Розлив парфумів (2)

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем veronka, 3 Лютий 2012.

Статус теми:
Закрита.
  1. veronka

    veronka зла друзя

    Початок читайте тут: http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=78883
    ************************************************************************
    Цю тему створено, щоб дати можливість нашим чарівним форумлянкам ознайомитися, протестувати і заволодіти бажаними ароматами.
    Що таке відливанти?


    Чому ми купуємо відливанти?


    Розлив – це коли купуємо один флакон на декількох людей і розливаємо в атомайзери. Розпив з флаконом чи без вирішує "розливаючий" (як правило, на флакон можна претендувати при замовленні 30 мл і більше.)
    У чому сенс?

    Відбувається все наступним чином: пропонуємо аромат, коли назбирується бажаючих на 100мл (або ін. максимальний об*єм флакону) я надсилаю кожній учасниці розливу ПП про оплату на карту Приватбанка (ні, соррі, готівкою не приймаю, оскільки всі кошти йдуть на оплату і я не маю можливості добратися до банку/терміналу щоб їх закинути на карту), оплату бажано здійснити протягом 2-х днів (1. щоб бажаний флакон «нє увєлі»; 2. щоб не змушувати чекати інших замовниць)
    Парфуми роздаю щосереди у Золотій Гусі (проїзд Крива Липа) з 19:00 до 20:00 (ні, вдома не роздаю, вибачте. В інші дні можна домовитися забрати в р-ні СКА)
    Парфуми шукаю і знаходжу тільки оригінальні, ліцензії та інші «ужаси» не цікавлять (сама не переношу їх хімозності і спотворення аромату)
    Найчастіше для попереднього ознайомлення з ароматом раджу користуватися ЦИМ сайтом (нижче пірамідки, як правило, купа різноманітних відгуків)
    ВЕЛИКЕ ПРОХАННЯ - ЯКЩО ВИ ПЕРЕДУМАЛИ ЗАМОВЛЯТИ АРОМАТ, НАПИШІТЬ ПРО ЦЕ ОДРАЗУ, НЕ ЧЕКАЙТЕ ТОГО ДНЯ, КОЛИ ФЛАКОНИ ВЖЕ ЗАМОВЛЕННІ! БО В ТАКОМУ ВИПАДКУ ВІДМОВА НЕ ПРИЙМАЄТЬСЯ!
    УВАГА! В СЕРЕДУ (16.05) БУДУТЬ НАСТУПНІ АРОМАТИ:


    ПЛАНОВАНИЙ РОЗПИВ НА ТРАВЕНЬ

    Аромати, які хотілося б розпити у ТРАВНІ-ЧЕРВНІ:
    MONTALE "Fruits of the Musk" - по 12грн/мл, вільні 45мл, ANNICK GOUTAL "Le Chevrefeuille", "Ninfeo Mio", "Le Mimosa"
    , Prada Candy Prada, і 3 неймовірні красиві аромати від ODORI - SPIGO i IRIS, Zafferano (потестити можна в Броці)
     
    Останнє редагування: 21 Травень 2012
  2. LadyLand

    LadyLand New Member

    Сподіваюсь я на цей розпив записана :haha:)))))))))
     
  3. JuniorSkeptic

    JuniorSkeptic Active Member

  4. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: Розлив парфумів

    записана, оплачено, залишилось - отримати і насолодитися)))

    о Pure White Linen (але не легкий бриз) Фурор хотіла. Я не знаю ці аромати (мені завше дуууже важкі альдегідні Есті попадалися), тому різниці для мене "0" - може знайдете спільне))
     
  5. LadyLand

    LadyLand New Member

    Відповідь: Розлив парфумів

    супер

    все, тоді спокійно моніторю темку на розпив нових весняних парфумків :)
     
  6. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Розлив парфумів

    якби не приїзд мужа, то би була сама ліпша новина на сьогодні!!:) Жду з нетерпінням середи, чи п'ятниці, чи ще там коли, то вже неважливо, головне, що вже він ЄЄЄ!!
     
  7. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Розлив парфумів

    Я страшенно шкодую, що я не записана... Це шедевр. Досконалий , дорогий, каааарочє він дуже гарний, думаю не один мен на вулиці піде не в ту сторону , як почує цей запах.Та навіть не в тому справа, я відчула як мені голова закрутилась, він чуууудооовиииий! Йду мучити мужа, продаю свої всі парфуми, тільки щоб мати оце диво-дивне.
     
  8. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: Розлив парфумів

    мої відгуки по черговому затесту:
     
  9. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Розлив парфумів

    Веронік, а коли можна чекати на Zen Shiseido?

