"103" Хворіє дитина. Поради. (4)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Hexe, 10 Листопад 2014.

  1. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    Дівчата, а що ви дієте дітям , коли болить горло? Дитині 3роки. Септефрил пише з 5.
     
  2. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

  3. Zolotse

    Zolotse Well-Known Member

    Поговоріть зі мною про грип. В дитини 6р. температура почался минулої неділі. Протягом тижня піднміался до 38-39, збивалася легко. Середа-четвер вже ніби не піднімалася (або піднімалася і я відразу збивала). В пятницю зранку знову 39, на вечір викликала лікаря. Легені чисті, горло в нормі. Крім того, дитина постій скаржиться, що болить животик. Сьогодні здали аналізи, шое 16, лейкоцити 3,43 , паличкоядерні - 4, сегментоядерні - 46, тромбоцити - 113 (низькі) - по аналізу лікар каже, що вірус, а/б поки не призвначила. Також зробили УЗД черевної порожнини - все в нормі, чуть збільшені мезентеріальні лімфовузли - лікар каже може бути від вірусу, або глисти..Зараз ввечері тем-ра знову 37,5, дитина змучена, вяла. Що це так довго? Мене вже охоплює паніка. Хто скільки часу хворів чи хворіє тим теперішнім грипом? То у всіх так довго тягнеться?
     
  4. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    то якраз з подругою говорила вчора про їх перебіг. . На 6 день хвороби лежав вялий пластом
    --- дописи об"єднано, 24 Лютий 2018 ---
    Аналізи були вірусні, подзвонили до Савчак, вона приїхати не могла, але сказала: "ну ясно, що вялий, треба прокапувати". Малому 7 років, подруга викликала швидку і поїхала на Орлика. Там оглянули і сказали, що не бачать підстав прокапувати, бо вже великий і може пити. Перевірили на менінгіт, оглянули, послухали -- ну не було із чим залишати в лікарні, то відправили додому і сказали пити регідрон. Тож весь вечір, вночі як прокитдався і насупного дня пив регідрон -- і "ожив"
    --- дописи об"єднано, 24 Лютий 2018 ---
    а в нас болів живіт і голова без Т, а ще відсутність апетиту. Кал не здавала, зробила узд всіх органів -- то теж лімфовузли, сказали, що від глистів. Три дні завала Зентел -- і апетит з"явився, боліти перестало. ТОму після грипу поспостерігайте ще на наявність глистів, кал здайте
     
  5. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Так, хворіли довго. Живіт теж болів один вечір і навіть блювала. Температура була перші 3 дні в районі 39,5; потім ще дні 3 стрибала від нормальної до 38. Старшій (теж 6 років) і середній (4 роки) температуру не збивала жодного разу (були в'ялі, але загалом нормально переносили), молодшій (2 роки) давала двічі нурофен, бо в неї якраз почали різатися п'ятірки і це було трохи тяжко.
    Ускладнень в дітей не було. Трохи старшій горло було хворе протягом 3 днів. Дуже складно чоловік переніс. В нього температура під 40 була 6 днів, зараз вже третій тиждень, а ще є залишки нежиті і загальна слабкість. То я так, до слова, щоб берегли татусів, бо це не лише мій так важко відхворів цим грипом.
     
  6. Zolotse

    Zolotse Well-Known Member

    Моя теж минулої ночі вирвала один раз чайом ,ну бо нічого більше не їла, але так між проміжками тем-ри трохи їсть щось легеньке. Лікарка сказала, що від інтоксикації може бути рвота. А температуру я збивала постійно - мабуть не треба було збивати, може би швидше прошло.
    --- дописи об"єднано, 24 Лютий 2018 ---
    От і у нас 6 день і дитина лежить пляцком, сили не має зовсім. мабуть треба буде докупити в аптеці регідрон. Ми їздили в Веселку, в державні заклади навіть не потикаюся, там мабуть зараз аншлаг всюди(((
     
  7. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    @Zolotse як в неї добрі аналізи, то не шукайте проблем. Зваріть компоту з сушки, добряче підсолодіть і хай п'є часто по трошки. Я своїх завжди так лікую від теоретично зневоднення і млявості. То те саме, що фізрозчином і глюкозою відкапувати, але приємніше і вдома.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    Дівчата, чи може вітрянка починатися на ногах і під пахвами? Більше ніде немає (поки) висипки, п‘ятна різного розміру (від 2 мм до 7 мм в діаметрі), не злиті, трохи рельєфні, але такоі явноі папули немає. то я помітила 9 годин назад, тепер іх стало більше, але почалося на ногах, потім під пахвами з‘явилось. чому подумала на вітрянку, бо в садок одного хлопчика привели в чт з якимись слідами зеленки. Ніхто не казав, що в нього була (є?) вітрянка, але щось перше на думку спало. Температури нема, але в чт. в садочку якраз мав близько 37 і ввечері вже була нормальна.
     
  9. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    не може вітрянка. я раз теж так думала. То алергія швидше за все -- дайте щось протиалергічне (в будь-якому випадку і при будь-якомиу іншому діагнозі не нашкодить) і подивіться -- якщо алергія за годину-дві має зійти. У нас після протиалергічного не зійшло і я поїхала в інфекційну (Златі тоді 2,5 роки було). Там подивились і сказали, що алергія. Я кажу, що давала протиалергічне, а вони кажуть, що не подіяло -- вкололди дексаметазон і за годину все зійшло, а так то ця висипка вже навіть напухати стала на пальцях
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    То алергія, певно, на ногах п‘ятна були явно окреслені рожево-червоні, на ранок стали ледь помітні за кольором і розмиті, під пахвами теж сходить. На шиі щойно одне вискочило. Я ще потім подумала, він вакцинований від вітрянки, і вона може мати нестандартний перебіг. Але ж папули все одно тоді мали б бути вже до сьогодні.
     
