"103" Хворіє дитина. Поради. (4)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Hexe, 10 Листопад 2014.

  1. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Були в лікаря?
    Бо ми ходили до лора і знайшли в малого риноаденоїдит і вяло текучий середній секреторний отит. В призначені купа ліків: Х’юмер, Ізофра, Синупрет, Полідекса (до вух).
    Головне вивести ті соплі, які спричиняють неполадки в вухах.
     
  2. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    були. теж головне завдання соплі вилікувати.
    промивати, мазь з антибіотиком з рецептурної аптеки, протаргол, едем, вуха крапати ототон.
    одне вухо мало корок-прочистили. тепер дитина боїться лора :sad:
    наразі носа промиваємо, запшикую Ізофру. вуха крапаю. сьогодні ввечері заболіло друге вухо. я вже на межі...
    дала Нурофену. спить.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  3. his joker

    his joker Well-Known Member

    Дівчата, поговоріть зі мною... Минулого тижня в малого (2 р 4міс) вночі раптом почала рости температура, при 38.7 дала Нурофєн, але Т росла далі, не збивалася, викликали швидку, вони дали укол, сказали ставити свічки Анальдим, якщо Нурофєн з Парацетамолом Т не збивають. Горло не було червоне, нічого малого не турбувало, крім високої Т. Педіатр сказала, що може бути запалення сечових шляхів, здали аналіз сечі - все в нормі, але до вечора почервоніло горло і потекли зелені соплі. Давали противірусне, лікували горло і носик, і до вихідних малий виздоровів. В понеділок пішов у садок, все було ок. У вівторок почав покашлювати, але дуже рідко. Т не було. В середу вже кашляв частіше, трохи сопель появилося, Т не було, викликала лікаря, сказав натирати евкабалом, спрей до носа і горла. В середу вночі Т знов почала стрімко рости і не збивалася, піднялася до 40, дали укол. Вчора Т вже стрімко не росла, коли піднімалася вище 38,5 збивали почергово Нурофєном і Парацетамолом. Ввечері потік гній з очок, промивали ромашкою. Лікар сказав, що аденовірус, прописав для очей Левоміцетин, закапали. Ніч пройшла більш-менш спокійно. Сьогодні вдень Т була від 37.4 до 38.9, росла поступово, збивали, коли була зависока. Дитина кашляє, мокротиння йому аж вертається, соплі рідкі, а під вечір малий захрип і став зовсім ніякий, їсти не хоче, воду п'є, але пісяє дуже мало. Т була 37.7 і так трималася. В 22:00 вечора Т почала знов рости, ні Нурофєн, ні Парацетамол, ні свічка не допомогли, прийшов лікар, дав укол, Т була вже 39.8... Сказав дати антибіотик.
    Зараз дитина спить, а я собі місця не знаходжу... Від чого ж та температура так шкалить? Лікар каже, що може бути тільки від горла, бо більше нема від чого, легені чисті, вуха дивився - теж все добре, здали аналіз сечі, бо малий в вівторок чомусь почав пісятися в садку, думали що може простудився, але аналіз теж в нормі... попередні 2 дні давали Лісобакт і спрей до горла, вчора Т так стрімко не росла, і сьогодні лікар казав, що горло вже краще, а тут раптом знову такий стрибок ледь не до 40... В когось таке було? Що ще можна зробити, що перевірити? Я так боюся цієї ночі, не знаю, як вона пройде і чим Т збивати((( і від чого так раптово росте та температура...

    Надіслано від мого m3 note, використовуючи Tapatalk
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  4. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    От ви пишете, що даєте ліки, а температура не збиваєттся. То за скільки часу? Бо на моїх дітей парацетамон, нурофен, свічки анальдиму швидше, ніж за 2 години не діють - - то тільки тоді Т починає падати. Укол десь за годину 20 діяти
    --- дописи об"єднано, 6 Квітень 2019 ---
    І взагалі звичайний собі вірус, причому минулого тижня один, цього тижня інший, пов'язувати які немає сенсу.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  5. his joker

    his joker Well-Known Member

    До цього випадку Нурофєн до години часу починав діяти - колись швидше, колись довше, але точно не за 2 години. Свічки десь за півгодини. Укол діє швидко - хвилин 15-20 і температура починає повільно знижуватися.
    Вночі читала про цей аденовірус, лихоманка може з'являтися раптово, а щоб повністю його побороти треба від 3-х тижнів до місяця, і перебіг захворювання може мати хвилеподібний характер. От якось так, як у нас. Напевно, дарма я панікувала вчора.

    Надіслано від мого m3 note, використовуючи Tapatalk
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  6. oljatko

    oljatko Active Member

    Всім привіт. Якщо в когось так було, розкажіть що робили. Дитині 1 місяць. Замітила що протягом 2-х днів у дитини масово випало волосся на макушці. От як вона спала у шапочці так на ній все і лишилося, правда є малесенькі волосинки на тих місцях де випало. Були в педіатра, ознак рахіту не бачить, здали аналіз крові все в нормі, дивилась ще одна педіатр, каже що дитина здорова. Та вже почались проблеми з випорожненнями, і їсть мляво. Чи то я себе накручую!? Завтра ідем ще до дерматолога. В когось було щось подібне?
     
