"103" Хворіє дитина. Поради. (4)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Hexe, 10 Листопад 2014.

  1. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Набігався в сухому душному гарячому і невентильованому приміщенні.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  2. shokoladochka

    shokoladochka Well-Known Member

    Ми в таких випадках ходимо гуляти, чисте повітря допомагає. П'ємо воду, можу солений розчин в ніс капнути.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Дуже потребую поради, бо вперше стикнулися з ацетоном.
    Ситуація така: вчора без всяких прийшли з садочку, лягли спати і десь біля півночі мало не обпеклась об ручки доці, лоб при цьому здавався нормальним. Т 38,5, не така вже й висока. Подумала вхопила вірус, Т я не збивала, давала багато пити солодкої малини розведеної на воді. Зранку 37,5. Найчастіше, я б продовжувала самолікування, але попереду вихідні, маєм завтра Дн в братика.
    Здали аналіз крові і сяку-таку сечу з 3_4 ночі в горщику знайшла, переважно користуємося унітазом ( багато пила і пісяла, а потім міцніше заснула, зранку не хотіла в туалет).
    Ацетон ++++
    Кров ГБ 142, шое 12, решта ніби норма.
    Діагноз: Синдром ацетономічної блювоти.
    Я відмовилася від госпіталізації на відкрапування, принаймні на цю ніч, сама не дам ради. Ніколи там не була і не хочу. З обіду відпоюю малиною, атоксилом, трохи розведеної коли, вугілля, пробіотик. На вечерю-ніч хумана, малина +дієта.
    Крім Т, симптомів не появилось, ні блювоти,ні діареї.
    Зробила тест на ацетон спочатку ++, через 3год -.
    Наскільки я ризикую - не знаю, боюсь щось пропустити, мала реве за завтрашнє святкування Дн, чи реально нам на нього йти в такому стані.
     
    Останнє редагування: 23 Березень 2018
  4. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @rununkulos, ви все правильно робите. Єдине, що нам лікарі при ацетоні категорично забороняли пити саме малину, я точного пояснення не знаю, щось типу дуже виводить рідину з організму. То я при 4+ даю завжди ампулу глюкози (40% 10 мл) випити за раз. Тоді вже відвар ізюму чередую з регідроном та сушкою або просто солоденьким чаєм, дієта. Ну і я стараюсь чайну ложку що 5 хв, щоб випивав. Бо то мало, щоб просто пив. То дійсно пити потрібно багатооооо. Думаю, що мали б самі справитись. Головне - контролюйте і відпоюйте. Все буде добре.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Малина здається ні. Узвар так.
    Святкування не дуже, хіьа буде чемно і спокійно силіти на одному місці і пити сочок і не їсти фастфуду, а загалом, це навантаження, особливо в душному приміщенні
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    @HOPIC @HappyViki дякую, що відгукнулись! Я малину не даю спеціально, ми її просто реально всю зиму п"ємо, бо заготовлюєм влітку багато замість простого чаю. А тут накладочка ще з температурою. Я доречі, теж засумнівалась чи то можна, чи часом не засолодке. Лікарка щось так задумалась і нічого не казала. Але я її сприймаю постільки-поскільки. І будь мудрий - глюкозу, солокі чаї можна, а тут натуральне-своє. Мала її просто п"є безвідказно, бо узвар так собі.
     
  7. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Бо малина потогінна, а треба ж навпаки, наводнити. То ягід стосується, у вас чай - то ягоди чи листя?

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
  8. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Ягоди перемелені з цукром, практично без кісточок, типу сироп. Я розумію і знаю, що малина потогінна, жаропонижаюча. Але думаю, хай вже краще до тих електролітів 2літри малинового чаю+трохи коли, узвару, просто води, ніж виключно 200грам узвару.

    Сьогодні Т спала сама по собі, жодного препарату не давала. Але доця твердо проспала з 22 до 7, відповідно рідини не вживали. Зранку сеча достатньо темна, ацетон ++. Поки тесту не робила, є але вже через годину "налила" півгоршка світлого (вибачте, за деталі).
    Може хтось підкаже, скільки ще часу може триматися ацетон? Мала дуже жвава, апетит добрячий, на зневоднену на виглядає.
    Я то всі заходи буду приймати, в понеділок ще дообстежимся..Але так переживаю, що капець.
     
