"103" Хворіє дитина. Поради. (4)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Hexe, 10 Листопад 2014.

  1. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    А що дасть тримання вдома? Виключить якісь подразнюючі фактори?
    От футбол, напевно, не варто - бігати на вулиці якраз може негативно вплинути. Якби просто спокійно погуляти.
    А від чого кашель? Який? Через подразнення горла?
    Правда, з мене порадник: у самої син по третьому колу хворіє :sad:
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Siania

    Siania Love Life

    Та, я мала на увазі не контактувати з іншими, так як імунітет ослаблений. А прогулянки - тільки на користь :girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Я чула, що отакий кашель або постійні соплі це алергічне, наприклад, на сухе листя. Спробуйте антигістамінне попити пару днів
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Та хто ж його знає). Чую, що від подразненого горла, чи може трахеї. Але кашель на вихідних майже зник. Зате знову пожалівся на горло. Та він в мене ще той хитрун), не зробив якийсь проект в школу і за горло одразу згадав). Сьогодні у школі. Я ще на шмарклі завжди орієнтуюсь - якщо нема, як і Т - то ніц страшного. А от з футболом я якось зависла. Сьогодні буде відомо чи в залі будуть, чи на вулиці. Ні туди, ні туди вести не хочеться. Але й отак сидіти вже другий тиждень не вихід. Якась далі невизначеність.
     
  5. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Не відселяли. Розповіли старшому про карантин, але то мало допомагає - хіба не цілує малюка. Зате сьогодні уже без температури.
    Сьогодні мальота 2 міс криком аж захлинається, а не засинає. А як і засне, то ненадовго. Один раз витягнули соплі (чути було, що заважали). Зараз вколисала в слінгу (на балконі, завдяки холоду). Надіюся, поспить довше. Температури наразі нема. Може обійдеться?
     
    Останнє редагування: 19 Листопад 2018
  6. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    А Дмитрик мав щеплення від кору?
     
  7. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    так, КПК в півтора року. Ревакцинації вже не було
    але в нього в 5 років було щось дуже подібне на кір, хоч діагнозу йому не поставили тоді зі зрозумілих причин.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Я тут поселилася. Ми далі хворіємо, але зараз не про це.
    У малюка (2 місяці) великий пальчик на ніжці запалився навколо нігтя: червоний, гарячий, ледь підпухший. Уже день так тримається. Намазали двічі траумелем. Питання: що з ним робити і до кого звертатися? Воно ж, напевно, і болить.
     
  9. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Прикладіть печену цибулю до пальчика, ще тепленьку. Замотайте бинтом і хай так трохи побуде. Мені колись цибуля витягувала чиряки краще, ніж мазь Вишневського.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Я думаю, що це ,можливо,нігтик обрізали зле або, якщо кутикула, то варто до лікаря.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  11. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Дівчатка, розрадьте, порадьте, заспокойте. Чи у ваших малюків була аденовірусна інфекція і як з неї вилізти без ускладнень? 2 тижні тому старший син прийшов додому з червоними очками. На 2-ий день вже сльозливі очі та виділення (не рясні, не залипало), за день-два густий нежить (одразу зелені соплі, я то спершу на аденоїди списала, але тепер не впевнена) і частий сухий кашель. Інгаляціями, промиваннями носа і каплями очними Ципрофарм якось то діло наче витягли, ще трохи покашлює і очі червонуваті зараз, але педіатр до нього претензій не мала. Після нього кон'юнктивіт проявився в мене. І врешті 3 дні назад помітила, що очка почали закисати і в 3-місячної доні. Промивання ромашкою не дали результату, вчора очка залипали зовсім і була дуже неспокійна, плакала на животик (пукала, кряхтіла, звивалася) довго. А нині додалося трошки сухого покашлювання і зригування зі слизякою якоюсь (не розумію звідки, бо в носику як таких сопельок нема), а по обіді до того всього ще й температура - 37,5 наміряла. У педіатра були вчора, ще до Т-ри, то виписала на очки далі промивання ромашкою + той же Ципрофарм, у носик Аквамаріс і все. Але я щось за ту температуру переживаю, ніби й розумію, що при аденовірусі вона може бути, але доня така маленька, а тут вперше температура((( П.С. Ми на ГВ на вимогу, але весь час на циці не висить, бо потім вертає, бо забагато. А так майже постійно носимося на руках.
     