  7. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @oljatko а який набір ваги за цей місяць?
     
  8. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Які знаєте ефективні і не "напрягаючі" методи лікування стоматиту?
    Має старший одну маленьку плямку між губою і десною. Майже не турбує його, інколи каже, що болить там, як зачепить чимось.

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
  9. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    водний розчин синьки з рецептурного відділу аптеки найшвидше-найнеболючіше
     
    • Корисно Корисно x 2
  10. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Я мастила обліпиховою олією після полокання содою, дуже швидко пройшло.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Корисно Корисно x 2
  11. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ніколи того не мали, але пам’ятаю звідкись), що добре варення з рожі, чи правильно з пелюсток троянди. Тримати в роті
    --- дописи об"єднано, 9 Квітень 2019 ---
    @oljatko, знаю, що той перший пушок зчухується. Може то воно?
     
    • Корисно Корисно x 1
  12. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    А ще мед. Помагає, не напрягає та ще й смачно. Головне щоб дитина втримала його на губі хоч трохи а не зразу злизала :)
    Менш смачне але теж ок - хлорофіліпт масляний, або таблетку розкришити
     
    • Корисно Корисно x 1
  13. kikers

    kikers New Member

    Привіт
    Невролог ставить діагноз епілепсія?
    На основі проведеного еег
    Дає направлення на МРТ в чорнобильську або Орлика.
    Можливо хтось порадить невролога,чи хтось робив МРТ там
     
  14. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Лістерин на ватку і помастити.
    --- дописи об"єднано, 12 Квітень 2019 ---
    У всіх дітей пушок витирається.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Корисно Корисно x 1
  15. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Навіть не знаю в яку точно тему, то поки діагнозу не виставлено, пишу тут.
    Дві доби високої температури, яка відносно легко збивалась, минули.
    Турбує мене момент, коли збивала Нурофеном, то Т падала дуже низько (37,0), такі качелі мені не под. Зменшити дозу може варто?
    Бачу по малому, коли піднімається Т, зразу стає мармуровою шкіра, холоднющі кінцівки, позіхати починає, часто морозить. Тоді під ковдри, вгрітись добре, пляшки з теплою водою в руки/ноги. Вкутаний, загрівся, але не потіє, хоч п‘є насправді дуже і дуже багато(( Якщо далі почуває себе ок, зігрівся, Т піднялась, але інколи бавиться ще при Т, то не збиваю. Якщо вялий, кволий і дуже ослаблений, даю жарознижуюче.
    Друга доба видалась важчою: гірше став переносити Т, додався кашель вологий і нежить. Висипка появилась, спершу за вухом/шия, потімина щоках додалась. Висипка мені дуже схожа на пітничку, до речі.
    Ще з неординарного (бо завжди за 3,5 р. чула високу Т доторком руки чи губ до чола малого) - сьогодні як наміряла 39,2 перед сном ошелешена була, на відчуття макс 38, максимум!
     
  16. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Мали щось типу такого, але висипки явної не було. Ота мармурова шкіра мене лякала. Т збивалась важко. Але на дотик я її зовсім не відчувала. Я взагалі майже ніколи Т не міряю. А тут вирішила таки поміряти коли мені здавалось, що її нема. Наміряла 39 з копійками. Була в шоці. Мала дуже була квола, але вона й мало пила. То списувала ще на зневоднення. За 3 дні Т впала, але ми трохи перегуляли у вітряну погоду і через день знову Т піднялась. Через 2 дні я не витримала і дала АБ. Ніби кров показувала початок чогось бактеріального. Ну і додам, що мала почувалась дуже зле. Було по ній видно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Melian

    Melian Well-Known Member

    В нас з суботи всі сиптоми майже такі ж як у вас. Підняття температури і реакція дитини така ж. Кашель теж перейшов у мокрий, відкашлюючий. Тільки не помітила мармуровості шкіри (можливо, просто не погано розрізняю мармуровість). Поки висипки немає, але зона за вушками в дитини стала дуже чутлива (можливо, внаслідок високої температури?). Збивається темпа погано, скоро повертається до 39,2-39,5.
    Ви аналіз крові робили?

    Надіслано від мого meizu M8, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Не робили ще.
    Звичайний аналіз, напевне, кір (є підозри на нього) не покаже.
     
  19. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Як взимку Данило хворів і ми робили зак, я спілкувалася з знайомою інфекціоністом, то наш аналіз був схожий або на грип, або на кір, краснуху. Звичайно, то не 100%, але таке навіть в розшифруваннях зустрічала. А як Кирилові під час розеоли здавали то там була класична вірусна картина. Тобто, я так розумію аналіз крові "вірусний" буває різним. Інше питання чи всі лікарі вміють їх розрізняти так.

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. javorivchanka

    javorivchanka Well-Known Member

    В нас якраз виражена мармурова шкіра була, коли був кір, при температурі, яка різко піднімалася, але висипка вже наступного дня пішла на груди і так поступово до низу, характерного висипу в роті так і не було.
     
    • Подобається Подобається x 1