"103" Хворіє дитина. Поради. (4)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Hexe, 10 Листопад 2014.

  1. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    9-міс дитина з імовірністю 5% облизала сире м"ясо з котячої миски (руки всі були в крові, чи потрапило в рот - під питанням). Дала я їй посмоктати біле вугілля (чисто для заспокоєння моїх нервів). Які взагалі можуть бути наслідки такої "трапези"?
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  2. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ну мені в голову першими прийшли глисти). Але, якщо дуже чесно, то моя не менші смакоти може пробувати. Особливо якщо приходить моя мама. В неї періодично щось падає під час приготування їжі. А ще мала гуляє з псом на вулиці, а там таких сюрпризів море. Намагаюсь про це не думати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Як мінімум глисти, правда , якщо є кицька, то вже має. про максимум краще не думати, особливо якщо свіжість мяса під питанням. Грудне молоко наше все.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    М'ясо типу домашнє, свекруха заморожене передала, кицьці залишки дісталися, тож надіюся всяких сальмонел і чого там ще не було...
    Коротше, теж надіюся на ГВ.
    Доречі, якщо глисти - з ними щось треба робити? Бо я геть не в темі...
     
  5. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Ну тут питання чи будуть, на скільки заважатимуть і чи готова травити хімкою, бо всякі настої і медочки з додатками мала їсти не буде
     
  6. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Я в таких випадках зважую ризики:
    По-перше, імовірність, що облизала.
    Далі, імовірність того, що це м'ясо заражене.
    Якщо це так, то - імовірність, що, злизала саме конкретно збудника хвороби, і що цього буде достатньо, щоб хвороба розвинулася.
    Одним, словом, імовірність насправді дуже невисока.


    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  7. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Хелп! Що то може бути? Почалося з маленької плямки 5 мм, за півгодини стало отаке, пізніше ще більше :sad:
    Не обпікалася, не царапалася. Я погнала в аптеку, влила в неї трохи Едему (не знаю скільки попало в середину бо Яся плювака :) ). Зараз пляма все ще велика і надута пухирем але, наче, менш червона... Думаю що то вона сама стухла трохи, бо те антигістамінне навряд за 1 хв вже подіяло...
    IMG_20190330_095500.jpg
     
    Останнє редагування: 30 Березень 2019
    • мімімі мімімі x 1
  8. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Може вкусила якась комаха? Потепліло, може бджола якась ще причмелена вилізла? Я колись в селі залізла в бабину скриню і натрапила на таку бджолу, мала приблизно такий пухир. Хоча, там би мало виднітись місце укусу крапочкою, а в манюні пухир суцільний на фото.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Теж про таке думала, але не бджола 100% бо ми вдома були. Думаю хіба на комара якого, але, наче, не було ніякої дірочки-укусу...
    Варіант номер 2 - контактна алергія. Я перед тим Владу носа піносолом капала. Думала, що її десь тернула рукою потім випадково. Але ні, бо капнула піносол їй на внутрішню частину руки потім для перевірки - не напухло... На що тоді шкіра так зреагувала - не ясно :sad:
    Зараз вже щока здулася, майже ок.
     
  10. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Akina, кицька "когось" могла принести з вулиці?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    А як на рахунок квітів, вазонів? Могла десь затерти, ми всі просто не знаємо наскільки сік рослин є токсичний. Це буває дуже рідко, але буває.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    З якої радості кицька=глисти?

    @Akina ну такоє. Багато чого могла підчепити. Але вірогідність дуже маленька.
    Комар. В мене так подружка реагувала на комарів. Або інша комаха. Вдих-видих пиття. Якщо точно знаєш що комар, прикласти гарячу ложку (гарячу без фанатизму).
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Комар. Я так реагую на комарів і мала моя теж. Потепліло, відігрівся і виліз, напевно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Akina якщо щезне і більше нігде нема,то укус якогось насіком. В нас таке постійно(.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Miamama

    Miamama Well-Known Member

    Ось такі "плямки" були в малого після укусу блохи від собаки((, точнісінько такої форми - блоха була впіймана і знищена
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Дякую, дівчата, за коментарі :girl_yes:
    Зараз щезло, лишилася лише пласка невеличка рожево-лілова плямка на тій щоці. Певно, таки вкусила якась зараза :sad: Кицька на двір не ходить, але в мене таке враження що бліх має...
    Ок, на майбутнє - якщо то таки від комарів і т.д. - то треба давати антигістамінні в таких випадках чи ні? (я з алергією на будь-що вперше в житті стикаюся, тому геть розгубилася, а той пухир ще й так швидко ріс :) ).
     
  17. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Akina я даю, коли це не один укус і сильно турбує дитину.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Я нічого не приймаю і малій нічого не даю, само сходить за кілька годин. Хіба одеколоном намазуємо, але ми вже великі)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    @Akina ось мій малий злизує разом з псом розлите на підлозі молоко. Пес ходить, де йому хочеться, власний будинок, на кухні ходять взуті з двору. Діти з псом діляться печеньком, граються в песиків, піднімають ротом іграшки з підлоги і т.д. Абсолютно нічого їм не є[​IMG]
     
    • мімімі мімімі x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  20. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Ну, мене в тій історії не стільки кицькина тарілка напрягла, як сире м'ясо в ній... Бо щось типу підлоги брудної чи цибулі в шкаралупі Яська час від часу теж лиже будь здоров :)