"103" Хворіє дитина. Поради. (4)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Hexe, 10 Листопад 2014.

  1. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Як, окрім промивання носика, полікувати сопельки дитині 1.5 року?

    Надіслано від мого SM-G935F, використовуючи Tapatalk
     
  2. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Я мусила капати судинозвужуючі перші дні хоча б на сон, бо зі спухшим носом то було не спання. Звичайно, краплі по віку.
     
  3. Polishgirl

    Polishgirl Active Member

    Дитину болить живіт, часто жаліється. Глистів по калу і крові не знаходили, по узд лікар Печеник сказав шо нирка збільшена, по печінці і на шлунку є сліди пошкоджень. Може бути глисти. Але підіатр нам сказала шо він такий на мєлочі звертає увагу тоді як інші уздисти при тих папаметрах пишуть здорова. Ми пили мотиліум, креон і фосфалюгель . але далі те саме. Раніше і жовчний лікували, і вітамвни пили....
    Дитина висока і худа. Думаєм може від стрімкого росту в неі такі симптоми. Іноді каже шо в області серця поколює.... Підкажіть до якогр узд лікаря звернутися. І може в кого таке було
     
  4. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Дівчата, якщо дитина жаліється на нирки, коли нахиляється і температура 37.5, що можна дати? Нурофен? Здали сечу по Нечипоренко і кров, чекаєм аналізів і тоді до лікаря.
     
  5. Raven

    Raven Мама малятка

    Можна нурофен, парацетамол, але я б не збивала темп. Спробуйте ношпу, в крайньому випадку ріабал.
     
  6. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    та я не від температури, а щоб зняти біль і запальний процес можливо
     
  7. Raven

    Raven Мама малятка

    Краще спазмолітиком біль зняти. А протизапальне вже дозовано від припису лікаря.
     
  8. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Дівчата порадьте, в малого з"явилась заїда. тріщинка в кутику. в Злати ніколи такого не було, і внього перший раз. чим мастити обробляти? чула олією обліпиховою? чи то я не то чула?
     
  9. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    напевно то
    нам призначали її при стоматиті
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

  11. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Який вік дитини? Радити нічого не буду, розкажу про себе. Подібне було зі мною в підлітковому віці. Спочатку було запалення нирок після грипу, а потім понеслось. По аналізах по всіх органах потрохи було щось не в порядку. Узд тоді було 1 в медінституті, води в мене персонально мій лікуючий лікар з охматдиту, де я лежала. Живіт час від часу болів, піднуджувало часто. Взагалі я була дуже вразливою психологічно, то не виключаю, що була психосоматика. Підозрювали вовчак, брали кров, яку на той час возили в Київ - тільки там в радянські часи робили. Аналіз був негативний, але все одно написали той діагноз з знаком питання. Направили на консультацію в Київ в охматдит. Там зразу зранку поздавали аналізи (звичайні) до обіду були на прийомі. Подивилась та столична лікарка на всі мої виписки, аналізи і т.п. , зробили кардіограму, послухала - звичайний огляд. Запитала, чи пітніють руки, коли хвилююся, чи прискорюється серцебиття ( все так і було). Сказала що вони там Вам видумують. Дитина росте прискорено, а внутрішні органи несинхронно, судини теж. Поставила діагноз ВСД сказала просто дотримуватись здорового способу життя - переросте. Що я Вам мушу сказати - може так, може ні. То було 30 років тому. Після того я з моїми ужасними проблемними нирками народила 3 дітей. Правда при токсикозі загострювалась дискенезія жовчних шляхів, яку ставили і в дитинстві. Ревматизм десь пропав ( або його не було). Правда маю зараз рецидив гіперфункції щитовидки ( вперше діагностовано у 2000.). Ото думаю, чи не росли ноги у того з дитинства - гормони щитовидки тоді не перевіряли мені, а тахікардія, як я тепер знаю - один з симптомів. До чого я так багато букв пишу - перевірте на всяк випадок грунтового щитовидку дитині . Здоров'я вам!
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Merry

    Merry Well-Known Member

    Захворіла доня 1.8року(. Сьогодні проснулася з температурою 38.5, більше ніяких симптомів нема. Від сніданку відмовилася. Лікарку викличемо, але чи буде вона сьогодні чи вже аж завтра -невідомо. От не знаю чи можна йти з дитиною гуляти на вулицю (не до дітей звичайно) десь в обід. Як ви робите в таких ситуаціях?
     
  13. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    Я сама з темп. не гуляю, бо мені в такому стані комфортно тільки дома сидіти. Тому й дитину не виводжу нікуди. Ше розумію, якщо 37, але 38, 5 - досить висока
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  14. Raven

    Raven Мама малятка

    Дивлюсь по дитині. Моя може при 39 пельмені наминати, а може спати в мене на руках.
     
  15. Merry

    Merry Well-Known Member

    нікуди ми не підемо. На фоні Нурофену температура виросла до 39. Панікую.
     
  16. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Я б зробила так - Пити (щоб інтоксикація не пішла, а за нею судоми) , тепла ванна, ношпа, напевно парацетамол за 4 год , аналіз, лікар.
     
    Останнє редагування: 19 Жовтень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  17. sherry

    sherry Well-Known Member

    Нурофен починає діяти десь за 40хв.
     
  18. Merry

    Merry Well-Known Member

    то вже було півтори години
     
  19. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Я зауважила по своїй дитині, що якщо руки-ноги холодні, то температура росте, лиш потепліли - почала падати. Жаропонижаюче по різному починає діяти, якщо мало пили або під час підйому температури дали, то може реакція відбутись і за півтора години. Я дивлюсь по руках-ногах. Як холодні, масажую, зігріваю в руках, міряю температура щогодини, ношпу не даю, не відчула її дію. Тільки відчуваєте, що йде потепління, значить температура спадає. Даю жаропонижаюче, як більше за 38,5, одночасно багато пити і не кутати, шкарпетки, светри зняти, ковдру відкрити, якщо спить, то накрити чимось легеньким. Протираю чоло, відкриті ділянки вологим рушником, ставлю вологий рушник на чоло.
     
  20. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Не знайшла теми про дитяче УЗД. Порадьте, будь ласка, де краще зробити дитині УЗД нирок і сечового міхура.