"103" Хворіє дитина. Поради. (4)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Hexe, 10 Листопад 2014.

  1. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Дівчата, якщо у ваших малюків вночі піднімається висока Т, які заходи ви робите?
    В малого таке не вперше і не вдруге. Зазвичай нічого не роблю (крім ГВ в минулому, рясного пиття і комфортних умов). Два рази після таких випадків здавала аналізи. Один раз виявили серйозну проблему, іншого разу аналізи були добрі.
    Ситуація така. Вчора вдень малюк був здоровим, тільки після обіду дуууууже багато пісяв (і в штани теж кілька разів). Але апетит/настрій нормальний. Вночі піднялась Т до 38,7-38,9. Не збивала, лиш контролювала. Спав погано, крутився, засинав і через трохи просинався. Зранку Т 38, вдень 37,2-37,5. Інших симптомів хвороби немає, їсть/п'є добре.
    От не знаю, здавати аналізи (кров? сеча?) чи не варто?
    Що ви робите в таких випадках?
     
  2. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    В різних дітей було по-різному, син був досить хворобливий, але вже після 2х років, коли пішов в садок, грві часті. Але власне щоб дуже висока температура - то рідше. Вдень я спостерігала до 38.5, потім ближче до 39 Все- таки збивала. На ніч давала ібупрофен, то і дитина висипалась, бо вдень таки змучувалась, і я могла поспати. Ніч колотитися з температурою то жах. Для менша - зовсім інша картина. З 2 років в садку , хворіла набагато менше, ніж хлопчик. Але як і хворіла, то мала зразу доволі високу температуру, (діяла я так само), але за 2 дні перегорала і ще через 2 дні була як огірочок, коли в старшого соплі затягувались тижнями, вже навіть з маленькою температурою або без. І ще кілька разів у меншої були скачки температури вночі до 39, збивала, ознак нові чи ще чогось такого не було. Не йшли один день в садок, на завтра - здорова дитина. І кутній зуб новий. КОЖЕН кутній зуб вилізав з температурору 38 і більше, буквально 1 день - і все. Дуже було дивно, бо в старшої доці я часто зуба вже знаходила, коли стукнула ложкою об нього, в синочка теж зуби не викликали температури. А от менша мала таку особливість. Вибачте за багато тексту, у вас вже всі зубки? Заглядали в ротик? Бо раптово високу температуру дає і горло, подивіться чи не червоне...
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Не дивились, але дякую за розгорнуту відповідь!
     
  4. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    не збиваю до 38.7-39.0 якщо малий адекватний і нема льодяних ніг, а гарячущих рук. Міряю кожні 2 год.-пою-пітніє-переодягаю-темп. падає сама.
    Але мій нормально, майже завжди, почуває себе при 38 температурі. Лиш раз йому було реально зле, то збивала і 37.7...
    Безсимптомної температури ще не було - кожен раз було ще щось крім неї. Ну і він такий живчик, що 37.5 в нього не запідозриш, якщо не поміряєш.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    до 3х днів спостерігаю безсимптомну Т. не збиваю до 39, при умові, що дитина нормально переносить. як правило за цей час або проходить все, або вилазить ще якийсь симптом-горло/соплі-кашлі/висипка...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  6. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Я здавала сечу (часто пісяла і на ніч температура 38.5), то в нас цистит був, але не знаю, як у хлопчиків...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Дитину лікувати 2 тижні тому антибіотиками від бронхіту. Потім ще тиждень вдома внормовували флору. Пішла в садок 4 дні. Знову щось вхопила. Температура 39 четвертий день - вищої не чекаємо - збиваємо, бо жаліється, що болять вушка. Здали кров, сечу, все добре. Лор дивився - каже вуха впорядку. Лікар каже вірус, має темп. вже спадати, але нині 4-тий день і далі висока на вечір. Червоне горло.

    Чи може так триматися темп. і що ще я маю робити? Бо місця собі не знаходжу.
     
  8. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    При вірусі температура може триматися 5 днів, тоді падає і можуть вилазити інші симтоми. Всі дні тримається власне така висока температура.

    Надіслано від мого MX5, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    якщо довіряєте лікарю, то поїти, міряти, не навдягувати, провітрювати і т.д.... тобто чекати.
    Якщо маєте сумнів- зверніться ще до когось на консультацію. І стежте , чи не змінюється поведінка дитини.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. iragonzales

    iragonzales В декреті

    Дивіться по дитині, не стане краще можете здати кров і сечу. Не спішіть на майбутнє з антибіотиками...Можливо зробіть трохи тайм аут з садочком, дайте дитині оклигати...Так би зробила я.
     
  11. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    В малого температура, коливається між 38.2 і 38.7. Сильний кашель, соплі, дуже сильно сльозяться очі. Даємо жарозниж. помагає. ненадовго. Що можна дати від кашлю. Наша безтолкова дільнича була, виписала Флавамед:girl_devil:. Що ще є таке, щоб полегшити малюку кашель? Ереспал колись давали, але в мого малого він дуже пришвидшував серцебиття. Ми це вчора лікарці сказали, то вона каже, що це не перша така скарга в неї. Але до того постійно нам його виписувала(ще один злий смайл). Може якісь домашні методи? П'є багато. Дівчата, як ви в такому випадку здаєте кров дитині? Викликаєте додому з приват.лабораторії? Переживаю, щоб часом якогось запалення не було.
     
  12. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    в мене нетрадиційні методи- всякі чаї з смородини-малини. молоко з боржомі. чи з медом.чи з какао-масло..
    ми раз пробували зробити аналіз крові на дому-викликати медсестру з сінево. Рома не дався. а якщо ваш дається.і сильно переживаєте-чом би ні? Одужуйте
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    в малого дерматит від молока, на жаль.
    то зразу приходять чи на наст. день? І яка ціна? Який то має бути аналіз - звичайний чи розгорнутий?
     
  14. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    до нас прийшли на наст день. я завжди розгорнутий роблю..
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Зараз виклик з Сінево коштує дорожче, ніж сам аналіз (((
    Але що зробиш... Ми на завтра маємо виклик. Бо хворого точно нікуди возити не буду.
    Якщо є голод картка від Аптека низьких цін, то - 10% на аналіз.
    Хача якщо порахувати, що в лабораторії забір венозної крові 30 грн + витрати на транспорт, то не дуже дорожче виходить зробити вдома.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    А як ви викликали? Через оту форму на сайті? Бо телефонів їхніх відділень я не знайшла.
     
  17. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    я собі пригадала. що колись наша педіатр казала, що можна викликати медсестру з поліклініки на дім.щоб взяла аналіз крові. правда тоді Ромі було пару місяців. а може якщо у вас нормальна дільнича-подзвоніть-спитайте..
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    @Dominika Виклик медсестри додому у м. Львів — Здати аналізи в медичній лабораторії «Сінево»
    Найбільше мені подобається медсестра Ліля. А малого вени просто жахливі. Не всі можуть набрати кров з першого разу, а в неї ще не було такого. Попадає з першого разу.
    Хоча знаю, що до 5 років вони і з пальчика набирають.
    --- дописи об"єднано, 14 Грудень 2017 ---
    Можна, ми колись до свекра викликали
    Але то треба ще десь за довідками ходити. Наша амбулаторія на Шевченка, а довідку брали на Хімічний.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Якщо реєструюсь до лікаря в своїй поліклініці, то одразу на вайбер приходить купон на знижку 10% на аналізи в Синево.
     
  20. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    @raspberry на виклики додому поширюється купон?