"103" Хворіє дитина. Поради. (4)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Hexe, 10 Листопад 2014.

  1. fillette

    fillette Well-Known Member

    Може хтось вміє розшифрувати аналіз крові. До педіатра завтра. Шое 46 (норма до 10), еритроцити 57,5 (в нормі), тромбоцити 229 (в нормі), лейкоцити 5,7 (в нормі), гемоглобін 99 (норма від 115), лімфоцити 78,5% (норма до 50). Дитина дуже кашляє, соплі рікою, не їсть нічого крім грудей. Температура минулу ніч 38, вдень не було. Перед тим 39.
     
    Останнє редагування: 19 Лютий 2018
  2. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    @fillette а є розшифрування нейтрофілів?
    --- дописи об"єднано, 19 Лютий 2018 ---
    Я завжди керуюсь цією статтею ( звісно +лікар) 93472ABB-66E0-4440-8B4A-B50EC6049C05.jpeg
     
    • Інформативно Інформативно x 4
  3. fillette

    fillette Well-Known Member

    Нейтрофілів немає.
     
  4. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    @fillette тобто лабораторія не визначає?
    Судячи тоді по лейкоцитах то віруска.
     
  5. fillette

    fillette Well-Known Member

    Немає нейтрофілів взагалі в розшифруванні.
     
  6. Milena

    Milena Member

    Терміново до лікаря!
     
  7. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Може то був просто загальний аналіз крові? Я завжди прошу з формулою, то там всі ті палички тоді розписані окремо і добре все видно.
     
  8. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Та ясно, що до лікаря, але чого людей страшити. Вірусний вигляд крові.
    --- дописи об"єднано, 20 Лютий 2018 ---
    Там взагалі лейкоцитарної формули немає
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Milena

    Milena Member

    Деякі батьки, на жаль, лікують дітей по інтернету.
    Не раджу брати на себе відповідальності коментувати стан маленької дитини без відповідної освіти
     
  10. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Ця тема якраз для того, щоб коментувати. Форумлянка вже зверталась до лікаря і, враховуючи швидше всього
    звернеться до більш компетентного.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  12. fillette

    fillette Well-Known Member

    Були ми в хорошого лікаря. Кров виглядає так, як після перенесеного вірусу. Насторожило дуже високе шое, тому завтра ще перездамо кров і сечу в іншому місці. Антибіотики не виписувала, бо поки нема в них потреби. По інтернету не лікую, але хотіла порадитися, тому що лікарі виписують купу непотрібних ліків і потрібно все перевіряти. Дитина в мене перша, застуда теж перший раз, тому багато чого не знаю. Дякую усім за поради.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    якщо віруска перенесена гостро та інтенсивно, організм реагував високою температурою, - то залишкова ШОЕ може бути вищою і опускатись до норми повільніше.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. fillette

    fillette Well-Known Member

    Так ми і думаємо, але пересвідчимось що з нирками все добре. Дуже важко, коли всі навколо тиснуть щоб давати антибіотик. Надіюсь все мине без ускладнень.
     
  15. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    обов'язково. Обстежте лялю, хоча скорше за все, що з нирками ОК - ниркова температура сама по собі не падає.
     
  16. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Ви часом не в Синево здавали? Вони любителі нарахувати нереально високе ШОЕ. По крайній мірі, особисто я мала двічі ситуацію, коли одного дня в Синево в дитини ШОЕ 25, іншого в Охматдиті - 4.
     
  17. fillette

    fillette Well-Known Member

    Ми не у Львові, здавали у приватній лабораторії, вона тут одна. В поліклініці шое 27, решта кров і сеча в нормі. Так що доліковуємо залишки кашлю і здорові. Але гемоглобін 88 і виписали нам вітаміни і залізо. Дитина крім Гв дуже погано їсть, пару ложок.
     
  18. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Тобто в понеділок гемоглобін -99, а в середу - 88? І поцікавтеся про норми гемоглобіну у дітей до року. Там не
     
  19. fillette

    fillette Well-Known Member

    У тій першій лабораторії писало норма від 115. Сьогодні перездали в поліклініці, тут рахують вручну. Нам 1.03 рік і 88 всерівно низький, навіть якщо норма 100. Як підняти гемоглобін без препаратів? Дитина їсть дуже погано.
     
  20. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    в мого малого в тому віці був точнісінько такий самий. Я десь тут на форумі цю ситуацію описувала. теж ГВ і малоїжка. То я таки вирішила, шо то малувато і давала препарат заліза десь місяць. То трохи на ньому виріс (а може тому, шо було літо-свіже повітря-трохи фруктів), вже не пам"ятаю на скільки, десь до 100. А потім з віком взагалі внормувався, хоч м"яса не їість
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1