  9. Harmony

    Harmony Member

    Що порадите щоб скоріше позбутися мокрого кашлю і закладеного носа бо щось в дитини це затягнулось
     
  10. marianast

    marianast Well-Known Member

    То не накладочка, при температурі вигорає глюкоза, і починається розщеплення клітини жиру на молекулу глюкози і кетону. В мого малого при темп 38+ завжди ацетон.
    Давайте малину, просто чергуйте з чаєм, узваром, я Боржомі без газу даю, глюкозу в ампулах в воду, бетаргін гарно ацетон забирає, але він дітям від трьох років. Якщо стілець світлий то даю креон тиждень часу
    --- дописи об"єднано, 26 Березень 2018 ---
    Від дитини залежить, знаю, що є дітки які 7-10 днів ацетонять. Мій- 2-3 дні, при умові дієти і рясного пиття
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Сьогодні знову здали аналізи + на цукор. Щось мене то не перестає хвилювати. Нераз температура височенна трималась по 3-4доби і не вилазив ніякий ацетон. А тут Т. не висока, сама спала за день з 38,5.
    Вчора ацетону 1+ наміряла. Сьогодні ще чекаємо.
    Мала скаче, хату перевертає, посилено пити їй вже набридає-заставляю.
     
  12. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Часте, дуже часте тепле пиття і зволоження дихальних шляхів (капаю фізрозчином). І прогулянки на свіжому повітрі нам допомагають.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Ну от, ацетон ніби не виявили, зате білки чи то лейкоцити на все поле зору.
    По-першому зверненні, педіатр впарила сходу АБ від горла, бо щось там почервоніло. Це я ще не встигла договорити, що здала аналізи і маю скарги виключно на сечу і Т. Потім її пропозиція відкапатись, бо ацетон високий. Д-з: ацетономічний синдром рвоти. З тим ми пішли додому відпоюватись. Сьогодні в телефонному режимі виписали нам Канефрон і нові АБ, Софцез чи як. Я вже майже вимагаю хоч якесь дообстеження, бо мені не ясна картина.
    -ну то зробіть собі УЗД, як дуже хочете. Ото ж, завтра на Дністерській будем шукати наступні діагнози.
     
  14. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Нежить в нас дуже затягнувся. Вже більш як два тижні, соплі то прозорі, то жовті. З кашлем те саме: то менше, то інтенсивніше. Зі вчора око одне дуже набрякло і щось схоже на гній виділяється. Ромашка не допомагає, пробую краплі Флоксал. Та лікар пропонує здати чим швидше аналіз крові, щоб пересвідчитись чи не треба АБ.
    Зі сьогодні в малого ще й Т (37,6) :girl_cray: Спершу я думала, що це вірус, в мене було подібне, з закисанням очей, сильним кашлем, нежиттю (я списувала на загострення гаймориту).
    Прочитала що в дітей до 3 р. гаймориту не може бути, бо ще не сформовані гайморові пазухи.
     
  15. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    @aknytsU почитайте про аденовірус. дуже схоже. плюс він довго тягнеться. але аналіз здати теж варто, бо часто дає ускладення
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. сяняНЯНЯ

    сяняНЯНЯ Well-Known Member

    Порадьте щось дієве!)) В моєї найменшенькоі( 1 міс) дуже суха шкірка на животику, купала спочатку в ромашці,але кажуть, що вона сушить,тому перестала .Тепер у простій водичці купаємось. Користуюсь після купання олійкою Джонсонс.І от не знаю, може то би у якихось інших травах купити чи може в аптеці є щось зволожуюче?
     
  17. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    я мазала оливкову олію на вологу шкіру.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. ksjuha

    ksjuha Well-Known Member

    Нам дуже допоміг Ойлайтум від сухої шкіри. А трави що череда, що ромашка справді сушать шкіру.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    спробуйте додати відвар вівсяної крупи. Не пластівців бажано, а саме крупи. Слизький такий.
    Моїй доці допомагало.
    Ну і щойно зможете - відкрийте животика до сонечка. Ті всі дерматити сонця бояться.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    якщо дитина хвора, з високою температурою, і вихідні,
    але терміново потрібно, щоб оглянув лікар - чи можна організувати візит лікаря додому,
    щоб не везти дитину в поліклініку ? (особливо з теперішніми нововведеннями)
     
    • Смішно Смішно x 1