"103" Хворіє дитина. Поради. (4)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Hexe, 10 Листопад 2014.

  1. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    ну, я це зерно бачу, але мені не підходить позиція - в такому ритмі життя як зараз і за таких умов, найшвидше отримати вітаміни з таблеток. вибачте, а їсти що - папір? оця західна концепція погризти смаженого запити таблеткою корисною..ее.. або щоб побачити швидкий результат - таблетка з вітаміном..так як би той вітамін на марсі робили, чесне словою.
    в тому плані мені більш подобається, коли рекомендують варити овочеві бульйончики (не супи-пюре навіть).
    ну і про завжди - це актуально, але важко) я більше не рахую, що там корисного ми сьогодні зїли, бо вже ж надоїло...
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Якщо дитина мала рвоту, пронос, просто пити багато? Узвар, вода, чай.
    А сухарі можна?
    Зі вчорашнього вечора малий жалівся на живіт, що болить його. Але пішов в туалет, все норм стало. Спав добре, їсти ні сьогодні ні вчора не хотів, тільки пив багато. Сьогодні зранку вирвав фонтаном і пішов далі бавитись. Потім додався пронос. Т не було, але зараз заснув на обід, чую гарячіший стає. Їсти не хоче, тільки взяв один сухарики і один бублик. Каже і далі, що болить його животик. От не знаю, викликати лікаря чи ні? Я щось тих кишкових інфекцій дуже боюсь
     
  4. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @aknytsU ми минулого тижня з малим перехворіли ротавірусом вперше, до того ентеровіруски були не раз. Рвота, пронос, темпа. Перший день-тільки пиття, маленькими дозами, щоб не провокувати рвоту, я давала Буларді, Ентерол і Атоксіл, добре ту штуку від Хіпп давати(забула).
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @aknytsU, я давала ентерогель(чи якось так) і направду багато питт+ ще лінекс. Якщо рве, то малими дозами. Обійшлись без лікаря-капальниць-лікарні. Мав шаленну температуру..але збивалась.
    Відмовився від регідрону,узвару і т.д.тому була просто вода - десь 3 л.за добу. (при цьому 1л за ніч обовязково.)
     
  6. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Дякую, дівчата!
    Малий рвав лиш раз (тьфу-тьфу), Т 37,5, активний, бавиться, їсти категорично відмовляється, вже навіть бублики не хоче, але хоче кефіру (можна?). П'є багато узвару та води.
    Надіюсь, все мине без ускладнень.
     
    • Баян Баян x 1
  7. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @aknytsU якщо більше не рвав, можете спробувати , але по трошечки, з перервами.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Кажуть, що молочне краще відмінити взагалі, навіть кілька днів після одужання. Може не їсти, але пити давай солодке (щоб ацетон не піднявся).
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Не знаю про молочне, але я сама завжди кефіром після кишкових годуюся. Він мені аж пахне в ті моменти, хоча загалом не люблю.
    Зустріла щойно знайому. Щойно з лікарні з малою: пневмонія в додачу до кору. А прикіл в тому, що висипки в дитини не було. Були всі симптоми, але дитина переносила на ногах після температури відразу, бо думали, що то просто грз. Аж потім пішла температура під 40, яка не збивалася. З малою все вже добре, а аналіз підтвердив кір. Молодша сестра (не на ГВ, 2 роки) не заразилася. Дітки нещеплені. Каже та знайома, що в неї там якась дитина теж так відхворіла без висипу, але відлежала кілька днів і батьки навіть були не в курсі, ускладнень не було. Аналіз теж підтвердив кір.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    це якщо класично,бо мій теж просив "сметанку"- це в нас суміш творогу, яблука,смородини, йогурту.
    Давала. їв. не рвав.
    Ще коли зовсім малим мав подібну ситуацію,теж просив "молочка" - давала. Все було добре.
    лікар сказала - особливість організму.
    Тому тут таке... я би дала, але трошки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Ого. Мій вже 5 чи 6 разів мав просто 1-2 дня високої температури, але під 39, не вище. І теж потім безсимптомно, один раз лише додався через день кашель. І от востаннє тепер було чутно, що закладений і зранку відкашлює пару раз мокрим. Може то на всяк теж аналіз здати..

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
  12. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я своїй здам трошки пізніше. В неї щось дуже дивне було цього разу: температура, коньюктивіт, жахливо червоне горло, слабкість, а потім ще й той гавкаючо-свистячий кашель. Звісно, це міг бути просто вірус і вплинула її алергічна натура, але ця знайома мене дуже здивувала.
     
  13. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Ми тричі робили після таких випадків аналіз крові, якби був кір то щось вказувало б його ймовірність в результатах? Чи суто треба робити аналіз на антитіла до кору, так?

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
  14. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я не знаю, вони здавали той, що здають в активній фазі. Типу ТОРЧ.
     
  15. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Я даю те, що просить. Мала на крапельницях була, але просила йогурт, я дала, просила бульйону, теж дала.
    Останню кишкову витягнула глюкозою в ампулах, давала по чайній ложці і водою запивала
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Orman

    Orman Модератор-бомба

    В мене Варвара і Ядвіга з таким були ніде жодної плямки. В Михайлика воно інакший перебіг мало. Мої не алергічні ніхто.
     
  17. zetta

    zetta Well-Known Member

    скільки пройшло після хвороби старшоі? у мене похресники двійнята, дівчинка відхворіла на кір і через 2 тижня як вона вже одужала захворів брат.
     
  18. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я не знаю, як то рахувати, боткір рахується від висипу. Від високої температури ще 2 тижні не минуло.
     
  19. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Дівчата, в малого ацетон в сечі ++++. Таке вперше. Сьогодні не рвав, не проносив, їв трошки картоплі пісної, кусочок сірого хліба. Пив багато (вода, чай, узвар). Я почула запах з рота неприємний, поміряла ацетон, а там просто!!! Чим можна його вивести?

    Блін, я думала, що якщо пити багато, то ацетону не буде...
     
  20. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @aknytsU виводять відпоюванням і дієта. Не давайте їсти нічого дуже. Рис можна. І сорбенти якісь, щоб виводити.
    --- дописи об"єднано, 10 Листопад 2018 ---
    Але дивіться по стану, може і краще лікаря.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1