"103" Хворіє дитина. Поради. (4)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Hexe, 10 Листопад 2014.

  1. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    @Vittoriya малому печене яблуко дуже помічне, буквально за кілька годин є результат. Якщо даю регулярно, то є кожен день, таке навіть рідкувате. Ну від харчування трохи залежить, як наїсться печива, хліба, то відразу видно. А як каші, овочі, фрукти то все зовсім інакше виглчдає
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @svoybox та вона коровяче почала пити, не з мого бажання, але я тепер трохи забрала, бо й воно кріпить. Йогурта тільки тепер почала трошки істи, кефір взагалі не хоче, а в рік пила як має бути... От найгірше якраз те, що привередлива в їжі, має свої перевірені продукти і вже інше ніяк
     
  3. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Лактулозу не пробували давати? Моїй допомагає, вона не шкідлива для організму, працює безпосередньо в товстій кишці. Копійнула з вікі:
     
  4. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @raspberry вона так і називається? І де іі купити можна, в аптеці?
    --- дописи об"єднано, 24 Червень 2017 ---
    @KAPUCHINKA от про печені яблука я шось взагалі забула!
     
  5. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Так і називається, продається в аптеці. Ще є назва Дуфалак. Вроді є і інші назви, але я не в курсі. Думаю, що фармацевт в аптеці підкаже інші торгові марки лактулози.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. sherry

    sherry Well-Known Member

    Мала 2 дні була в татка, прийшла і пожалілась 2 рази на животик і має темп біля 39. Ні тошноти і рвоти, апетит номальний. І що це отруєння?
     
  7. sherry

    sherry Well-Known Member

    Все таки то живіт був
     
  8. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    В нас так виявилось запалення мочового
     
  9. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    Скільки часу може триматися температура при ангіні, мигдалики такі аж білі. Темп піднімається до 39,5 навіть. Полощемо, п"ємо багато, пшикаємо. Дитині 6,5 років.
     
  10. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    @KrystynaM антибіотик приймаєте? В нас, якщо то ангіна і антибіотик приймаємо, то температура падає на 2 добу практично завжди.
     
  11. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    не приймаю.
     
  12. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    @KrystynaM якщо це точно ангіна, то без антибіотика я б не ризикнула. Але то таке... бо в нас ангіни завжди дуже сильні. З температурою 40 і ацетоном.
    А який день температура?
     
    • Корисно Корисно x 1
  13. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Гнійна ангіна - тоді антибіотик, просто ангіна може бути без антибіотика (є вірусна ангіна, є стоматитна, є хронічний тонзиліт, який також є ангіною, короче будь-яке почервоніння горла - це ангіна). Якщо гнійна, то побачите такі білі крапочки на мигдалинах, можуть бути зеленкуваті. У нас перед Великоднем була в старшті ангіна, зразу пішли до лікаря, то побачила гнійник і назначила антибіотик (амоксил). У нас температура трималась 5 днів біля 40 (вродіби 39 і 7 найбільше було). Ми її збивали, то через 6-8 годин знову набирала 39 з копійками, це при тому, що пили антибіотик. На пятий день лікарка поміняла антибіотик на зіннат, тепмература зразу стабілізувалась. Потім у мене була гнійна ангіна, потім в чоловіка, йому також перший антибіотик не пішов, через 5 днів помінали на зіннат, гною у нього було дуже багато.
    --- дописи об"єднано, 1 Липень 2017 ---
    Думаю, можете до понеділка потерпіти без антибіотика, а там йдіть питатися лікаря
     
    • Корисно Корисно x 1
  14. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    нині вже поїхали в охматдит. ПОбоялася чекати
     
  15. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    @KrystynaM то таки ангіна? Виписали вам антибіотик?
     
  16. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    так ангіна , але то вірусне, здали аналізи. То вже заспокоїлася трохи. Антибіотик не призначали.
     
  17. maty

    maty Well-Known Member

    то не ангіна
     
  18. maty

    maty Well-Known Member

    ні-ні, я маю на увазі, що вірусне то не ангіна-той самий Комаровський гарно пояснює, що не все горло-то ангіна.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Дівчата, в дитини вже другу ніч поспіль є температура. Першої ночі, не міряла, бо була сонна, а на ранок забула. Зранку дитина актиана, ніяких симптомів не було, все як завжди. І от вночі знову, наміряла 38. Зранку знову можна сказати, що не має температури 36.9. Навіть не знаю, що думати. Планую завтра до лікаря. Щойно побачила червоний висип, крапочки спереду на тілі.
    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
    Останнє редагування: 2 Липень 2017
  20. Akseniya

    Akseniya Well-Known Member

    Може бути розеола, погугліть. Але лікарю покажіть дитину однозначно. Багато вірусних інфекцій дають висипку.