"103" Хворіє дитина. Поради. (4)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Hexe, 10 Листопад 2014.

 1. Basyanya

  Basyanya Well-Known Member

  Як, окрім промивання носика, полікувати сопельки дитині 1.5 року?

  Надіслано від мого SM-G935F, використовуючи Tapatalk
   
 2. Shapokliak

  Shapokliak Active Member

  Я мусила капати судинозвужуючі перші дні хоча б на сон, бо зі спухшим носом то було не спання. Звичайно, краплі по віку.
   
 3. Polishgirl

  Polishgirl Active Member

  Дитину болить живіт, часто жаліється. Глистів по калу і крові не знаходили, по узд лікар Печеник сказав шо нирка збільшена, по печінці і на шлунку є сліди пошкоджень. Може бути глисти. Але підіатр нам сказала шо він такий на мєлочі звертає увагу тоді як інші уздисти при тих папаметрах пишуть здорова. Ми пили мотиліум, креон і фосфалюгель . але далі те саме. Раніше і жовчний лікували, і вітамвни пили....
  Дитина висока і худа. Думаєм може від стрімкого росту в неі такі симптоми. Іноді каже шо в області серця поколює.... Підкажіть до якогр узд лікаря звернутися. І може в кого таке було
   
 4. Meriroma

  Meriroma В пошуках себе...

  Дівчата, якщо дитина жаліється на нирки, коли нахиляється і температура 37.5, що можна дати? Нурофен? Здали сечу по Нечипоренко і кров, чекаєм аналізів і тоді до лікаря.
   
 5. Raven

  Raven Мама малятка

  Можна нурофен, парацетамол, але я б не збивала темп. Спробуйте ношпу, в крайньому випадку ріабал.
   
 6. Meriroma

  Meriroma В пошуках себе...

  та я не від температури, а щоб зняти біль і запальний процес можливо
   
 7. Raven

  Raven Мама малятка

  Краще спазмолітиком біль зняти. А протизапальне вже дозовано від припису лікаря.
   
 8. algo

  algo СуперМодератор) Команда форуму

  Дівчата порадьте, в малого з"явилась заїда. тріщинка в кутику. в Злати ніколи такого не було, і внього перший раз. чим мастити обробляти? чула олією обліпиховою? чи то я не то чула?
   
 9. Borsychok

  Borsychok мамуська-пампуська

  напевно то
  нам призначали її при стоматиті
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 10. Meriroma

  Meriroma В пошуках себе...

 11. Shapokliak

  Shapokliak Active Member

  Який вік дитини? Радити нічого не буду, розкажу про себе. Подібне було зі мною в підлітковому віці. Спочатку було запалення нирок після грипу, а потім понеслось. По аналізах по всіх органах потрохи було щось не в порядку. Узд тоді було 1 в медінституті, води в мене персонально мій лікуючий лікар з охматдиту, де я лежала. Живіт час від часу болів, піднуджувало часто. Взагалі я була дуже вразливою психологічно, то не виключаю, що була психосоматика. Підозрювали вовчак, брали кров, яку на той час возили в Київ - тільки там в радянські часи робили. Аналіз був негативний, але все одно написали той діагноз з знаком питання. Направили на консультацію в Київ в охматдит. Там зразу зранку поздавали аналізи (звичайні) до обіду були на прийомі. Подивилась та столична лікарка на всі мої виписки, аналізи і т.п. , зробили кардіограму, послухала - звичайний огляд. Запитала, чи пітніють руки, коли хвилююся, чи прискорюється серцебиття ( все так і було). Сказала що вони там Вам видумують. Дитина росте прискорено, а внутрішні органи несинхронно, судини теж. Поставила діагноз ВСД сказала просто дотримуватись здорового способу життя - переросте. Що я Вам мушу сказати - може так, може ні. То було 30 років тому. Після того я з моїми ужасними проблемними нирками народила 3 дітей. Правда при токсикозі загострювалась дискенезія жовчних шляхів, яку ставили і в дитинстві. Ревматизм десь пропав ( або його не було). Правда маю зараз рецидив гіперфункції щитовидки ( вперше діагностовано у 2000.). Ото думаю, чи не росли ноги у того з дитинства - гормони щитовидки тоді не перевіряли мені, а тахікардія, як я тепер знаю - один з симптомів. До чого я так багато букв пишу - перевірте на всяк випадок грунтового щитовидку дитині . Здоров'я вам!