"103" Хворіє дитина. Поради. (4)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Hexe, 10 Листопад 2014.

  1. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    Для загоєння я мастила Солкосерилом, дівчата тут порадили. Хороша штука, мала подерлась була під носом, гарно підсушує, швидко загоялась ранка.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. sherry

    sherry Well-Known Member

    я зразу дитині даю ніфуроксазид, не чекаю. У нас триває добу, далі на спад йде, темп 1-2 дні в районі 37.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. нталька

    нталька Well-Known Member

    І я з питанням живота. Дівчата, а атоксіл у якій дозі дитині дають? Один пакетик на 100мл води на раз? Чи то забагато?
     
    • Смішно Смішно x 1
  4. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Дівчатка, порадьте будь ласка. Хочу десь нормально обстежити в дитини бронхи і легені. А то ми усю зиму мали кашлюк, потім він вже ніби минув. Але фактично всю весну ми покашлюємо. То був сильний кашель з хрипами, а зараз взагалі незрозуміло що, дитина як забігається чи вранці постійно кашляє. Може порадите в Чорнобильську до когось звернутися? Пульмонолога чи фтизіатра навіть?
     
  5. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Дівчата, я за порадою. За 9 років малого ми не мали жодного разу ротовіруски. Але ось третій день мутить малого. Почалось все понеділок зранку головною болю та нудотою. Після випитого боржомі його попустило. До вечора малий був в нормі. Вчора вже піднялась температура до 37.7, не нудило. Трохи червоне горло. Сьогодні температура вже 37.1, але знову нудить і вирвав. Зараз нудить, але рвати не хоче. Отже не знаю чи симптоми підходять під ротовірусну інфекцію? І чим воно лікується? На разі дала атоксил.
     
  6. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Leditanya Зараз стільки симптомів підходить під ротавірусну інфекцію, що точно вам ніхто не скаже. Мені один терапевт казала, що будь яка інфекція ослаблює ШКТ і бажано доповнювати лікування бактеріями або домашнім кислим молоком.
    У нас ротавірус виглядав інакше - блював частіше і мав пронос, сильний упадок сил. Але моєму було 1,5роки
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. sherry

    sherry Well-Known Member

    Мала після кашлюку півроку кашляла, чуть що. Це вважається нормою. Як казали лікарі буває і довше, до року часу
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    дитина кашляє, куди можна завезти показати сьогодні? охмадит? де саме там заходити?
     
  9. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    У приймальне відділення
     
  10. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    У нас якийсь капець з какахами. Тиждень томц важко покакала велику какашку, була на попі кров, тобто тріщинка зробилась і після того лиш гірше. Я вже й чорнослив, і буряк, броколі, все ість, а какашки величезні. Вона певно тримає, бо какає через деньь-два і хоч я іі прошк, саджу періодично, вже й мультики включаю, заговорюю, ніяк. Нині то просто був завал, мені дитина кричала, ноги згинати не хотіла, какаха встрягла посередині і всьо.. Якісь кусочки таки викакали, вкапали каплі, чоловік приніс, з гліцерином і якісь там ще олійки і вона заснула. Я от думаю, чи може то бути пов'язано з тим, що в мене пропало молоко, з причини вагітності. Вона смокче, але там нічого нема... Як мені ій допомогти? До лікаря піду в понеділок, але так мені іі шкода :sad:
     
  11. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    А як з питтям?
     
  12. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    @Vittoriya співчуваю. в нас один раз таке було. йой. то капець був. я не знала, що з малим робити. Боялась, шо він після того буде боятись в туалет ходити, але нічо - нормально. В нього взагалі схильність до закрепів, наскільки пам"ятаю, то у вашої теж. Пару днів не ходити - то норма.Я більше дивуюсь, коли раптом кожен день)
    з харчуванням зв"язок не дуже бачу. от останні дні їсть і рис, і макарони і ходить кожен день. а колись теж старалась шось давати для того діла і безрезультатно.
    чисто з мого досвіду ті продукти не все помагають. зараз сезон ягід - побільше суниць, черешень. мій не їсть в звичайному вигляді ягоди, то я роблю пюрешки з бананом, чи мну суниці с цукром і сметаною.
    і ше момент. шо важливе пиття. давайте побільше. я особисто даю солодкий чай, бо воду не дуже хоче. а як був хворий і відмовлявся пити (я боялась обезводнення), то і соки купувала і навіть колу сильно розведену водою давала
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @бетменша та черешні ість залюбки, а на какання ніяк :sad: от і ми нині мали страшне, це просто жах. Бідні діти..
    @ruda kishka та п'є, воду, залюбки, пильную завжди і впринципі п'є достатньо
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    а взагалі їсть нормально? малоїжки, знаю, теж таким страждають.
    у вас з чоловіком такої схильності нема? маю на увазі до закрепів. бо я сама до того схильна, тому знаю, звідки у малого ноги ростуть. правда, після родів ситуація в мене покращилась
     
  15. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Дівчата а висівки...бактерії якісь помогають?пробували давати?
     
    Останнє редагування: 24 Червень 2017
  16. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @бетменша в мене таке бувало, правда власнн теж остатньо якось нема.
    А ість? Та ість. Не найгірше, бувало мало, коли більше циці було. А зараз якраз навпаки більше істи стала
    --- дописи об"єднано, 24 Червень 2017 ---
    Та як ті висівки дати? Вона дуже обережна в іжі, йогурт тільки чистий. Кашу тільки саму. Без додатків.
     
  17. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Та я розумію. В мене Ромік теж такий. Я от почала давати йому рибячий жир.то підмішую потрохи то в кашу.то в молоко.. інколи випльовує.інколи проходить.. до речі рибячий жир розвільнює..
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @ГаЛоЧкА а який саме? Я давала раніше Тран Мьоллер. То шось таке? Треба певно знову давати, його вона якраз пила з ложки без проблем
     
  19. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Я роблю омлет з висівками, їсть із задоволенням. Ну і в кашах тих висівок не видно навіть, особливо вівсяні, але я вже свою малу так навчила, що при ній сиплю в тарілку і олійкою поливаю, а вона має розмішати.
    Думаю, що закрепи почались через зміну раціону, нема ГВ, тому треба шукати щось інше, можливо більше кисломолочки чи самого молока, може їй якраз того бракує
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Фірма карлсон на айхербі..