"103" Хворіє дитина. Поради. (4)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Hexe, 10 Листопад 2014.

  1. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    @Mansikat @Semiramis дякую за моральну підтримку. То десь певно найбільше чого зараз треба мені самій
     
    • мімімі мімімі x 1
  2. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Вчора в малого (4,5 роки) досить різко піднялася температура до 39,6 (далі збили). Поїв гарно і заліг спати. Не потів. Я думала, що тепловий удар, але він майже весь час був в хаті, а як стало геть спекотно, то і під кондиціонером. І сьогодні вранці вже було 38,5, щойно міряла - то 39,3. Поки не збивала. Вчора до 37,5 точно впала, а може і нижче - далі не міряли. Горло, ніс ніби ок. Ніс хіба пересушений.
    Пою, обтираю водою лоб і руки (далі йому дискомфортно), зараз приспала.
    Питання: що скажете? Може так тепловий удар виглядати? Потовиділення практично нема ж, але і довго. Коли гнати до лікаря (ми не дома, тому поняття не маю, до кого податися в Рівному, ще й у вихідний)?
     
  3. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    @Deidra чекайте, ще щось вилізе. Дивіться в горло , воно дає таку температуру, різко піднімається, і часто. При тепловому ударі озноб ще , головний біль, тошнота, рвота можлива. Не думаю, що в квартирі можна його дістати...
    Всеодно, давайте багато пити, бо як є гарячка то і є ацетон підвищений..., а в спеку тим більше організм потребує багато води.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Збили половиною дози нурофену ,Годин коли було 39.8. Годин 6 було в районі 38,5, а зараз знову догори пішла. Ніби є в горлі білі плямки-прищики. Підемо завтра до педіатра питати, чи то не ангіна. Що би я мала контролювати?
     
  5. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    У нас нині таке( В старшого ввечері температура враз 39,4, збила парацетамолом, десь за годину почала падати. Без сил дитина зовсім. Але на ніщо не скаржиться, трохи ніс забитий, але в нас і так аденоїди, то я вже і не концентрувалась на тому. Горло поки норм. Певне, якийсь вірус вхопив. Бо менша зранку теж встала із потоками з носика, але без температури. Не знаю, чи то вони обидвоє те саме вхопили, тільки початок різний. Але то ні фіга не весело розриватися між малечею і старшим, коли хворіють(((
     
  6. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    От я переживаю, щоб менший не підхопив за старшим, якщо то щось інфекційне. Щодо горла не впевнена - завтра лікареві покажу. А от температура ніби пішла на спад (то на дотик). Надіюся, що завтра вже буде здоровий - не полишає думка про перегрів і недостатнє пиття.
     
  7. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Напишете, що вам лікар сказав. Ми теж йдемо до педіатра, але ближче до вечора. У малого температура далі висока - в межах 38,5-39. Вночі збивала, бо була ще вища і швидко піднімалася. Зараз вже відпоюю і дивлюсь по ситуації, але надалі ні на що не жаліється. У меншої температури, як такої, нема, проте вона дуже нервова, бо заложило весь ніс і кашляє від тих густих сопель. Капці якісь з ними обома(
     
  8. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    У нас вчора ввечері температура спала (загалом протрималася десь 1,3 доби), старалися не збивати (як було більше 39,8 то давали пів дози нурофену). Сьогодні ЛОР глянув горло, сказав що є на зовнішньому краї неглибокі білі плямки-наліт. Підтвердив, що могли дати температуру. Можливою причиною назвав "руки в роті". Лікувати радив стандартними полосканнями, зважаючи, що Т вже нема.
    А ще казав, що діти часто ходять з страшнезною ангіною, а при тому кажуть, що горло не болить.
    А як ваші? Що каже педіатр?
     
  9. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    У нас стає веселіше) До температури в малого додалася рвота, поки одноразово, але сильно було. Ото думаю, може, то якийсь ентеровірус? В лікаря будемо за годину.
     
  10. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Тримайтеся! Сподіваюся, та епопея ненадовго.
    У мене сьогодні менший з температурою і неспокійний, але то може зуби. А старший як спала температура, так і двіжує. Отака півтораденна хвороба вийшла з температурою під 40.
     
  11. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Не повірите, зі старшим вийшло аналогічно. Температура була добу, а нині вже ні сліду. А вирвав він тоді, мабуть, через те, що з'їв молочну кашу (забула, що не треба молока при температурі). Нині вже скаче козликом)
    А от менша вчора на вечір дістала високу температуру (близько 39,5), то збивали Нурофеном. Соплі, голос сів, всьо тече, неспокійна, кашляє. Картина гірша, ніж в малого. Педіатр сказала, що вірус в обох, просто кожен імунітет по-різному реагує.