  11. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    а знаєте на що? Бо в нас було так -- вранці 37,2 і ніякої висипки, взагалі нічого (тобто починався якийсь вірус). А нам із чоловіком треба було на пару годин поїхати. То залишили на свекруху. А щоб Злата із радістю погодилась залишитись з свекрухою -- то купили їй тік-так, ну і щоб пила -- пачку соку. Впринципі вона і сік і тік-так до того вживала, але, напевно, по-перше, не в таких кількостях, а по-друге, під час вірусу організм більш схильний до алергії і тому пішла висипка. То я вже все погтім додумалась. а спершу мене дуже збивало із пантелику, що перше температура, потім висипка -- я то пов"язувала. А вже потім мені пояснили, що температура -- то вірус, а висипка -- то алергія
     
  12. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    @Kandya не знаю, на що. І сипе далі, одні плямки сходять, в інших місцях з‘являються. Не їв нічого нового, але потенційно алергенні продукти їв (полуниці, огірок, помідор, йогурт з вишнями і з чорницями). І ще, ті плямки червоніють, якщо мочити. Покупала, і знов на ногах червоні, за годину вже пройшло. Дивне якесь воно.
     
  13. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @Oleksandrochka, вам обов’язково потрібно виключити всі алергенні продукти, бо так заплутаєтесь і не зрозумієте на що обсипало. Вони можуть ще і підсилити дію, як от полуниці та вишні.....
    --- дописи об"єднано, 25 Лютий 2018 ---
    В мене вже менший від п’ятниці температурить, при чому я думала, що ми вже 2 тижні тому відхворіли тим страшнючим грипом. Сьогодні рвав від темпи.....йду взавтра слухатись, бо ще і кашель до того всього.....де весна, дівчата?
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. marianast

    marianast Well-Known Member

    В мого малого 6 днів була висока температура, 39,2 зазвичай. На фоні температури, як завжди у нас, з’явився ацетон, а він дуже погіршує стан, тому малому я збивала темп двічі на день. Раз було 40,2, нурофен дала, Парацетамол дала, мокрою простинькою вкутала - не спадає, малим трусить. Прийшла сусідка, вона фельдшер, вколола анальгін з димедролом і аж тоді, за пів години - сорок хвилин поповзла вниз. Аналіз крові теж вірусний, але ми ще здали амілазу- дуже висока, лікарка почала кіпішу вати за гострий панкреатит. Ну але я подумала, що дитина 6 днів мала високу температуру, 4 дні високий ацетон, приймав ліки і нічого не їв, лиш пив чаї і глюкозу, аналіз здавали на 5 день, ну звідки тому аналізу бути хорошим? Перездам після 10ти днів дієти, надіюсь все буде Ок.
    Мала хворіла 3 дні з t 39, але вона не ацетонік, обійшлось без особливого лікування.
    Обоє не сопляли, не кашляли.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Zolotse

    Zolotse Well-Known Member

    У нас вже від неділі без тем-ри (тьфу-тьфу) ,то сподіваюся, що вже пройшло. У нас зазвичай температура 3-4дні - то найдовше, тому я так злякалася.
     
  16. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Для інформації. Усі діти різні. Мої завжди мають високу Т, після 39,5 навіть не міряю, просто відчуваю на дотик, що гарячіші чи холодніші. І 5-6 днів висока Т - теж про нас, тому теж намагаюсь не панікувати. Менший малий мав таке цієї зими, думаю, що був просто вірус, не грип.
     
  17. khristin

    khristin New Member

    Теж спіткало таке "щастя". Дитина 3рочки 6 днів температура 38,5-39. Почалося різко з 40 і з червоного горла Через 3 дні було ніби легше , потім знову активно 39 по 3-4 рази на добу. Приєднався рясний нежить і легкий кашель. Температура легко збивалася нурофеном. Аналіз вірусний, не надто страшний. Зараз вже другий день, тьху тьху краще. Температури нема.
    Обійшлися без антибіотиків, хоча сімейна вперто наполягала

    Надіслано від мого Redmi 3S, використовуючи Tapatalk
     
  18. oljaponka

    oljaponka Member

    Добрий день усім!
    Моя малеча захворіла грипом, все було як завжди температура, потім кашель і насмарк...а тут добавилось ще й боління в м'язах ніг, дитина відмовляється вставати...
    Я знаю що це іде як ускладнення після грипу, запалення м'язів, чекаємо лікаря, але охоплює паніка.
    Може у когось було щось подібне?
     
  19. vjv

    vjv Well-Known Member

    Зараз цей вірус має таку клініку, особисто знаю 2 випадки. Робили розтираючі масажі з зігріваючими мазями за призначенням лікаря, за 2 дні пройшло.
     
  20. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Я сама ось з грипу викарабкуюся, то тільки от температура почала спадати. Насправді, отой біль у м'язах і кістках (ламає просто) був у мене практично весь час. Чоловік аж мусив кожного дня по 2 рази робити мені масаж спини, плечей, шиї, бо настільки то все боліло, що не передати. Але наче із початком виздоровлення починає попускати трохи отой біль. А дитина який день хворіє? Ще є температура?