Львівський Жіночий форум

купуй на Посиденьках

Назад   Дівочі посиденьки > Дівочі посиденьки > Бізнес-леді
	Увійти через OpenID

Відповідь

Параметри теми Параметри перегляду
Старий 03.07.2012, 14:27
Modna girl Modna поза форумом
Member

Місто: : Львів, Левандівка
Дописів: 60
Дякую!: 4
Подякували 112 раз в 44 дописах
Типово Відповідь: сезонна робота за кордоном: за і проти

[ р е к л а м а ]

Питалась я в своїх знайомих, знайомі в знайомих.... всі поголовно радять не їхати...але ж вони їздять)))! Отакий в нас народ...все тільки собі (я про знайомих) і не дай Бог хтось ще заробить!!!
За цей допис Modna подякували:
Рекламка
Реклама на форумі
Старий 03.07.2012, 16:05
landscape girl landscape поза форумом
Senior Member

Місто: : Львів
Дописів: 121
Дякую!: 22
Подякували 261 раз в 79 дописах

Цитата
Допис від Modna Переглянути допис
Отакий в нас народ...все тільки собі (я про знайомих) і не дай Бог хтось ще заробить!!!
Кінцеве рішення всерівно приймаєте Ви, якщо хочете поїхати їдьте, спробуєте свої сили, не потягнете вернетесь додому, втрачаєте тільки гроші за дорогу. Зараз є сезон чорниць, і їхати не треба навіть за кордон, можна поїхати на Закарпаття, Волинь і сидіти в лісах збирати ягоду, здавати. За сезон сім"я з 4 осіб заробляє 30000 грн. Крім того що в Польщі є плантації із малиною та вишнею, які їсти не те що не можна а навіть шкідливо для здоров"я, бо вирощують їх спеціально для заводів які виготовляють фарбу для авто, так би мовити "технічна ягода". Цілий день збирати велику спілу соковиту малину і не скуштувати, то можна захлиснутись від шлункового соку.
Старий 03.07.2012, 16:39
Modna girl Modna поза форумом
Member

Місто: : Львів, Левандівка
Дописів: 60
Дякую!: 4
Подякували 112 раз в 44 дописах

landscape, поїду попробувати однозначно, просто хотілось поговорити з людиною яка вже точно була і має куда їхати...а всі ті хто їздять ніхто толком нічого не сказав. Маю родичів в Польщі буду пробувати через них взнати щось конкретніше...
Старий 05.01.2013, 22:02
MariaGam girl MariaGam поза форумом
Member

Дописів: 38
Дякую!: 15
Подякували 40 раз в 11 дописах

Не розумію наших людей)))Якшо їхати за кордон працювати,то тільки на плантаціях,чи ще на якійсь брудній роботі.Підніміть голови,якшо вони у вас є,там є ще безліч хороших вакансій,на котрі не так вже й важко влаштуватись!!!
Старий 05.01.2013, 22:13
girl amaretto зараз на форумі
Senior Member

Місто: : Винники
Дописів: 2,796
Дякую!: 840
Подякували 9,350 раз в 1,754 дописах
Записів у щоденнику: 2

я думаю там не так просто
наприклад сестра хоче в чехію медиком
їй потрібно перекласти сертифікат про освіту, в чехії закінчити медичні курсита курс чеської мови(медичної), а тоді може йти медсестрою.....

Кухня"GOOD FOOD". Приймаю замовлення на весільну випічку!!!
Хто ще вагається можу сказати з впевненістю! Все в житті повертається бумерангом, тільки гепнути може сильніше!
Старий 05.01.2013, 22:31
Monopoliya girl Monopoliya поза форумом
Senior Member

Дописів: 451
Дякую!: 5,060
Подякували 4,640 раз в 414 дописах
Записів у щоденнику: 1