    Дівчата, хочу порадитися щодо лікування меншої (10 місяців). Для горла Лісобакт, для носа промивання фізрозчином і Називін (таки капаю двічі на день, бо з носом біда, всьо залипає, не дихає), а от те, що мене насторожує - це відхаркуюче (Лазолван). Знаю, що таким малим діткам, не варто давати відхаркуючі. Що думаєте? Крім пиття, циці, капання носа я можу якось запобігти тому, щоб не опустилося в бронхи та бяка?
     
    Останнє редагування: 19 Червень 2019
  12. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Можете класти дитину на живіт під нахилом, і долонею постукувати по спинці, дуже дієвий метод)
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Після цього дитина має покашляти. Якщо ви не можете зробити/пояснити щоб дитина по кашляла, це дуже дієвий метод заробити пневмонію.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ну і це метод коли слиз вже є в бронхах. Сенс стукати по легенях, коли там і так все добре?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Таким дітям не можна давати відхаркубюче з ті самої причини про яку я вище писала. Бо то не відхаркуюче, а розріджуюче. Такі малі діти погано кашляють і слиз просто стає рідкий і стікає ще нижче. Слиз має бути в‘язкуіатий щоб могти рухатися вверх на вихід. Рідке ніяк вверх не потече.
    Ні як ви не можете запобігти «опущенню». Якщо вони має статися, воно станеться. Ні, то ні.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Меншому свого часу теж сімейна прописувала "відхаркуючі", пішли до нормального лікаря - провітрювання, гуляння, гв, спати на похилій поверхні, лоскотати, підкидати, щоб кашляв. Ніс промивали часто, як було дуже багато витягувала аспіратором (старалася не часто, перед сном, зазвичай). Пройшло все само - кашляв дуже сильно.

    Надіслано від мого Mi 9 SE, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Моя суб‘єктивна думка). Я б нічого не давала. Ніякого лісобакту, нічого в ніс, а тим більше відхаркуюче. Якщо є ГВ - то навіщо ще щось? Як та дитина буде смоктати той лісобакт? Насипати потраченого то не є рівнозначно довгому розсмоктуванню. Ніс також має справитись сам, бо я думаю, що ті промивання якраз чудово заганяють ті шмарклі у вуха. Далі. Відхаркуюче. То капець. Та треба просто багато пити, дитині ГВ, в 10 місяців вже багато що можна дати додатково попити. Мамі теж пити багато). Ну і якщо таки кашляє, то можна багато рухати): лоскотати, підкидати, навіть плакати. Зі старшими добре походити на руках, дути в сопілку, кульки надувати. Одужуйте!
    --- дописи об"єднано, 19 Червень 2019 ---
    І ще думка в голос): якщо я одразу буду хапатись за ліки, то що буде далі, якщо організм до них адаптується? Думаю, що ми створені так, щоб можна було самому хворобу подолати. Хоча б не дуже складну.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
  18. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Як правило, саме цей метод спрацьовує для відкашлювання. Спробувати можна, за один раз гірше не буде, ну і звичайно кожна мама бачить по дитині, чи це діє чи ні))
     
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Так в дитини нема бронхіту. Ні, від самого стікання дитина не кашляє. Для таких маленькийх є спеціальні техніки перкусійного масажу і там є фокуси як зробити так щоб дитина кашляла.

    Та я вас прошу. Мама бачить. Он в сусідній темі мама лікує жовтушку фізіологічну ліками від цирозу. Інколи бачить, інколи не бачить. Переважно боїться сильно.

    Соплі просто. Ну неприємно, але я з @Rodionochka - не бачу що лікувати медикаментозно
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Дякую дівчата за ваші поради. Значить з відхаркуючим утвердилася в думці, що не треба ризикувати.
    Щодо носа, то таки бачу необхідність капати Називін, бо ясна річ, що не перший раз маємо соплі і раніше справлялися без судинозвужуючих. А тут такий вірус, що дуже багато того слизу, він густий, ніс забитий, дитина спить погано, груди теж не може взяти, кидає, нервується, так ще й на ранок ті соплі провокують конюктивіт, все залипше.І це при тому, що ніс зволожили, промиваємо фізрозчином, активно відпоюємо водою та сушкою, гуляємо на вулиці (вдень вже не було високої температури). Полегшало би хоч трохи на той ніс, то закинула би геть ті каплі. А так третю ніч без сну через двох хворіючих, то я вже з ніг валюся, а так то хоч нині краще спиться їй.
    За лоскотання, підкидання дякую , що нагадали, будемо лоскотати)
     
    • Подобається Подобається x 2