили до родичів, повернулися ввечері в понеділок. Він бавився , бігав, апкеит нормальний, але температура...наш сімейний цеу місяць на курсах, буде з 2 числа наступного тижня, отже в вівторок ми здали ЗАК з формулою , прийшли результати-все в межах норми... Здавали в Біомедіс , інших приватних лаб. в нас нема...я вже не знаю, чи можна довіряти тим результатам....звернутися до іншого лікаря , не варіант, наш сімейний-найбільш адекватний педіат... Я не знаю ,що це може бути, ніколи з таким не стикалася
     
  12. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    @maty не знаю чи вас це заспокоїть, але в мене після вірусів завжди до 1 місяця тримається температура 37.2-37.4.
    В малого таке було в початковій школі. Десь до 3 місяців трималася. Сказали термоневроз... Пройшло само собою. Просто дала спокій дитині.
    --- дописи об"єднано, 26 Вересень 2019 ---
    @maty а сечу здавали?
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. maty

    maty Well-Known Member

    Дякую @Leditanya
    ні сечу не здавали, симптомів ніби ніяких...але таки здам.
    Я теж думала, може після вірусу так організм реагує. Єдине, час від часу скаржиться , що болить голова.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  14. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    я би просила скерування до ревматолога і щоб ревматолог призначив ревмопроби та біохімію.
    Або в приватній здати ревмопроби.
    Є інфекції, які ЗАК не показує. 37.5 - трохи таки забагато.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  15. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Може гайморит, вухо, але напевно аналіз щось би показав. У нас вухо давало таку температура, біль була лиш один день, потім поки не прорвав гній, то тиждень була така температура, але зранку не було, росло під вечір, сходіть до лора, щоб подивився
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. maty

    maty Well-Known Member

    @cjomcjomka Юля, дякую за пораду. В нас нема ревматолога в Сокалі, проби здам, тоді вже по ситуації, буду шукати лікаря
    @Ripka в нього весною, після грипу , вперше в житті боліло вухо, але там зразу прорвало і гній пішов.... Але теж перевірю.
    Мені ще знайома вчителька щойно розповіла, в її сина таке було, на фоні стресу в 5 класі...так виглядає, що справді, внаслідок стресу якесь слабке місце в організмі дало про себе знати.
    Дякую дівчата за коментарі, насправді допомогли мені зібратися з думками.
     
  17. Gala

    Gala Well-Known Member

    В моєї меньшої після різних вірусів ,температура ще добрий місяць в межах 37-37.3 тримається. Теж переживала....
     
  18. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Минулого року (теж 5 клас, перехід в приміщення старшої школи, нові вчителі) в сина почалися часті ГРВІ, таке саме, як в перші роки в дитсадку (причому 4 роки молодшої школи хворів дуже рідко, в межах "норми"). Крім того, час від часу піднімалася температура невідомо чого, 37,1-37,3, боліла голова. Зимові канікули - все нормально, здорова дитина, школа - знов застуди і та температура. ЗАК з формулою майже ідеальний... Якось доходили до травня, тиждень через тиждень... Все літо - хоч би що, 1 раз соплі. 5 вересня - розпухший ніс, зелені соплі, червоне вірусне горло, невелика температура 1 день. За днів 10 попустило, потім якийсь знов нежить, аж тепер закінчується.
    Я реально торік вже думала, що то психосоматика приєдналась на фоні так би мовити змін у звичному житті, хоча перейшли в старшу школу всім класом, це не була зміна колективу.
    Хіба ще більша кількість дітей, а відповідно і вірусів, і не дуже задовільне опалення. Бо ж на канікулах і взимку, і літом нічого такого не було...
    Що чекати цього року - не знаю, сподіваюся, що адаптація до змін в зовнішньому середовищі вже відбулася :girl_crazy:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. TASJA

    TASJA Well-Known Member

    Дитині 2,4 роки. Температурить 2 доби. Якихось явних симптомів нема, хіба з носа кілька разів текло прозорим. Були в лікаря. Дихання чисте, вуха - ок, трохи рихле горло.
    Минулого понеділка теж піднялася температура, нежить, горло. Пролікували, до кінця тижня - все ок. А цього тижня в ніч на четвер - 38.5.
    Здали аналізи. Сеча - норма. У крові знижені лімфоцити (17) та збільшені нейтрофіли сегметоядерні (68), інші показники в нормі.
    Лікар каже, що нічого страшного, аналіз вписується в клініку. Лікування симптоматичне (а оскільки зараз симптомів нема, то при потребі просто збивати температуру).
    Що скажете?
     
  20. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Як на мене, цілком адекватна рекомендація лікаря. Якби ставало гірше, чи щось насторожить - Ви знову можете проконсультуватись чи показатися лікарю. Не забувайте поїти часто, за будь-якої нагоди пропонуєте хоч ковточок води чи чайочку.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1