"103" Хворіє дитина. Поради. (4)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Hexe, 10 Листопад 2014.

  1. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    В мене інфрачервоний, безконтактний Omron. Колись в Веселці в педіатра побачила. Вони там такими дітям температуру міряють, показує точно. Я неодноразово свій ртутним перевіряла, якщо міряти згідно інструкції, то показує правильно. Треба щоб був сухий лоб, щоб термометр знаходився з дитиною в одній кімнаті хвилин 20. Своїм вже користуюсь років два, все ок, хоча періодично всеодно перевіряю ртутним, бо йому довіряю найбільше.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Отже, таки поміняла я температуру малій, вперше від народження). От така я мать. Ректально. Ртутним - 38,6; електронним - 38,7. Тримала до сигналу. Скільки то треба відняти від ректальноі Т?
    Ну однозначно, що Т є, по дитині вже видно. В‘яла, капризна, апетиту нема, лишились тільки груди. Ще пару малинок з‘іла. Поки ніяких симптомів не помітила. Останні пару днів в людних місцях не були, остання вилазка в люди була в неділю. Могла ще тоді щось підчепити? Чомусь мені думалось, що такі манюні швидко проявляються. Поки не збиваю, спить біля грудей. Буду дивитись по ній. Буде зле, то запхаю свічку. Можна було б на зуби списати, але їх не видно. Ех...
     
    • Креативно Креативно x 1
  3. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    37,3-37,7 норма. Але це досить небезпечний метод, раптом дитина різко поворухнеться і термометр трісне всередині.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    @Rodionochka я в такому віці також міряла ртутним, бо електронний мікролайф в мене добрячу похибку давав.
    Щоб виміряти 6 хв, як казала лікар, то мені доводидось ставити під паху термометр, притискати ручку, і носити дитину по кімнаті (звичайно, я була максимально зосереджена на термометрі, щоб не було шансу йому впасти), щоб він щось собі розглядав. По іншому ніяк. Діти в мене так довго б не лежали з термометром на ліжку.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Я хоч і забула як то Т міряти таким малим, але про всякі небезпеки з ртутними термометрами пам‘ятаю). Все під контролем))).
    Прочитала, що ректальна на 1 градус вища, оральна на 0,5 градуси. Якщо це правда, то не так вже критично. Але ввечері, як правило, Т ще більше росте.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    і я схоже міряла. правда, на фітболі і з грудьми в ротику. головне, добре руку тримати. А електронний то нормально показував, то похибка в цілий градус.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Також тільки ртутним під пахою 7 хв, а поки міряла давала цицю
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Melian

    Melian Well-Known Member

    Чи то поплакатись чи попросити поради: в дитини темп 38.3 без інших ознак хвороби (точно не можу глянути горло), в нашого друга по прогулянках виявили вірусний стоматит. В неділю маємо летіти до батьків - пеоеліт з пересадкою. Що робити?

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
  9. sherry

    sherry Well-Known Member

    @Melian у нас так є на живіт. Як раз зараз хворіємо. Спершу я також не розуміла на протязі 12 год темп. майже 40, потім почала жалітись на живіт.
     
  10. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Якщо таки підтвердиться стоматит, дуже раджу давати дитині варення з рожі і полоскати горло відваром з шавлії. Моєму малюку за три дні пройшов стоматит.
    Здоров'я вам і легкого польоту!
     
  11. Melian

    Melian Well-Known Member

    Дякую. Поки діагноз не поставлено, з симптомів є тільки температура. Завтра будемо вирішувати що з цим робити

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
  12. Siania

    Siania Love Life

    Дівчата, хелп!
    В малої звечора темп. 38,5. Після обіду мучилась закрепами, три рази ставила мікролакс. Не рвала. Потім піднялась темп. Дала наніч нурофен, зранку знову 38,5. Дала знову. Куди краще їхати? На Орлика? В нас норм педіатра нема, вперше стикаюсь з таким.