  12. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Суть в тому, що цибуля витягує назовні гній і допомагає зняти запалення. Ну і вона точно не зашкодить, хіба алергія на цибулю)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Gloria Tempus ми недавно перехворіли ротавірусом, тоді виліз кон'юктивіт(не страшно дуже, але ...і не треба). Собі і малому закапувала очі флоксалом.
    Маленькій добре, що годуєте, але краще часто і по чуть, щоб не провокувати рвоту.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Щодо температури підтримаю. Недавно знову хворів старший: кашляв, соплі густі. Менший трохи покахикував, потім почалися соплі, хлюпало/хрюкало, соплі трохи витікали, то й почала міряти температуру. Коливалася в межах 37.1-37.2, раз була 37.5. Але малий був веселий, активний (пукає, кряхтить він і так:) То я і кинулася того ровера з вимірюванням. І так ж не збивала б. Дотепер ще трохи є соплі, але не катастрофічно. Гв, провітрювання, прогулянки, перевертання, щоб соплі витекли. Навіть не промиваю + плюс опалення тепер часто вмикаю, то без нього було б краще звичайно, але що зробиш.

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Лікар сказала, що то аденовірус. Просто маленьким діткам він дає ще розлад травлення, тому вона так мучиться з животиком. Бо у старшого з боку ШКТ не було ніяких змін.
    Щодо рвоти, то, певне, вона отого слизу позбавляється таким чином. Тому я то рвотою не називаю, бо вона у нас і за звичних обставин мастак пообєкувати все і вся навколо)) Дякую за ваш досвід, нічку пережили, температура, на щастя, далі не росла. Зранку активна дитина.

    Та власне я температуру почала міряти, бо відчула, що вона затепла стала. Але добре, що більше 37,5 наче не росла температура. У нас теж за звичних обставин вона ще кряхтить, коли какає, але тут видно було, що кричить через животик, там так гуркотіло, та й вміст підгузника був жахливим. Ой, а з опаленням в нас біда, центральне і ЖЕК так смалить, що у нас 26 градусів. То я лиш то і роблю, що бігаю по кімнатах, почергово вікна відкриваю.
     
  16. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Я тримаю в межах 19-21, як наближається до 21, вимикаю. І вологість в нормі, але всерівно сухо йому в носику, бачу.
    Теж був теплий, але він часто мені здається гарячим) тому то не показник для мене.
    Щодо вмісту підгузника, то в нас взагалі останній місяць і какав 2 рази на тижьень і вміст страшнуватий був і болів інколи животик, як довго не какав, а вурчить і бурчить чи не кожного дня. От лиш пару днів, як почало внормуватися, але бурчить всерівно часто)
    Одужуйте!

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ванночки з господарського мила, і своїм (чистим) нігтем легенько пробувати залізти під край запаленого. В нас таке було в Михайлика, пройшло без хірурга.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. olegignatenko

    olegignatenko Well-Known Member

    От і я сюди за обміном досвідом(((
    Цікавить , чи хворіли в когось дітки до року на кір?
    В синочка ( 11 місяців), щось таке дивне відбувається- з понеділка три дні температура до 39 , а може і більше.
    Потім все пройшло і я списала все на зуби(((
    Вчора після обіду помітила на тілі в синочка висип , схожий на пітничку - це вже мене насторожило .
    Але точно визначити не можу чи це кір чи ні, бо
    1) з понеділка його не купали, бо температура була
    2)вчора він спав і спітнів - я його переодягнула, але є підозра, що на одязі були залишки порошку( бо пральку зламалась саме, коли прала ці речі)
    3)я хворіла на кір в 16 років і синок маю би мати поки імунітет
    Заспокойте мене , або що ((((
     
  19. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    у вас можливо розеола. три дні висока темп., тоді все проходить і висипає
    при корі темп. має триматись. плюс висип починається поступово. з голови спочатку, потім тіло. і ще білі плямки в ротику мають бути (ну але то може необов"язково)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    це ще може бути алергія на нурофен.
     
    • Інформативно Інформативно x 1