    Взагалі здивувалась, що ти їх брала на затест - це явно не твоє. Мала колись - власне тільки з милом і були асоціації.
     
  10. Altera

    Altera зачарована птуха

    Відповідь: Розлив парфумів

    :dance2::dance2::dance2:
    готую велииику сумку і чекаю погоди:dance2:
    у мене теж є ця "вонючка"(с) Веронка :girl_smile:- я її можу носити тільки в дощову погоду - майже в зливу - розкривається тоді шикарно!
    А от Pure White Linen -зовсім інший..легший, елегантніший, прозоріший..смачніший (ще жодного разу не описувала парфуми словами:girl_crazy:)
    (Бріз от не тестила..підозрюю, що він більш квітково-цитрусовий - по опису)
    то що - не виправдав надії? можна особливо не шкодувати, що "нє сложилось" у нас з ним:girl_wink:?
    :girl_yes2::girl_yes2:стаю в чергу

    п.с. можна мене викреслити з черги на Ятаган - вже мам (і Поло Ральфлоренівське тоже:girl_blum::girl_blum:)
     
  11. Paradise

    Paradise New Member

    Відповідь: Розлив парфумів

    Шкодую що не записалася на Том Форд-Табако Ваніль, ну дуууууууууже вже його хочу! Голосую за другий розлив ???
     
  12. Capriso

    Capriso New Member

    Відповідь: Розлив парфумів

    Хочу Eau du Ciel Annick Goutal і Eau du Soir Sisley по 5 мл.
    А ще...як би це сказати...хочеться мені цієї весни-літа Addict 2 (тільки не бийте - спершу вислухайте)))...знаю що до Addict йому далеко, але колись мала мініатюру і з голови не виходить його енергетична гірчинка - вона "очищає свідомість" власниці від всяких недостойних дрібниць)), а оточуючим декларує її статус-кво: "У меня нет крыльев, но есть свобода!". Якось так. veronka, дівчата - може розіп'єм?
     
  13. Curly Xena

    Curly Xena Well-Known Member

  14. Altera

    Altera зачарована птуха

    Відповідь: Розлив парфумів

    цікава штучка...я б теж не проти скуштувати. А артизанівська Мімоза не витримає конкуренції?:)
     
  15. Марго

    Марго Well-Known Member

    Відповідь: Розлив парфумів

    І я за Addict 2 !!!! Готова відпити 20-30 мл!!! З баночкою! Ще не планується розпив???
    І про Табако Ваніль...не залишилось якихось 5 мл?
     
  16. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: Розлив парфумів

    аромат в мене на руках!)) чекати як морози спадуть, бо по тій мерзлоті блюсь баньки нести, а раптом впаду?:girl_wink:

    я його тестила ще до того, це просто порівняльний тест, тоді він відкрився інакше. Але на мені обидва рази дуууже тихо і близько до шкіри, ніжний і невагомий

    ВІДГУКИ!!

    знайшла питання від Рони)) довго не могла на нього знайти відповідь, так і не знайшла

    класно, я б нюхнула, собі навряд чи залишила б, але для "загального розвитку" про дегустувала

    кіко??? ввечері пошукаю прийнятні ціни

    та ось декількома повідомленнями вище Capriso його почала:girl_crazy: а ви підтримали) Тепер залишилось знайти компанію

    неа, на жаль, усьо, що залишилось - усьо мойо - ні краплі не накапаю))) я його дууууже довго, як і всі учасниці розпиву, чекала і дуже його хотіла))
     
  17. Kerzenlicht

    Kerzenlicht Well-Known Member

    Відповідь: Розлив парфумів

    Веронко, що скажеш про цей парфум?
     
  18. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: Розлив парфумів

    Ксено, а ТВ L`Artisan Parfumeur Mimosa Pour Moi як тобі?

    ---------- Додано в 15:57 ---------- Попередній допис був написаний в 15:44 ----------

    колись були у коліжанки, на ній нічого так, потім десь ще на комусь чула - не нра, але то справа суб*єктивна і залежить від дня, настрою, погоди:girl_wink:
    Voyage en Mediterranee Mimosa L`Occitane - блін, ще спробуй його знайти!!!
     
  19. Марго

    Марго Well-Known Member

    Відповідь: Розлив парфумів

    ну то шукаю компанію на Addict 2!!!! Неймовірний парфум! Справжня незалежна, сильна, ціленапрямлена весна!!!
     
  20. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Розлив парфумів

    я візьму на пробу 5 мл :girl_flag_of_truce:
     
Статус теми:
Закрита.