"103" Хворіє дитина. Поради. (4)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Hexe, 10 Листопад 2014.

  1. Siania

    Siania Love Life

    Мала викакала щось дуже схоже на шнурок. Думала, може то свічка, але воно явно довше. Не могли ніяк зв‘язати до купи події, де би фігурував шнурок. А сіла її вдягати, а вона собі рве шнурочки з моїх джинсів :girl_impossible:
    Їдемо в Чорнобильську.
     
  2. Siania

    Siania Love Life

    Мабуть то був таки не шнурок :girl_crazy:
    Здали аналізи, вони добрі, поносу нема. Є підозра на розеолу. Зараз дуже багато діток тим хворіють.
    @Rodionochka це у Вас теж воно було?
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Воно). Ще є). Ще й сьогодні підхрипла трохи. Певно через те, що весь час ричить, бо все їй не те). Трохи я вже від того змучилась, якщо чесно.
     
  4. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Не знаю дівчата чи то період такий чи що. Рівно два роки тому, в перших числах липня в мого малого (7-8 місяців на той час сину було) теж була розеола. І рік тому в липні в знайомих малюк також перехворів розеолою.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Поговоріть зі мною про захриплість у дитини до року. Вчора зранку стала мала з пвдхриплим голосом. Не кашляє, горло не червоне (були в лікаря), нежитю нема. Маємо розеолу. Через хворобу трохи вредна, плаче частіше, кричить. І оті плачі ще більше усугубляють картину. Що робити? У нас основні ліки то ГВ, більше нічого. Наразі не виходить не плакати), бо плач на все. Гуляємо, їмо прикорму мікродози, нічого не п‘ємо. Що робити і коли воно пройде?
     
  6. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @Rodionochka, а інгаляцію не хочете зробити? Я перелякана з тими захриплостями і осівшими голосами. Старша мала колись приступ(((
     
  7. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    можу поговорити) мій мав якраз до року, в 9 м. здається. плюс кашляв, жахливі соплі, і жахливий коньюктивіт. Загалом ніц особливого не робила. Температуру збивала, і очі закапувала. А з захриплістю по суті ніц і не робила. Лісобакт прописали, але дати його в тому віці було трудно, та й сумніваюсь, шо він шось там дуже "рішає". Провисів на грудях всі дні і ночі, та й виздоровів)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Turtle

    Turtle Member

    В старшого під час розеоли, теж був захриплий голос. Захриплість з'явилась разом з висипом, коли температура спала, пройшла само собою за 2 дні.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  9. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Та не бачу поки необхідності в тих інгаляціях. Слідкую за диханням. Знаю, що може бути страшно, але намагаюсь себе не накручувати. А з чим робили інгаляції в таких випадках?
    --- дописи об"єднано, 3 Липень 2018 ---
    Було б чудово). Але вона так кричить, що навіть не знаю як воно пройти має).
     
  10. Turtle

    Turtle Member

    Моєму тоді було 1 рік 8 місяців, теж плакав сильно, ще кілька днів і має бути все добре у Вас:)
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  11. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Вже трошки в ПП мені написали, ще тут спитаю...
    Спіткав нас Коксакі. В суботу до обіду 38.5, після обіду і до вечора нормалізувалась. Рідкий стілець один раз зеленкуватого кольору. В неділю все норм. Вчора вранці 37.1-37.3, за дві години 36.6. Стілець не рідкий, але трошки "розмазня" з неперетравленими шматочками. Я думала щось кишкове, дала пару раз Атоксіл-Елімінальгель. Паралельно появились ранки на ніжках. Я грішила на загострення дерматиту через шлункові проблеми. Вчора ще й пухирці на ніжках і плямки на пальчиках ніг. Загалом висипки не є багато. Сьогодні пішов в садок, так як я і не думала, що то щось вірусне. Почувається добре.
    Скажіть чи то є розпал хвороби чи вже її спад? Чи чекати ще на висипку? Як поводитись і коли можна контактувати з дітками?
     
  12. Malany

    Malany New Member

    Дівчата, порадьте щось. В малої, 3.2 роки, ротавірус. Сьогодні третій день, в 1 день рвала, вчора і сьогодні понос. Темп 39 зараз, руки-ножки холодні, аж сині якісь здаються, морозить її. Щойно знову вирвала. Даю Лінекс, біле вугілля, смекта, іоніка. П'є багато, що хвильки просить компот. Щось боюся я, куди маю їхати- Орлика- Охмадит? А швидка зараз в таких випадках приїжджає?
     
  13. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @Malany, зміряйте ацетон ще.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  14. Malany

    Malany New Member

    З ротика запаху зовсім не чути, а як то зміряти? Ніколи з ацетоном не стикалися..
     
  15. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Приїжджає, забирає в таких випадках в інфекційну на Кирила і Мефодія
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @Malany, у аптеці продаются полоски для вимірювання ацетону. Діють по типу тесту на вагітність.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Дівчата, підкажіть чи у когось таке було: син (вік 2.10) сьогодні мав блювоту 5 разів, температури і поносу немає. Спочатку просто плакав що болить живіт. Спочатку допомогло питтям мінералки. Давала перед тим активоване чорне вугілля, ним теж блював. Після мінералки пішли погуляли, нічого не боліло вже. Під вечір почав просити їсти, зварила кукурудзяну кашку (як манка), буквально пару ложок з їв і знову почав блювати. Дала домрид вже після цього. Зараз спить, бо дуже втомлений. Я спочатку подумала на ротавірус (ніколи такого не мав), але температури немає.

    P. S. Свекруха фарбувала сьогодні вікно на кухні, було зачинено 2 дверей, і в нашій кімнаті відкриті вікна.
     
    Останнє редагування: 6 Липень 2018
  18. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Лінекс поки відмініть. Він зараз ні до чого. То вже потім будете відновлювати мікрофлору. І то ентерожерміна краще. Боржомі. Випустили газ і хай п'є.
    Дайте креон, щоб трохи підтримати підшлункову. Вона від рвоти мучається. Може і температуру давати. І щоки такі не здорово червоні у дитини стають.
    Вам треба зупинити рвоту і зняти інтоксикацію, а вже тоді кишківник долікуєте і з температурою розберетеся. Я б таки дала половинку протирвотного. В інфекційній його зразу вколять.
    З таким у інфекційну на Пекарську везуть.
    --- дописи об"єднано, 7 Липень 2018 ---
    Все вірно. Тільки дієта строжайша. Печиво марія і чай з узваром. Навіть каш не можна. Потім гречки трохи можна. Дієта і слідкуйте за станом.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  19. model fantazii

    model fantazii Well-Known Member

    При кишкових вірусах не можна молочного. При першому взагалі читала, що до двох тижнів. Коли вже все мине вводити поступово і починати з кисломолочки

    Надіслано від мого SM-J200H, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Будемо сподіватися, що було отруєння випарами фарби. Тоді сорбенту, пиття боржомі і строгої дієти, щоб заспокоїти шлунок буде достатньо.
    Якщо підключиться температура і понос, то привіт ротавірус чи кишкова інфекція. Може мине.