"103" Хворіє дитина. Поради. (4)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Hexe, 10 Листопад 2014.

  1. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Дати для чого? Щоб вам було спокійніше? Випийте заспокійливе. І, якщо на четверту добу не буде покращення, здайте кров.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    В малого рік тому якраз був афтозний вірусний стоматит з гарячкою і відмовою від їжі та грудей. За три-чотири дні одужав. Все завдяки (реально!) варення з рожі (я давала йому смоктати з ложечки дуже часто) і мастила горло відваром шавлії. Без АБ. Купили Стоматидин, але він не знадобився. Ну і пити багато, дуже багато: вода, сушка, компоти несолодко.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    З якою температурою в дитини до року сімейний лікар приходить додому на виклик?
     
  4. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    нам таке варення не пішло)( синька помогла..
     
  5. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Не пішло в сенсі не допомогло чи малюк не хотів їсти?
     
  6. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    ну він не смоктав. потримав в роті і злопав.. смачне ж. тому і судити про те, що помогло не можу)
     
  7. model fantazii

    model fantazii Well-Known Member

    Навіть без Т приходить..

    Надіслано від мого SM-J200H, використовуючи Tapatalk
     
  8. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Покритикуйте лікування.
    Лікуємо дитину, 11 місяців. Вірус (вчепила від мене). Температура 38-38,5. Збиваю коли 39 і вище нурофеном, бо їй вже дуже зле. Лікар виписала лаферобіон у свічках і вокар в каплях. Горло червоне. Аналізи зараз не можемо здати так як хворі обоє.
    Лаферобіон - противірусне, які зараз не рекомендують через недоведену ефективність.
    Вокар - гомеопатія. То точно буду давати, бо більше на горло нічого не можна.
    Ну і основне наше лікування - багато багато ГВ.
    Ваші думки?
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Merry

    Merry Well-Known Member

    а скільки часу лікуєте? тобто скільки часу температурить?
     
  10. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Вчора ввечері затемпературила дитина. Я з четверга хвора.
     
  11. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Хто давав дітям вітаміни групи В і які саме препарати? Цікавлять відгуки.
     
  12. Merry

    Merry Well-Known Member

    Лікування поки правильне) Лаферобіон як не поможе, то не зашкодить.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    Дівчата, дитині 1 рік і 2міс. має запалення 2х вух, сильний кашель ну ісоплі рікою, температури нема. виписали антибіотики від отиту. від кашля небулайзер інгаляціі кожні 4 год. Небулайзер я взагалі не можу йому робити, він верещить, тікає, виривається. не маю третьоі руки, щоб його тримати))) я пробувала багато разів, але це не варіант. Соплі промиваю сольовим розчином. Від кашлю даю сироп мед з плющем. Порадьте щось дієве від отиту і кашлю, крім АБ, будь ласочка.
     
  14. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    а ви аналізи здавали? точно антибіотику не треба? Хоч наші лікарі АБ і без аналізів при болю в вухах виписують
     
  15. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    Ми ще не здали аналізи, і я думаю, що аб треба. Питаю, може є якийсь дієвий додатковий засіб, який можна використовувати в разі чого, щоб не запускати. бо це вже другий раз запалення вуха. Я так розумію, що запалюється через постійні соплі. Тому, відчуваю, що це буде постійною проблемою. АБ не буду весь час давати, шукаю якийсь варіант більше як профілактику. Крім промивання носа, що ще можна робити?
     
  16. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Вушні краплі отипакс або отикаїн (вони обезболюють і знімають запалення) ми іноді отит не сильно запущений лише краплями для вух лікували.
    Технологія така - спочатку капаєте в ніс судинозвужуючі (нафтизин наприклад) при чому дитина лежить на боку і капаєте в нижню ніздрю, тоді перевертаєте голову і знову в нижню. Потім за 15-20 хв вже отикаїн. У випадку отиту судинозвужуючі в ніс важливі - вони знімають набряк і дають можливість вушним краплям потрапити куди треба.
    Ну але це не профілактика, а власне лікування отиту.
    Може бути. У нас перший отит був в 6 міс. Потім мали по 5 разів на рік (практично при кожній застуді :sad: ). Десь ближче до 2,5-3 років або переріс або навчився добре висякувати соплі нарешті так що вони не текли одразу у вухо.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Корисно Корисно x 2
  17. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Ну хіба навчить організм малюка не боротись з вірусами. Ну а нащо, дадуть свічку всеодно, нащо напрягатись
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Merry

    Merry Well-Known Member

    Ви в цьому впевнені?
     
  19. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    А Ви можете гарантувати "не зашкодить"?
     
  20. Merry

    Merry Well-Known Member