"103" Хворіє дитина. Поради. (4)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Hexe, 10 Листопад 2014.

  1. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Не можна нічого жирного. Пити або їсти солодке, але не шоколад
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Дякую! Вкотре :)

    А за годину з чотирьох плюсів (++++) до 0 міг опуститися ацетон? Малий тільки пив узвар підсолоджпний, води багато, 20 мл. кока-коли і 2 ч.л. фосфалюгелю (два останні пункти лікар призначила). На вигляд малюк зовсім здоровий і був і є, тільки скаржиться, що живіт його болить і їсти не хоче.
     
  3. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Пив багато - питання умовне. Як часто пісяв? Мій при "відпоюванні" пісяє мінімум раз в годину. Останній раз при енторовірусі ..взагалі 2 рази за годину.
    Ну і я давала сорбент.Ну і в ночі я теж пою і ношу пісяти.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. marianast

    marianast Well-Known Member

    Міг. Поміряйте зранку на сечі з ночі. Їсти не давайте взагалі. Як легше буде то пропонуйте сухарі. Тваринний жир заберіть на тиждень.
    Колу можете більше давати, як ліки) , боржомі, бетаргін (там з трьох років вроді), глюкозу з ампули. Головне наводнювати і дієта
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Багато пити для мене - то щодві-три хвилини, максимум кожних 5 хв. В підсумку виходить 2-3 літри за день. Але пісяє дійсно мало (раз в дві-три години), дякую за зауваження.
    Сорьент який давали?
     
  6. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @aknytsU , це не зауваження.Це моя лікарка мене так вчила. Сорбент- я десь вам писала ще вище - ентеросгель. Але можна і звикле вугілля. і біле... просто я його мала в хаті. Мій теж мав запах ацетону. Не перевіряла. Відпоювала. Солодкого нічого не хотів. Пив лиш воду. Колу також якось давала йому (але тоді і ситуація була гірша).
    --- дописи об"єднано, 10 Листопад 2018 ---
    це не є погано.Якщо більше 3 год не пісяє - це зле. Зі слів нашої лікарки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. sherry

    sherry Well-Known Member

    о і нас так було, єдине без кашлю, але з очей прям лило. а ще на язику білі прищики, то 2 дні майже не їла, я думала язик обпекла. Температура була поза 39, але не 40
     
  8. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    Дівчата, в кого діти хворіли кором, через скільки часу після одужання вони починали відвідувати садок/школу?
    Нам лікарка з інфекційної сказала, що краще не давати дитину в садок ще 3 тижні після одужання і весь той час уникати людних місць, навіть в магазин за продуктами по можливості не заходити (щоб уникнути ризику схопити якийсь вірус/бактерію ослабленим організмом), лише надворі гуляти.
    А який ваш досвід?
     
  9. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @fantazerka, в нашому класі діти після перенесеного кору повернулись в школу за тиждень. Наразі здорові ( тиждень наввчання),лиш на фізкультуру не ходять ще.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    В нас про це є ціла тема.

    Висока Т у дітей - розбір польотів
     
  11. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    А що ви робите з закладеним носом? В малої вже другий раз насмарк, дихати не може зовсім, трохи після купання може видути носа, а потім знову закладає. Є якісь засоби для полегшення стану, крім судиннозвужуючих?
     
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Зволоження, евкаліптова олія. Вікс мазь на стопи і шкарпетки.
     
  13. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    Мені просто цікаво, чи то справді після кору так сильно знижується опірність організму до різних захворювань, чи то лікарка з інфекційної нас просто лякала. Але моя терапевт також казала, щоб після перенесеного мною кору ще тижнів зо два остерігатися людних місць.
     
  14. sherry

    sherry Well-Known Member

    Після вітрянки у малої дуже знизився імунітет, думаю після кору так само
     
  15. marianast

    marianast Well-Known Member

    Трохи не так. Імунітет після кору якраз кріпне, відпірність до різних хворію теж зростає. Але після будь-якої хвороби, організм має відновити ресурси, які витратив на боротьбу з нею. Тому лікарі радять остерігатися нової вірусні, поки не кріпне організм.
    Кір лупить по ШКТ, органах дихання. Велика загроза підхопити щось, поки дитина ослаблена
     
  16. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    Я якось не можу зрозуміти, як це одночасно відбувається: «відпірність до різних хвороб після кору зростає» і «велика загроза підхопити щось, поки дитина ослаблена». Можете пояснити детальніше?
     
  17. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Пояснення логічне- відразу!!!після перенесеної болячки, організм(імунка) виснажується, стає більш вразливою, тому варто поберегтись. Після адекватного відновлення опірність організму стає вищою, завдяки набутим антитілам і т.п.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  18. marianast

    marianast Well-Known Member

    @fantazerka кір "прокачує" імунітет - перехворів- відновився- став сильнішим
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Інгаляції, сироп синупрет
     
  20. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    після вітрянки, якщо адекватно не відлежати вдома, можна отримати ще один герперовірус - "опоясуючий" лишай. теж млаоприємна штука.
     
    • Інформативно Інформативно x 1