    Написала лікарю з поліклініки, він підозрює кишкову інфекцію
     
  13. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Спокійно. В моєї теж от пару днів тому Т висока була. Один раз поставила свічку нурофену на ніч. Зранку знову Т була в межах до 38,5. Тому більше не збивала. Поїхала до нашої дільничоі. Сказала, що віруска. Що коли спаде Т, може малу підсипати прищиками. Наступного дня Т вже не було. А вчора знову зранку трохи піднялась (не міряла, на дотик не вище 38). І дійсно підсипало прищиками спинку і личко. На вечір вже майже зійшло. Ось прокинулась тільки, Т нема.
    Якщо бачиш, що дитині зле, що там не тільки Т, тоді звичайно краще показатись лікарю. Але я б на Орлика не їхала. Я туди боюсь), бо одразу намагаються в лікарню покласти. З хлопцями їздила в Охмадит. В приймальному є непогана лікарка, Дутко Наталя. Їздили послухатись, оглянутись. Лікувались завжди дома. Лише один раз потрапили таки в лікарню, якраз як на я Орлика поїхали. Почали лякати, малому якраз 9 місяців було. І таки налякали. Як потім виявилось спокійно могла його дома полікувати. Ну але отримала урок). Одужуйте!
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Siania

    Siania Love Life

    Я от думаю, може в Чорнобильську податись. Найбільше боюсь в інфекційну попасти((((
    А ви здавали аналізи якісь? От так була тільки темп і все?
    --- дописи об"єднано, 2 Липень 2018 ---
    Не знаю як зберегти холодний розум :girl_impossible: я стараюсь. Молюсь, щоб антибіотики не призначили
     
  15. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ну я в Чорнобильську чомусь не їздила). Нам тоді Охмадит був найближче. Та думаю, що можна. Хіба там щось змінилось з тою медреформою. Не дуже намагаюсь по тих лікарнях їздити, щоб нового нічого не підчепити. Але таки люблю показатись лікарю, мені так потім спокійніше.
    Аналізи поки не здавала. Сказала нам наша лікарка (якій теж не особо й довіряю), що якщо в понеділок буде Т, то здати сечу. Т нема, то сьогодні не здаю. Якщо раптом протягом дня таки підніметься, то завтра здам ці аналізи.
    Мені наша ситуація виглядає на віруску. Тільки Т і от зараз ця висипка. Спинку ще не дивилась, бо тільки прокинулись, га личку є пару більших прищиків (вчора були дрібненькі). Але може бути, що то комарики покусали. Спостерігатиму.
    Не переживай! З тим дітки ростуть).
     
  16. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Якщо це дійсно кишкова, то я би нігде не їхала, більше циці, мій малий минулого року сам вийшов з того. При кишковій антибіотики не призначають, в інфекційну можуть покласти під крапельниці, але я би максимально довго відтягувала цей момент, хіба би ніякого полегшення
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Siania

    Siania Love Life

    Полегшення є після нурофену, але знову піднімається температура.
    Але останній стілець був ще вчора о 20:00, не рвала.
     
  18. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    На крапельниці направляють, коли є обезводнення, а якщо у вас ні проносу, ні рвоти, то вам це не грозить.
    Почитайте ще статтю Гайдука Лікувальна гарячка
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. model fantazii

    model fantazii Well-Known Member

    Якщо не поносить і не рве то чому думаєте на кишкову інфекцію? Які ще симптоми? Горло? Зуби?(не бачу з тел віку дитинки) Розеола? Їсть норм? Температура не є сильно висока, в нас якщо підіймається то завжди до таких позначок, якщо дитині не дуже хижо, то до 38.5 не збиваю. Поки не проявились ще якісь симптоми, то нема що і лікувати. Не панікуйте)

    Надіслано від мого SM-J200H, використовуючи Tapatalk
     
  20. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    це може бути розеола..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1