знайшли стафілокок в грудному молоці! Що робити, припиняти годування?!

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Yaremko, 29 Липень 2012.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Дуже часто чую від мам, що лікарі направляють маму здавати аналіз молока на стерильність, або іншими словами на бактеріальний посів. І як правило у всіх хто здає знаходять стафілокок :) і тут тільки одне лікування - термінове відлучення від грудей :) питання а для чого здавати цей аналіз?
    джерело ANTIBIOTIC.ru
     
    Останнє редагування: 29 Липень 2012
  2. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Відповідь: знайшли стафілокок в грудному молоці! Що робити, припиняти годування?!

    це з тої ж опери, що у всіх немовлят (за словами лікарів) дисбактеріоз:girl_haha:
     
  3. matematyka

    matematyka Well-Known Member

    Відповідь: знайшли стафілокок в грудному молоці! Що робити, припиняти годування?!

    Сказано все вірно. Мастит від золотистого стафілококу лікується зціджуванням, компресами, частим прикладанням малюка та справжнім маточковим молочком у відповідних дозуваннях. Уникнути можна й операції. А от мамі та дитятку варто пройти курс секстафагами та бактеріями (особливо при появі закрепів у дитини). Ніякого відлучання!
     
  4. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: знайшли стафілокок в грудному молоці! Що робити, припиняти годування?!

    вибачте, а це із якої "опери"- протоколу?
    а операція це не мастит це абсцес
    про які закрепи мова? і в якому медичному протоколі написано, що при закрепах лікується бактеріями?
     
  5. matematyka

    matematyka Well-Known Member

    Відповідь: знайшли стафілокок в грудному молоці! Що робити, припиняти годування?!

    Стафілокок буває різних штампів. А от саме золотистий спричиняє закрепи у малюків.
    Інформація не з протоколу.
    Якщо закрепи спричинені золотистим стафілококом, то лікуються вони бактріофагами. Після яких проводиться курс біфідобактеріями.
    Взагалі тема стафілококу у грудному молоці досить обширна. Все досить індивідуально.
     
  6. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: знайшли стафілокок в грудному молоці! Що робити, припиняти годування?!

     
  7. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: знайшли стафілокок в грудному молоці! Що робити, припиняти годування?!

    чомусь мені здається, що не має про що розмовляти. бо діти при адекватному ГВ взагалі проблем із тим ніколи не мають (якщо в пологовому не занесли ту гадость) і із запорами в тому числі.


    хто так лікує?
     
  8. matematyka

    matematyka Well-Known Member

    Відповідь: знайшли стафілокок в грудному молоці! Що робити, припиняти годування?!

    Так саме так і було занесено стафілокок упологовому. Але занесли не дитині, а мамі.
    І перший місяць не було жодних проблем. Доки дана інфекція не добралась до грудей. Цей день добре пам'ятаю мастит, температура 40, молоко різко "перегоріло" Прийшлось збити температуру та сцідитись повністю, адже грудь дитина вже не могла взяти. Цього дня почались проблеми із закрепами у доні. До цього до 6 раз вдень випорожнялась без проблем.
    Ми залишались далі на ГВ без догодовувань. Але груди прийшлось зціджувати вдень та вночі. Мастит приходив з кожним припливом молока. А молока ставало все менше. Було й таке що дитина заходилась, бо немала, що ссати. Тоді прийшлось майже весь час лежати біля неї. Вона ссала що 15хв. Було що грудей не випускала. Найбільше дитина потерпала від невзмоги випорожнитись. При відвідуванні педіатра у Ахмадиті звичайно було відправлено на аналіз дитячих випорожнень. А мої постійні мастити нікого не хвилювали.
    Тоді я на відріз відмовилась лікувати доню, адже свідомо вже розуміла, що причина в мені і лікувати потрібно обох. Тоді я сама поїхала на Зелену і попросила зробити аналіз мого молока. Здогади підтвердились. Причина закрепів і постійних затвердінь був саме золотистий стафілокок, занесений у ПБ.
    Після лікування донька почала знов какати 6 разів на день! На той час їй було 6 місяців. Але позбутись золотистого стафілококу майже не можливо, рецедиви маститів траплялись до року. І кожного разу з ГВ донька отримувала свою "порцію" інфекції.
    Можу лише додати, що ГВ у нас було до 2 років та 7 місяців. Практично до 1 року повністю на ГВ. Хоча мені взагалі забороняли годувати, практично готували до операції на груди. Для себе я з перших днів вирішила ніяких сумішей. Тому боролась до останнього.
     
  9. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: знайшли стафілокок в грудному молоці! Що робити, припиняти годування?!

    а це як?
    а цей допис у тему "перли мами про ГВ... як молоко може перегоріти? може зробитися більш концентрованим бо температура забирає вологу із молока коли мама не адекватно поповняє запас рідини. але перегоріти?
    молоко є стерильне завжди, всі бактерії є або на самісінькому початку протоки або на соску, а наше тіло/шкіра може мати і ще не такі бактерії і це все можна віднести до норми.

    Я дуже рада, що вам вийшло годували свою дитину так довго грудьми, але хто вам розказував про ГВ? бо ваші знання злегка не в тему.
     
  10. matematyka

    matematyka Well-Known Member

    Відповідь: знайшли стафілокок в грудному молоці! Що робити, припиняти годування?!

    Yaremko, ви модератор по ГВ. Дивно читати від вас такі дописи.
    Я сподівалась, що у вас більше знань про ГВ. Гілка Ваша - правда Ваша.
     
  11. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: знайшли стафілокок в грудному молоці! Що робити, припиняти годування?!

    більше знань щоб підтвердити, що молоко "перегорає" і стафілокок у дитини лікується пробіотиками? смішно, і тут не до модераторства

    це я взагалі не розумію, що спільного між операцією і стафілококом і незнаю чи якийсь лікар зв'язок зрозуміє.