"103" Хворіє дитина. Поради. (4)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Hexe, 10 Листопад 2014.

  1. onebyone

    onebyone Well-Known Member

    То таки зубчики верхні !!! Хто чим маже ? З трьох діток , лише зараз відчула , що таке коли лізуть зубки . Чим можете ясна , дівчата , бо мучиться страшенно . Температури немає .


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  2. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    нас недавно ясна боліли. мазала дентолом.. помагало за 5 -10 хв
     
  3. onebyone

    onebyone Well-Known Member

    А на довго ?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  4. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    раз на день і раз на ніч. ясна кровили. кричав. а так міг хоч трішки поїсти і бавився
     
  5. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    я теж мазала, але й тут найкраще йому допомагала циця.... бо тепле пиття заспокоює.
     
  6. onebyone

    onebyone Well-Known Member

    Пити з ложечки не хоче, з пляшечки тим більше, ні з поїлки. Тільки цицю .


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  7. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Підкажіть як краще. Схиляюся думати, що то таки животик турбує. А не зуби (зубів ще не маємо). Без тижня 8 місяців. На педприкормі з 6 місяців. Останні пару днів кепсько з каканням. От і сьогодні ніяк. Плаче, капризує, не може спати. Думаю Відмінити прикорм поки не покакає чи дати чорнослив ?
    Друге питання: розбиратися що не так з прикормом чи списати на те що могла з'їсти шматочок паперу коли бавилася з коробкою з-під чаю?
     
  8. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    В малого +- в такому ж віці з'явились проблеми з каканням, тужився, але нічого не виходило. Я підловили момент і в позі висаджування він покакав. Прикорм не відміняла

    Надіслано від мого Lenovo P70-A, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. onebyone

    onebyone Well-Known Member

    Чергове ... В мене Вроді починається кишкова інфекція . Наразі тільки діарея . Що робити , малеча 10 міс . на Гв. Як вберегти її щоб не заразити?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  10. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Бути певним в кишковій інфекції можна тільки тоді, коли контактував з хворим. А так, то може бути просто сильне отруєння. В ідеалі без поцілунків, ну і руки часто мити, бажано щоб з дитиною побільше був хтось з інших дорослих.

    Надіслано від мого SM-J700H, використовуючи Tapatalk
     
  11. podolyanochka

    podolyanochka Well-Known Member

    Дівчата, впала донечка. Майже 3 р. Загалом невисоко, але має набряк в потиличній частині голови. Підкажіть якогось невропатолога щоб глянув, будь ласка.
     
  12. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    @Happy Fiancee в малого в вісім міс теж проблеми з каканням почалися і теж тільки педприкорм. Тато мене все діставав, що то від того, що дитина нормальної їжі не їсть, а тільки цицю в основному. Я спочатку доводила, що це не так, а потім в нервах дала малому кашу хіпп на ранок, овочі на обід і на вечір знову кашку. Ясно, що ту всю їжу він вже їв, але зовсім по трошки, а тут я дала грам так по двісті, малюк їв охоче, і , о чудо, на вечір вже каки без проблем, на другий день повторила, і з того часу як малий почав їсти нормальну їжу знідно віку нормальними порціями налагодилося і какання.
    --- дописи об"єднано, 14 Серпень 2017 ---
    @podolyanochka вам, напевно, краще до нейрохірурга.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  13. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Вночі дитина стала гаряча. 38.8 темп. Що робити і що може бути. Ходить в садок. Дитині 2.11р
     
  14. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    в нас так раптово піднялась темпа. без інших симптомів. виявився стоматит.. загляньте в рот.... ну і мабуть лікарем проконсультуватись. причин багато мо бути
     
  15. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Дзвонила в садок сказати, що не прийдемо. Вихователька каже, вчора в дівчинки температура висока піднялася і хлопчик рвав.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  16. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Поставила вночі парацетамол. Трохи збив температуру. На обід знов 38.4 вже. Заснула. Стілець кашкоподібний. Дала ще ентерол. Чи збивати зараз температуру?
     
  17. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Gajka мусите дивитись по дитині. Я не збиваю до 38.8..-39. Але .. мій синочок добре переносить температуру. Бааагато пою і температура трохи падає від того. Навіть протягом ночі пою кожні 2-3години. Пітніє-переодягаю-пою...
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    @Gajka якщо температура до 38 то можна не збивати і по самопочутті дитини треба дивитись. І до лікаря підіть з дитиною якщо не не були.
     
    Останнє редагування: 16 Серпень 2017
  19. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    таки поставила ще свічку, бо встала горіла, вище 38 і вередувала дуже, то хоч поїла і вже інша зовсім
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  20. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Дівчата, температура тримається вже 3 день. Збиваємо. Педіатр телефоном сказала ще імунофлазид дати і 3-5 днів може бути щось вірусне. Я вже переживаю, що робити, як не пройде. Куди вести? Поділіться чи мав хтось так лише саму температуру. Невже дійсно так вірус проявляється? Маю причини так думати, бо в садку діти теж похворіли. Не знаходжу собі місця. Дитину шкода. Горить. Їсть мало дуже. Чи вона небезпечна зараз для інших?