"103" Хворіє дитина. Поради. (4)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Hexe, 10 Листопад 2014.

  1. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    @Марта2 ось з сайту сес
    Screenshot_2018-02-11-10-08-43-867_com.google.android.apps.docs.png
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  2. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Дякую, я хочу старшому здати.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  3. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    прочитала, що краснуха не сипить по долонях, а в Олесі трохи була... і краснуха сипе одночасно по всьому тілу, а в моїх дітей поступово.. живіт, потім лице, потім ноги...
    --- дописи об"єднано, 11 Лютий 2018 ---
    Кпк не дає, ага , то хіба так кажуть, після цього щеплення за останній місяць діти мали реакції, з них двоє мої знайомі...ну і +моя.
     
  4. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    ну тоді це не кір, бо він з голови починається. В нас така висипка була літом у меншої, особливо долоні і стопи, потім ще шкіра злазила, десь через три тижні після висипки
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    В малої літом була краснуха. Сипало живіт, ноги, руки і тоді личко . Висипка на дотик була тепліша ніж тіло. Хоч Т не було
     
    Останнє редагування: 11 Лютий 2018
    • Подобається Подобається x 1
  6. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Завтра планую йти здавати аналізи, може можна здати одночасно і на кір , і на краснуху, здам і буде хоч якась ясність в ситуації....
     
  7. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Марта2y при краснусі збільшені лімфовузли за вухами.
     
  8. Oliusia

    Oliusia Well-Known Member

    Марта2, а може скарлатина?


    Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk
     
  9. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    там ще мигдалики зачіплені.
     
  10. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    Ще однією характерною ознакою скарлатини є малиновий язик. Ми всією сімzєю перехворіли(
    --- дописи об"єднано, 11 Лютий 2018 ---
    @Fistawka, таки-так. Видзвонила вчора ввечері лікарку свою. Сказала антибіотик не давати. Якщо темпа буде менше 38,5 то чекати. Пити сорбенти та електроліти до понеділка, а там буде видно. Якщо ростиме - то тоді прокапатись у лікарні. Бо то грип такий цього року. Дякувати Богу, сьогодні ми вже без температури і ганяємо по всій квартирі. Я ще цього тижня у школу не вестиму. Будемо в парку на санчатах відновлюватись. Бо трохи налякалася(
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. magic

    magic Well-Known Member

    Ми теж вже тиждень з тою вірускою(( Мали температуру від 37,7 до 38,5, перейшло у ларингіт, тепер соплі і кашель трохи..
    Але мене ось що цікавить - останні два дні і сьогодні, температура зранку і вдень нормальна, а після обіду піднімається до 37,2.. Це може бути нормою після віруски і при наявності нежитю і кашлю?? В нас такого ніколи ще не було..
     
  12. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Може здайте завтра аналіз крові, розвієте сумніви щодо подальших дій. А так буває всяке, ми доліковуємося антибіотиками. А молодша , яка захворіла раніше брата, поборола на 4 день з 5-го вже було все добре, навіть аналізи не здавали. У всіх різний організм, син дуже тяжко переніс і аналізи в кінці погіршилися, я розказувала вище...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. magic

    magic Well-Known Member

    Ми здавали у п"ятницю кров та сечу - сеча добра, кров вірусна. Але думаю, що може варто за декілька днів перездати кров, якщо температура буде далі з"являтися..і завтра хочу ще раз лікарку викликати, щоб послухала малого, бо кашель присутній..
     
  14. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Ми перездавали, в середу 5 день хвороби був добрий, в пятницю 7й день т-ри вже не альо.
     
  15. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @magic, у нас на 7-8 день темпа теж стрибала, від 36,2 до 38,5 і все за один день. То я ще раз для контролю здала кров із формулою. І сечу. Моя лікар каже, що так організм може відновлюватись. І ще у нас з’явилися густючі соплі і мокрющий кашель. Але відійшло вже. Ну, але контроль потрібен. Бо то дійсно різні організми, по-різному справляються.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Я думаю, що за років 20 ні скарлатину, ні кір ні краснуху взагалі ніхто не впізнає. Віруси мутують. В першу чергу через ті ж щеплення.
    Чим більше людство придумує ліків, тим більше нових хворіб з'являється.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 8
  17. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    В нас взагалі у всіх по різному було : малий захворів першим і переніс найважче, перші 3 дні Т до 40, потім ще 3 між 39 і 40, аж на 7 день стало легше, ну і кашляв трохи. ЗАК здали на 6 день, показники майже в нормі були. Доня теж мала більше 39,але лише півтори доби і на 2й вечір вже скакала як козеня) ми з чоловіком день-два прислабли, та й усе. А за старшого добряче напереживалися, бо хоч йому характерно переносити віруску з гарячкою до тижня, але не з такою ж!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    в нас була темпа 40, правда десь 3 доби (2 тижні тому)
    прийшли в садок після того - завернули нас, бо типу горло ще червоне, щоб не вернулося, ( були дітки що заверталося і попадали в лікарню)
    лікар прийшла - горло норм, але дійсно сидіть в хаті, бо вірус був жорсткий
    я трохи була на садок зла, але минулий тиждень в групі 2-3 дітей максимум, я такого за останній рік і не памятаю
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    коксаки? хоча не чути щоб десь був... пам"ятаєте як почався відпочинковий період з Туреччини багато привозили
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. сяняНЯНЯ

    сяняНЯНЯ Well-Known Member

    В малого влітку теж таке було, то визначили що це коксакі
    --- дописи об"єднано, 12 Лютий 2018 ---
    В малого влітку теж таке було, то визначили що це коксакі