Цитата:
Допис від MariaGam Переглянути допис
Не розумію наших людей)
щоб це зрозуміти, потрібно самому спробувати) це я не зі зла. Ситий голодного ніколи не зрозуміє, це давня істина.
Я мала досвід бути у Великобританії - збирали полуницю та яблука, коли був сезон. Але це було давно. Я була студенткою тоді. Їздила дівічі - перший раз збирати ягоди. Другий - по запрошенню власне ферми - поїхала вже супервізором, оскільки була "фаст енд вері гуд пікер" і добре знала англійську мову.
Звичайно, фінансово, як і фізично, другий раз було набагато краще.
А щодо варто їхати чи ні.. Я всім однозначно раджу їхати (це не стосується жінок, в котрих є маленькі діти. Тоді це - справа індивідуальна чи сімейна). Студентам чи молодим людям - тільки так!
Плюси таких робіт - дисциплінованість працівника, вміння організувати свій власний час, пунктуальність, працелюбність. Це - можливість навчитись бути самостійним та дорослим. Крім того - можливість подивитись інші країни, вивчити чи покращити знання мови, подивитись традиції, познайомитись із новими та цікавими людьми. Окремий плюс - можливість покращити свій матеріальний стан.
Мінуси - далеко від дому та рідних((. Більше мінусів для себе не знайшла. ІМХО.

---------- Додано в 21:31 ---------- Попередній допис був написаний в 21:27 ----------

Цитата:
Допис від MariaGam Переглянути допис
безліч хороших вакансій,на котрі не так вже й важко влаштуватись!
і ще.. відколи відкрили кордони для Латвії, Литви, Польщі, інших країн - вакансій хороших ой як зменшилось... Люди тих країн там мають можливість працювати легально, маючи документи. На відміну від наших людей.. на жаль.. А працедавець європейської країни ніколи не захоче взяти на роботу людину без документів, коли за ті ж гроші буде працювати нічим не гірша людина але з паспортом....
Старий 16.02.2013, 13:15
Alvi girl Alvi поза форумом
Junior Member

Місто: : Луцьк
Дописів: 1
Дякую!: 0
Подякували 0 раз в 0 дописах

напишіть будь ласка, як можна знайти фермера, який зробить запрошення, щоб поїхати на клубніку в Норвегію?
Старий 17.02.2013, 01:24
girl Galin Max поза форумом
Senior Member

Дописів: 411
Дякую!: 140
Подякували 1,650 раз в 232 дописах
Записів у щоденнику: 2

Мій чоловік їздив минулого літа на чорниці в Швецію. То каже, єдиний мінус, який там для нього був - це НАШІ люди - бо скоріше допомоги від шведа чи китайця дочекаєшся, ніж від нашого заробітчанина...
Мій чоловік любить фізично працювати і "гуляти" на природі, тож йому було не дуже важко. За місяць скинув 5 кг, що пішло тільки на користь. І навіть трошки заробив
За цей допис Galin Max подякували:
Старий 17.02.2013, 20:51
girl zjomka поза форумом
Senior Member

Дописів: 334
Дякую!: 754
Подякували 1,754 раз в 229 дописах
Записів у щоденнику: 1

В веселі студентські роки їздила на полуницю в Німеччину на 6 тижнів. Згадую той час з посмішкою, бо було ой як весело, купа одногрупників і купа таких самих студентів-поляків. Оплата смішна, але залежить хто скільки назбирає... роботодавець там все дуже добре рахує. Я, як дитина міста, яка поле тільки по телевізору бачила, повернула собі кошти, які витратила на поїздку + трохи заробила євриків, які там же протратила на екскурсії і маленькі покупки а дівчата, які виросли в селах заробили більше, та й тратили менше Зато скільки спогадів!!! Дискотеки, нічні посиденьки-знайомства... Юність, що тут скажеш

Тоді я вперше зрозуміла, що ми для західноєвропейців "ніхто і ніщо", працювали по 10 годин щодня (з 5 ранку, то встати треба було в 4.15-4.20), жили в бараках, де пару душових на 100 люду, після роботи ще по 2 години проводили в черзі щоб помитись (бо болото було всюди). "Полуницю-красуню" обробляли якоюсь хімією, що в половини дівчат руки від того в алергічних плямах були, а дехто "задихався" на тому полі. І попробуй тільки розслабитись, німець зразу підходить і питається, а чого то ти стоїш? А попробуй цілий робочий день раком або навприсядки... вибачайте за подробиці. Ще частина дівчат позгорали, бо +30 і тіні поблизу нема. Дві перерви по 15 хв., за які встигаєш сходити в туал. і надгризти канапку...
Старий 18.02.2013, 19:23
rajusik girl rajusik поза форумом
Junior Member

Місто: : рівне
Дописів: 1
Дякую!: 0
Подякували 0 раз в 0 дописах

хочу поїхати на заробітки в польщу.порадьте куди саме
Відповідь

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB code is Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 19:16.

bigmir)net TOP 100 Львів on-line | Львівський портал Календарь беременности от Mamapedia.com.ua
vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2008