"103" Хворіє дитина. Поради. (4)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Hexe, 10 Листопад 2014.

  1. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    В мого булькає і хрипить... відкашляти добре не може і не вміє. Тому даю амброксол і бронхо макс + ель цет. Ну і носик часто промиваю.

    Надіслано від мого SM-G7102, використовуючи Tapatalk
     
  2. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Я б казала послухати, може приватно кого покликати щоб в поліклініку не ходити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Якщо їхати вночі в лікарню до дитячого хірурга, то приймають лише на Орлика і в Охматдиті? Чи в Чорнобильській теж?
     
  4. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Повинні прийняти, колись, правда то було дуже давно, звернулась в Чорнобильську то прийняли, оглянули, але скерували на Орлика. Тобто, залежно мабуть від ситуації з дитиною.
     
  5. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    Нині малий прокинувся і зразу ж почав поносити...((
    Вчора були в одному закладі, випив там чай і з'їв трохи картоплі-фрі...
    Температури нема поки, лише було пять рідких випорожнень, ніби неперетравленою бараболею. Дала ентерол, і ложечку ніфуроксазиду. Заснув, їсти не хоче, лише потрохи п'є, казав - зубчик болить, подивитись не дає, думаю, може прорізується який(нам 2р,8м.)....на всяк випадок склала сумку в лікарню...шось переживаю. Що ще дати дитині/зробити?)
     
  6. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    РОма теж часто поносить на зуби.. пити багато давайте..
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Мій малюк теж сьогодні вже тричі сходив по великому, випорожнення досить рідкі і теж з неперетравленими шматочками. Більше нічого не турбує. Зуби маємо вже всі. Зараз наче знову ентеровірус розбушувався. Може то така легенька форма.
     
  8. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    @Dominika я щось теж про оті ентеровіруси подумала, все може бути...на вечір температура 37,3, ще какав кілька разів вдень, але цілий вечір вже без випорожнень...
     
  9. NiceHouse

    NiceHouse Member

    Дівчата, підкажіть щось мудре. Нам рік і три. Мали соплі, на 3 день піднялася Темп поза 38, збила нурофеном. То було вчора, а сьогодні 37,3. Були в лікарки, але то дуже молода і нічого не знає, але казала давати противірусні, хоча вона не впевнена, що поможуть, бо то вже 3 день. А ще казала, що як до вихідних буде температура, то треба антибіотик.
     
  10. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    зуби?
     
  11. NiceHouse

    NiceHouse Member

    В процесі
     
  12. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    соплі і темпа мож бути на зуби.. не знаю.. проконсультуйтесь ще з кимось
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Проконсультуватися з нормальним лікарем. І то вже. І до тої молодої більше не ходити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    @NiceHouse в нас дитина на прорізування зубів реагувала так само. Скоріш за все так і є у вас, але консультація ще одного лікаря не завадить.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Дівчата, вирвав мені малий вчора ввечері два рази, і ріденько покакав. Потім все нормально, бавився в настрої, повечеряв, просив добавки. В четвертій ранку вирвав знов і вже мав 37,5. Тримаю на дієті, їсти не хоче, вірніше хоче, але не то, що я даю. Даю пити, пісяє. Температура і далі в межах 37,5-37,7. Але вже не рве і не какає. Турбує мене та темппратура, то після отруєння може так триматися?
    Дзвонила до лікарки каже, або отруївся, або зуби. Малому 2 рочки і 5 міс, якраз верхні п'ятірки долазять. Що скажете?
     
  16. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Рома ще не рвав на зуби...
     
  17. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    @ГаЛоЧкА я думаю, що швидше отруєння, бо ів сирочок фанні і шматочок піци, правда з тої піци я все забрала там тільки соус залишився, трлхи сиру і кілька шматочків перцю.
    Коли та температура мала б впасти? Може атоксіл дати?
     
  18. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    на рахунок темпи не знаю.. я давала малому ентерол і хуману(в нас був ротавірус і темпа росла)
    пс. дайте атоксіл. то таке як ентерол
    --- дописи об"єднано, 29 Травень 2017 ---
    рома впав з сходини лицем до асфальту. роздер чоло.зачепило трохи щоки і носа.. обтерла ваткою з перекисем. верещав сильно.. чим обробляєте ранки? цього достатньо буде?
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. sherry

    sherry Well-Known Member

    у нас так тримається температура, вже рвоти і поносу немає, а темп як раз є.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    А скільки часу ще тримається?