"103" Хворіє дитина. Поради. (4)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Hexe, 10 Листопад 2014.

  1. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Навряд чи, ні темп, ні діареї, ні інших схожих симптом нема, та й навіть висип не такий..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    @Марта2 кір, ніби з голови починає висипати, спочатку голова, а потім вже ручки, ніжки. А от краснуха, ніби, навпаки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    у нас теж не було діареї, температура два дні, висипка на другий день проявилась (ми якраз в Одесі на вокзалі були, вже додому їхали). Видно було, що то не алергічне, але я не злякалась, бо десь рік тому така ж висипка була. лікарка теж казала, що то коксакі мутовані) коксакі характерні тим, що через 2-3 тижні після висипки злазить шкіра на руках і стопах. у нас так було
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Дівчата, та висипка почала сьогодні зливатися у великі плями, в тих місцях шкіра, ніби, гарячіша + червона така, хоча ще вчора -позавчора висипка до обіду блідла, ставала непомітна....
    Блін...
    на кір в Медісі не беруть, інших лаб. нема...
    Були знову в лікарки, приписала Новірин. Ще здала кров на формулу, завтра результат буде.


    П.С. дуже дякую, що помагаєте розібратися...
     
    Останнє редагування: 12 Лютий 2018
  5. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    а хоч щось протиалергічне пили? воно не шкодить, але хоч картину вималює -- алергія чи ні
     
  6. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    так, п'є Л-цет
     
  7. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

  8. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    ні, зовсім...
    Таке все дивне, висип не можуть підписати під жодну вірусну болячку, бо вони всі дають високі темп, а в мого навіть 37 не було...
     
  9. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    у нас теж не було, я вже вище писала. і ще мені лікарка казала, що з таким висипом мали б в лікарню забирати, бо коли його стільки, як у нас -- мала б бути і т, і вялість і інтоксикація. А в нас того всього не було -- ні Т (лише перші 2 дні), їла, пила, активна була. І він пару днів тримається однакової інтенсивності, а потім сходить, а десь четрез 2-3 тижні злазить шкіра
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Марта2 в нас не було темпи при краснусі. Тому ми спочатку до дерматолога поїхали, а там вже по висипу сказали, що не їхнє. Про зуд питаю, бо в мого малого кропив'янка вже кілька разів була і по опису щось схоже але вона чузається дуже.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    Ми тоді були в Гайдука, він написав інфекційна алергія!!! ніяка то не краснуха. А на наступний день були в алерголога і вона з порога сказала що краснуха. Дитина не щеплена, Т не було, тільки та тепла висипка. Шкіра ніде не злазила.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    ой, і кропив"янка у нас була атипова))) -- на вигляд кропив"янка, але не чухалась взагалі, ні грама. Особливість кропив"янки -- через півгодини після таблетки весь висип минає, а потім, якщо не сильна алергія, то вже й не вертається, а якщо сильна (в нас раз тиждень була) -- то коли закінчується дія таблетки (якщо це супрастін -- то через 4-5 годин, якщо ларатадин чи Л-ЦЕТ -- то аж через добу) знову висипає. А раз так висипало і шиї, що дільнича сказала швидку викликати, щоб набряку квінке не було, тот швидка гормон (диксаметазон) вколола і за півгодини все безслідно минуло
    --- дописи об"єднано, 13 Лютий 2018 ---
    то від коксакі злазить, а не від краснухи
     
  13. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    В нас зараз якийсь дивний вірус чи щось таке, бо в неділю після обіду 37.5, ввечері 36.6 трохи мала покашлювала сухим. Вчора зранку кашель став мокрішим, поїхали слухатися в поліклініку до Плашенко і все чисто, тільки по задній стінці стікають виділення. Вчора ввечері знову 37.5 і біль голови, мала заснула, а в 2 ночі 38,7 і знову болить голова. Дала пів дози нурофену швидше від голови ніж щоб збити Т. Ясно що Т впала до 37.8. І від тоді скаче від 37.2 до 37.8.
    Це може бути вірус такий чи грип так себе веде?
     
  14. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    --- дописи об"єднано, 13 Лютий 2018 ---
    В нас коксакі був у жовтні 2016 лікувала нас тоді донька Гайдука. Була висипка тільки в ротику , така як стоматит, але багато. Т не було. Шкіра також не злазила. Але в деяких знайомих при тих же симптомах але з Т шкіра злазила. То напевно в кого як.
    А взагалі, казали знайомі лікарі, що тепер хвороби так мутують, що важко розпізнати навіть з аналізами.
     
    Останнє редагування: 13 Лютий 2018
  15. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

     
    Останнє редагування: 13 Лютий 2018
  16. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    Часом не скарлатина? а скарлатина не вірус...
     
    Останнє редагування: 13 Лютий 2018
  17. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Марта2 КПК то ж кір/паротит/краснуха? Якщо танцювати звідси то дуже схоже на краснуху. Ми хворіли одночасно втрьох- я, чоловік, малий. В мене найбільше сипало по ляшках і животі) , чоловік весь був, в малого ледь на животі виднілись. Іноді виглядало що тих плям нема, а через годину вже було видно чітко. Я з невисокою температурою, чоловік мав 40, малий взагалі не мав. Я відійшла за тиждень, малий взагалі не зрозумів, що хворів чимось, чоловік три тижні пластом лежав, казав, що його болить весь лімфотік
    Всі інші хвороби мали би подавати ще якісь розпізнавальні знаки- червоні очі, малиновий язик, температура, ознаки ангіни при скарлатині і т.д.
    Єдине, що висип при краснусі не зливається. Рельєфний на дотик і любить зливатися висип при корі.
    У вас наче два в одному - висип як при корі, перебіг як при краснусі....
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Стільки різних причин висипки - не завжди і досвідчені лікарі можуть визначити, картина буває дуже змазаною.
    В нас в малої така висипка колись була після 7 днів прийому аугментину ( ми сміялись, що остання доза була лишня). Спочатку висипка як кропивниця зранку, на другий день стало зливатись в плями, теж такі тепліше і то на фоні супрастину ( порадила лікарка), пройшло поступово аж за тиждень. В нас точно була алергія, казала лікарка на аугментин буває таке ( на ту складову, що кислота, якщо перевищити дозу). Племінниця недавно приймала теж, доза по її віку, не вистачило на 1 день прийому, докупили іншу, бо не було потрібної, сказав лікар, підійде, пийте по 1.5 таблетки. За добу - алергія. Амоксиліну то попала нормальна доза, а каволінової кислоти - завелика. То супрастін не допомагав, стали губи спухати, кололи дексаметазон. То я згадала і пишу всім як пересторога - аугментин не можна заміняти на іншу дозу, тільки згідно з віком і вагою, тобто при тих таблетках не завжди 1+1 =2, і грубшу таблетку також не можна ділити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    То напевно так і є, бо я в дитинстві мала такий запис в карточці "корьєва краснуха".
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. varschavcka

    varschavcka Well-Known Member

    Минулого тижня в малого також була дивна висипка, були в лікарки і здавали кров - то сказала, що все в нормі, виглядає як алергія. Висипка трималась десь 5 днів, в одних місцях зявлялась, в інших зникала, щоки на вечір червоніли, температури не було. Лікарка виписала - сорбекс, супрастин і глюканат кальцію.
     
    • Подобається Подобається x 1