"103" Хворіє дитина. Поради. (4)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Hexe, 10 Листопад 2014.

  1. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Може перше крапальницю? Що дасть аб без пиття? Нирки б перевірити (знову таки сеча).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  3. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Насправді треба не трохи, а досить багато... Кожних 5-10 хв хоч ложку чи кілька кубиків зі шприца. То важко, нервово, але якщо дійсно є ацетон і зневоднення, то альтернатива - лише крапельниці. А це ще важче з такими малюками :sad: Тримайтеся!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  4. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Може у воду її? В миску налити води, морської солі і іграшки накидати або з нею під душ.
    Гайдук ще пише робити мікроклізми. Зараз закину статтю
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Так у дитини кашель не зрозумілий для мами. Може бронхіт, пневмонія... Яка вода?
    все ж огляд лікаря слід дочекатися
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    @Rodionochka +до всього вище сказаного. У нас була подібна ситуація. Моя мала 4 дні температуру 39 +соплі. Малий тоді мав вітрянку, ми відповідно чекали вітрянки в малої. Коли на 5 день температури здали сечу, зробили узд поставили діагноз запалення нирок. + нирки були "зморщені" від того що мала нічого не хотіла пити крім грудей. Також майже постійно спала... Я Вас не лякаю - просто розказую свою історію. Дівчата правильно пишуть- здайте аналізи. Якщо неможете "зловити" сечу... Розкажу ще як ми ловили.. Ви пишете що зранку підгузник сухий. Але всеодно вона коли встає хоче пісяти. Я вдягала сечозбірник зранку як тільки вона прокинулася і цицьку в рот. Потім ставила її у ванну включала воду щоб вона просто текла- мала через пару хвилин пісяла.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Думала є тема про вітрянку, а нема).
    Колись десь читала на форумі, що якусь мазюку(а може не мазюка то була?) з Польщі привозять. Воно ніби зуд знімає і присушує швидше. Хто, пам'ятає/знає підкажіть будь ласка.
     
  9. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Rodionochka зваріть узвар і відпоюйте шприцом. Кожних 5 хв по 2-3 кубика.
    Картина виглядає на ацетон, але вже мала би бути блювота, а в вас нема.
    Я плюсуюсь до аналізів.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  10. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Пудер плін
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Наші бабусі би вас розцілували.

    Шкіра це також орган, найбільший в організмі і через нього потрапляє рідина, якщо дитина не п'є через рот. Якщо нема протягів, в кімнаті тепло і сухо, то можна і з пневмонією купати.
    Я своїх дітей купаю в будь-якому стані, але кожен вирішує для своїх дітей сам
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Дуже дякую.
    Може, ще скажете, чи варто, тобто воно дієве?
     
  13. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Сусідка дуже задоволена, а я ні, бо має сильний запах ментолу і діти закашлювалися, але так воно ніби має охолоджувати шкіру і не давати чухатися. Воно щось 7-8 зл коштує, можна пробувати.
    Нам більше підійшов тазик з содою - на тазик 1 щ гіркою ложка столова соди, ефект той же.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Bluemchen

    Bluemchen Well-Known Member

    доці Павлюк у такому випадку призначав біогая продентіс смоктати, це якщо немає алергії на ментол, щоб швидше ті пробки зійшли. Хоча, казав, якщо не захоче смоктати, то не переживати, вони самі з часом мають зійти. Це відбувається через порушення мікрофлори, яка сама має відновитись
    --- дописи об"єднано, 18 Березень 2019 ---
    Також плюсуюсь до ацетону, бажано ще давати глюкозу з ампули до пиття. Коли доця була маленька, Мар,яна Гайдук завжди прописувала.
     
    Останнє редагування: 18 Березень 2019
    • Подобається Подобається x 1
  15. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Була лікарка. Легені чисті, горло теж. Десна дуууже набряклі і червоні. Каже, що там крім 4-рок ще й ікла ніби намічаються. Т ніби нема. Заливаю рідину з істериками. З’їла ложку їжі і виковиряла з вінегрету горошок. Циця в роті і спить. Завтра кров і сечу спробую здати. Усім дякую за те, що не пройшли повз). З купанням теж не погана ідея, тим більше, що купатись любить.
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Покупались, мала реально в тій воді ожила), навіть пила сама з горнятка, бавилась, сміялась. І навіть покакала))). Їсти і пити без ванни відмовляється, щось намагаюсь заливати, біля грудей чи просто на руках відразу засинає, слаба. Чоловік якось впхав їй трішечки банану. Все. Поміряла Т - 39. Шок. А так і не скажеш. Ну відчутно, що не холодна, але 39??? Завтра аналізи. Але чи можуть ось так давати зуби? Ніби сто разів чула, що таку високу Т не можуть.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Зуби самі по собі не дають високої температури. Просто на фоні зубів легше "підчепити" віруску якусь.

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  18. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ну в нас віруска була попереду). Я собі так думаю. Бо принаймні пробувала щось їсти. Сьогодні лікарка реально з малою боролась, щоб відкрити ротик. Вона як бачить, що до нього лізуть - кричить несамовито. На лікарку взагалі реагує істерично. Але ніби двічі сьогодні розглядала, не побачила якихось інших проблем. І з горлом ніби ок. Каже, що десна дуууже червоні. Каже, щоб ті зуби не дали гингивіту якогось. Але ота Т мене муляє. Вчора точно не було. Боже, як я хочу, щоб зранку прокинулась моя весела Євуська!
     
    • мімімі мімімі x 1
  19. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    @Rodionochka а не практикуєте змастити ясна якоюсь мастючкою з тих, що є для дітей, щоб трохи знеболити місцево? Може б тоді вдалося дати трохи більше пиття?!
    Ну і самі не забувайте пити, якщо вона лиш на грудях висить.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  20. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Та я зараз вже все практикую))). І Т збиваю (дала нурофен) , і десна мажу тим гелем. Але якщо до суботи-неділі вона постійно плакала і була на мені, то зараз вона намагається спати при любій нагоді. Мене це лякає(. Коли спить - не заливаю, але я постійно її буджу, вона сама не прокидається, я не можу так чекати. В мене вже бзік трохи). Памперс ніби попісяний був, не аж так дуже, як звичайно, але не майже сухий. Ну і купались ми довго, може ще туди пішло. Завтра буду лапати сечу. Дуже боюсь за нирки.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 3